HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703160 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15825 : 08. Veljača, 2014., 10:36 »
Rekao sam da se tako bolje uživjeti, a ne da ga se u suprotnom neće moći shvatiti.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15826 : 08. Veljača, 2014., 11:53 »
:ave::ave::ave::ave::wildboy::wildboy::wildboy::wildboy:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15827 : 08. Veljača, 2014., 12:00 »
Da, ja nemam prijatelja invalida pa mi je dosta sjebano bilo skužiti ovaj film zato 2/10

:hihi:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15828 : 08. Veljača, 2014., 18:54 »
The Lego Movie - A ono... dosta je inovativan i zabavan, prilično smiješan na nekim dijelovima. Malo mi je bilo awkward u dvorani punoj sedmogodišnjaka sa starcima, pa se k'o neki šaban jedini smijem na Star Wars Betmen geek fore. :bonk: Kraj su, meni osobno, zabrljali jer ruši tu LEGO kocke iluziju koju su konstantno kroz film držali, ali sve to toga je bilo čisto ful kul.

8
« Zadnja izmjena: 08. Veljača, 2014., 18:56 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15829 : 08. Veljača, 2014., 20:15 »
Hancock (2008)



OK film iako sam ga gledao već cca 3 puta pa ga i danas pogledao jer sam random na njega naletio na TV-u. Glumci su solidno obavili svoj posao makar mi je u nekim situacijama malo neuvjerljivo izgledalo. Volim filmove superherojske tematike i Hancock definitivno nije među najboljima ali ga ipak vrijedi pogledati.

7/10

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15830 : 08. Veljača, 2014., 22:45 »
:approve +1

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15831 : 09. Veljača, 2014., 02:16 »
Mystic Pizza (1988)

Malo slajs of teen lajf. U biti, bilo bi super da je to. Malo pizza, malo druženje, malo doma i tako.
Šteta što pokušava biti rendom teen romantična komedija.

Gluma je u biti dosta okej, ali scenarij je drljav. Pokušava izvesti Breakfast Club, ali nije dovoljno hip i ima neka skroz glupa i banalna rješenja situacija koja jednostavno ne funkcioniraju, SOZ,.,

Znači, ja sad doslovno već preko 20 minuta sjedim i razmišljam što dalje napisati o ovom filmu. Ne znam, postaje mi jako teško napisati dvije-tri smislene rečenice o filmu koji sam gledao. DURRRRRRRRRRRRRR MOZAK
Heheh, razbijanje četvrtog zida.

Gledljiv je film nez, al za tri dana se neću sjećati ničega.


ehehhhheheheh



Cocktail (1988)

Bio sam uvjeren da će mi se film svidjeti čisto jer Tom Cruise, ali ovdje čak ni to nije uspjelo,.,.,
Film nije baš ni najmanje uvjerljiv i dosta je neugodno i bijedno kako pokušava profurati neke svoje ŠEME kako bi bio pamtljiv.
Bryan Brown je iritantno govno od prve sekunde na ekranu.

Plus, smjerovi u koje film ode su... čudni. Nez, baš bizarni nizovi događaja potpuno rendom i neuvjerljivo.
Zadnjih 10-15 minuta je redikulno čak.

ALI RULA.
Ne rula. ;_;

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15832 : 09. Veljača, 2014., 10:57 »
nezz ja pamtim koktel ko dosta dobar film. doduše tad sam imao 15 godina i nabrijavao se na kuje i crack...

što se totalno razlikuje od onog na što se sad nabrijavam :hiha:

nezz, pogledaću ponovno, baš me zanima :D
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15833 : 09. Veljača, 2014., 13:48 »
Superbad - 7/10

Solidan teenage film, malo neugodan u dosta situacija, policajci nekako ful nerealni, Emma Stone izgleda kao da ima downov sindrom, Jonah Hill je fino skinuo kilažu od ovog filma. Vrijedi pogledati.

