HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700411 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15810 : 03. Veljača, 2014., 11:36 »
The Way Way Back (2013)

A solidnjak nezz. Premisa je dosta depresivna, sami film baš i nije al je neugodan za gledat na dijelove. Film je poprilično REAL, nema sad tu nekih ogromnih oscilacija u životima tih likova, nitko ne postane drugačija osoba na kreju jel xD 6.5/10

Ova ženska nije loša,,, 93. godište :hiha: Starija od mene lel. Jebob :mrgreen:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15811 : 03. Veljača, 2014., 13:27 »
way way back

ista mi je šema kao little miss sunshine, samo što je ovaj malo lošiji. svejedno zabavan film.

Sedam psihopata

vrh. baš smiješno i otkačeno., što reći više.

In Bruges

isti redatelj ko sedam psihopata, pa sam baš iša vidit.
a ovo je dosta lošije, premalo je šala i nez, prenerealno je u nekim scenama da bi moga tek tako preći preko toga.
al opet nije loše.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15812 : 04. Veljača, 2014., 22:05 »
A Bug's Life - 8/10

Nakon razočaranje u moderne crtiće, vratio sam se staroj školi, ovoga puta crtiću kojega nisam nikad gledao jer sam mislio da je u biti Antz koji sam gledao 1500 puta. Ok kompjutorska animacija, ok pričica. Mislim da bi i djeca danas uživala u filmu.

Osmosis Jones - 7/10

Rukom crtana rapsodija kombinirana s scenama u kojima glume pravi glumci. Nešto kao Space Jam. I glavni glumac je Bill Murray. Dakle povezanost očita. Uglavnom, anatomski, fiziološki i medicinski točan (potvrdila cura, 2. godina veterine), ali naravno ne na ozbiljan već na djeci prilagođen način. Fina stvar za pogledati ako imate želje i vremena.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15813 : 04. Veljača, 2014., 22:32 »
cura :ave: :ave:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15814 : 05. Veljača, 2014., 00:28 »
Da, potvrđeno je, me666 ima curu.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15815 : 05. Veljača, 2014., 02:51 »
Captain America: The First Avenger

Dosta ga ljudi hatte i bio im je dosadan, pa sam očekivao lošiju verziju Iron Mana 3 ili nešto, ALI, zapravo, film je skroz dobar.
Mislim, Kapetan mi je simpa lik pa mi ga je bilo drago vidjeti i na filmu, baš je nekako jednostavnija akcija bez pretjeranih spektakl poteza i to mi je gg. Nema se što pretjerano za reći još, film govori o postanku Kapetana i to je to, čekaju se sljedeći filmovi = )

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15816 : 05. Veljača, 2014., 05:59 »
Da, potvrđeno je, me666 ima curu.

Brieš?
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15817 : 05. Veljača, 2014., 10:16 »
Captain America: The First Avenger

Dosta ga ljudi hatte i bio im je dosadan, pa sam očekivao lošiju verziju Iron Mana 3 ili nešto, ALI, zapravo, film je skroz dobar.
Mislim, Kapetan mi je simpa lik pa mi ga je bilo drago vidjeti i na filmu, baš je nekako jednostavnija akcija bez pretjeranih spektakl poteza i to mi je gg. Nema se što pretjerano za reći još, film govori o postanku Kapetana i to je to, čekaju se sljedeći filmovi = )

Hvala za ovo, napokon je netko dao točno mišljenje o ovom filmu. :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15818 : 05. Veljača, 2014., 21:35 »
Who's Afraid of Virginia Woolf?

Film nabijen emocijama. Ali ne onim pozitivnim, već najnižim porivima da bi se povrijedila ona druga osoba u braku u kojem apsolutno ništa ne štima. Maestralna gluma Richarda Burtana i Elizabeth Taylor uz dobor pogođen soundtrack koji samo dodatno daje draž njihovoj nepodnošljivosti i smicalicama koje rade jedno drugom.
Tu je i drugi mladi bračni par koji dolazi u njihovu kuću na Marthin(Elizabeth Taylor) poziv. Oni su naizgled mirni i skladni. No nošeni pomalo nestabilnim starijim bračnim parom i oni postaju razdražljivi i dobiva se film koji se prati u jednom dahu i ide iz jedne prepirke u drugu. Tu naravno najveće zasluge ide režiseru Mikeu Nicholsu koji nije išao na sigurnu kartu i snimio film da bude prolazan, već je izvukao maksimum iz inače provjereno kvalitetnih glumaca i napravio film za "prste polizati"!