Rango - 7/10

Zanimljiv, zabavan, dosta usporen, jako predvidljiv, drugi likovi osim Ranga slabo okarakterizirani, ali i dalje vrijedi pogledati jer je kvalitetan moderan crtić.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15834 : 09. Veljača, 2014., 21:12 »
Nezz, nemamo topic za TV lol, pa sam odlučio tu smjestiti. :hiha2: Vjerojatno ću i zaraditi pičkaranje ali lel, na ovom forumu ne postoji realno tema na kojoj te barem neko neće posrat. ;_;

Ugl, gleda ko Potjeru kviz na HRT-u? :hiha2:
Po meni vrh koncipiran i treba kužiti spiku da se prođe. Ili treba naletjeti na novinarku onu lol. Rula da moraš na dva tipa pitanja znat odgovorit, brzopotezna i ona vizualna.
Lovci su malo smor, iako Kotiga doslovno sve kuži. Miočić je star lol, a novinarka je realno na razini malo boljeg srednjoškolca.
Prijavljujem se već par mjeseci i nez na koju spiku to funkcionira. Doslovno sva pitanja i odgovore iz te prijave znam napamet i rješavam ih do 80 sekundi prije kraja i ništa ne zovu.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15835 : 09. Veljača, 2014., 21:15 »
Kvoz je super, ali lovci jesu malo smor.
Obavezno nam javi ako prođeš da te možemo svi gledati :ementaler:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15836 : 09. Veljača, 2014., 21:17 »
odličan je koncept, od lovaca mi je samo ona ženska smor sa svojim konstantnim dječjim nesmiješnim šalama, mislim da se zove morana...više SMORANA loll
kotiga mi je najbolji jer najviše podjebava od svih. točno vidim kako je nekim natjecateljima neugodno zbog neznanja.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15837 : 09. Veljača, 2014., 21:25 »
Iako znaju malo pretjerati sa podjebavanjem, nekad zna biti baš neugodno. Također, nez koji papak trebaš biti da prihvatiš nižu ponudu.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15838 : 09. Veljača, 2014., 21:29 »
nadoknađivanje zaostataka.

They Live [1988]
volio sam ovo dosta prvi put, al sad baš i ne. roddy piper izgleda ko guzica lel s glupom fubalerkom, poruka je pre blatantna, ništa se više manje ne događa, atmosfera je meh, sadrži jedan od najnepodnošljivijih tuča šakama ikad (iako u kul back alley smeće settingu, carpenterova muzika je naravno grozna ko krivo upotrebljena library music. Zadnja scena je duplo super, prve cice plus kraj filma.

Highlander [1986]
suprostno. nisam baš lajkao previše prvi put, oh kako sam bio u krivu! odličan film, predivna izvedba od lamberta kao i uvijek, prelasci između modernog i srednjeg vijekačegaveć su nečekivano dobri, beatie edney je lijepa plaha dama, sean connery je predivni veličanstveni paun, clancy brown je doslovno savršen, opak i zločest na najbolji motorističko rokenrol način zaljubio sam se u njega, efekti su baš za uživat. ljubav najveća.

Highlander II: The Quickening [1991]
zašto hejt, beskrajno uživanje u filmu! tuče na lebdećim skejtovima, michael ironaside kao odličan simpatičan zlokivac, njegovi ludi ninja kornjače plačenici, stari lambert i njegove šale, ekstremno ubrzanje u podzemnoj na 700 milja na sat kao jedna od najboljih scena u poviejsti filma (samo zericu niže od završne torque scene), ekološka tema, propšlo je mejsec dana i moje sjećanje je govno, ali def simpatičan film bez razloga na lošem glasu.

Oldboy [2013]
htio sam ovo voljet i reć da je bolje od originala jer dosta mrzim original, al nije stvarno. dosadnjikavo, zlikovac je redikulno teatralan (u poimanju osnovnoškolske djece) samuel l. jackson je naravno nadgrozan, mrzim ga strasno, john brolin je okej al previše pokušava bit sjeban mrača (i smarajuć) kao azijat u originalu. michael imperioli naravno samo lubav, popio bi čaj u njegovom kafiću, a elizabeth olesn bi lizao šupak i drkao dok se ona puca u venu i umre. flešbek scena događaja u kući s tatom gdje mu se svi nude lel.

kasnije (sutra, preksutra) ostalo!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15839 : 10. Veljača, 2014., 08:31 »
The Road - 7/10

Jako mi se svidio film, ali užasno mi je smetalo to što je sve u filmu poluobjašnjeno - otkud apokalipsa, što mu je ženi bilo, koliko je godina prošlo. Neznam, te informacije su mi bitne za potpuno uživanje u filmu, a film mi ih je odbijao dati. Ok, to je kao sve po knjizi pa nisu mogli izmišljati toplu vodu... ali daj... bar nešto slaži da imam u što vjerovati. I onaj Viggov lik ... neznam, nemoj malom govorit da ste dobri ljudi ako ćeš u 75% situacija prvo gledati svoju guzicu.

ParaNorman - 4/10


Svidjeli su mi se likovi od plastelina. Sve ostalo baš i ne.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9