Ocjena: 8/10


In the heat of the night

Na ulici je pronađen mrtav čovjek koji je bio poprilično utjecajan i poznat u gradiću na jugu SAD-a. Nitko ne zna tko je ubojica, a tragova gotovo da i nema. Sve se to čini nemogućom misijom. No crnac inspektor prima se vrućeg kestena i pomalo raspliće zločin.
Šezdesete su mi uvijek bile nekako najslabije godine po pitanju filmske umjetnosti. No sve više uviđam da sam se gadno zeznuo.
Ovo je odličan krimić sa prvenstveno nabrijanom atmosferom i odličnim prikazom koliko je običan mali čovjek spreman riskirati zbog "opravdane" mržnje prema drugoj rasi.
Film je snimljen u doba dok je bujala velika netrpeljivost između crnaca i bijelaca u SAD-u i to mu je još jedan veliki plus. Trebalo je imati hrabrosti snimiti ga na takav način.

Ocjena: 8/10


30 days of night


Eto još jednog u nizu hororaca koj imaju odličnu i nabrijanu atmosferu, zanimljivu priču, ali osrednju realizaciju i traljav kraj...
Nema potrebe za previše pisanja o samom filmu. Previše se išlo na neku sigurnu kartu, bez imalo odskakanja od šablonski napravljene priče koju smo u hororcima sličnog kova već puno puta vidjeli. Našlo bi se tu još dosta zamjerki, ali neda mi se sada piskarati naširoko.
Sve u svemu. osrednji film kojeg ću brzo zaboraviti.

Ocjena: 6/10


High noon


Bio sam malo šokiran kad sam vidio kako dobru ocjenu na imdb-u ima ovaj film. A i kritika ga je jako nahvalila.
I krenem ja sa gledanjem i stvarno je film vrhunski u svim segmentima. Ima sve što jedan pravi vestern mora imati. Ali...
Kraj je totalno patetičan, očekivan i nemaštovit. Tako mi je to diglo tlak da sam popizdio kad je završio. Ne volim kad mi kraj usere cijeli film.

Ocjena: 6/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15819 : 05. Veljača, 2014., 22:27 »
Šta ti točno nije odgovaralo kod kraja? Meni je baš bio savršen, potpuno u tonu filma, bez imalo forsiranosti. Sumoran nekako jel.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15820 : 06. Veljača, 2014., 11:41 »
Escape Plan (2013)



Bjegovi iz zatvora su mi jedna od najzanimljivijih tematika u filmovima a još kada glavne uloge tumače omiljeni glumci mog djetinjstva Stallone i Schwarzenegger onda taj film mora rulat. Escape Plan je čak i premašio moja očekivanja. Dobar koncept i ideja i sve je to lijepo realizovano, zanimljiva priča koja je dosta dublja nego što je uobičajeno za ovaj tip filma, Sly i Arni se dosta dobro drže i dokazuju da još nisu za "starog gvožđa", ali najjači lik mi je bio upravnik zatvora Hobbes (Jim Caviezel), jedino mi je 50 Cent bio loš kao i u svim filmovima u kojim sam ga gledao ali ajd dobar je čovjek pa neka i njega. Sve u svemu odličan film, vrijedi pogledati.
8,5

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15821 : 06. Veljača, 2014., 19:51 »
Šta ti točno nije odgovaralo kod kraja? Meni je baš bio savršen, potpuno u tonu filma, bez imalo forsiranosti. Sumoran nekako jel.

Recimo da sam očekivao kraj sa ne već sto puta viđenim happy endom! To me raspizdilo jerbo sam nakon stvarno odličnog filma dobio kraj koji je nemaštovit i maksimalno ziheraški napravljen. Možda sam malo prekritičan :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15822 : 07. Veljača, 2014., 18:10 »
Gle, ne bi imalo smisla da su ga ubili, ako na to aludiraš. Isto tako, happy end bi bio da je cijeli grad s njim krenuo protiv ovih. Glup ending bi bio da je skočio u zagrljaj cijelog grada ili nešto. Ovako je ispalo savršeno po meni.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15823 : 08. Veljača, 2014., 09:47 »
Frozen - 8/10

E ovo ja zovem Disneyjevim crtićem. Pjevanje, humor, odličan vizualan prikaz, zanimljiva priča i likovi. Jedino minus na predvidljivost jer se glavni preokret skuži u prvih 2 min filma.

Intouchables - 10/10

Uživao sam u svakoj sekundi filma - kvalitetno dozirana dramatičnost, onda red humora, onda isprepleteno to dvoje. Baš preporuka za svih, a možda ponajprije za one koji su prijatelji s invalidom, budući da će se takvi moći najviše uživjeti u emocionalnu stranu filma. 


*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15824 : 08. Veljača, 2014., 10:29 »
Da, ja nemam prijatelja invalida pa mi je dosta sjebano bilo skužiti ovaj film zato 2/10

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9