HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691031 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15855 : 12. Veljača, 2014., 22:07 »
Vidim solidno si se uvatia one FUCKED UP BRAIN MOVIES liste :hiha:

Nez pogleda san i Dark City i Another earth i skoro se ničega ne sićam :(
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15856 : 12. Veljača, 2014., 22:09 »
Dark city je okej, doduše ne sjećam ga se baš previše al znam da je bio neki lejmast kraj. Al intrigantno sve skupa, iako malo ružno, noir bljakica i to.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15857 : 12. Veljača, 2014., 23:54 »
Thor: The Dark World (2013)

Za prvi Marvelov Thor od prije tri godine nisam imao baš previše hvale, osim što mi se sviđao jako casting i likovi. Nastavkom sam oduševljen i iznenađen. Puno više svega i sve je nekako unaprijeđenije. Sam Asgard mi je prije dijelovao užasno nemaštovito, ali sada je baš odlično izgledao, puno bolje prezentiran. Neprijatelji su mi ovaj put zrulali cijeli film. Jedni od najkulnijih likova, odnosno villaina koje sam dosada gledao su dark elf načelu s Malekithom, a još više od njega me impresionirao Adewale Akinnuoye-Agbaje kao Algrim/Kurse, baš nevjerovatno moćan i savršen lik. Film ima sve, sjajne borbe, dobre pice, fini pejsing i ta nemoguća fizika i nadrealne stvari kojih je film baš pun, ali nimalo ne smeta, nego baš zabavlja. Baš sam rijetko kada iznenađen nekim filmom, ukoliko mu je predhodnik, odnosno original toliko inferioran. Sviđa mi se ta granica kulnosti, zabavnosti i ozbiljnosti te šašavosti u pojedinim scenama. Taman kada nečeg zafali, taj opozitni segment se uključi. Lajkam isto tako odnos Lokija i Thora, nezz baš sam impresioniran.



8.5

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15858 : 13. Veljača, 2014., 01:44 »
Annie Hall

:hiha:

Prije dvije godine ili nešto lol sam rekao da ću pogledati Woody Allen filmove i koliko god me ne uveseljavala ta šašava očekivanost da ja to gledam i da mi se svidi, moram reći da mi se baš jako svidio. Nezz, imam osjećaj ko da sam razgovarao s likom puno više nego li pogledao film, baš je lako ga gledati, upiti likove i razumijeti neke ajmo reći interne šale, ne šale prilagođene za publiku, ne znam kako bih opisao.
Ne znam što bih još rekao jer mi je smiješno sve to malo ali eto, dosta sam zadovoljan.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15859 : 13. Veljača, 2014., 02:02 »
Nymphomaniac: Volume I [2013]
Hej daj da ti kažem o ovom naprednom znanost sranju koje se zove Fibonacciev broj, a pazi sad ovu literarnu figuru za koju ziher nisi nikad čuo, zove se Edgar Allan Poe, a jesi li čuo ikad za ovog lika Johann Sebastian Bacha koji stvara glazbu, nema šanse stara ti nisi intelektualka ti si samo srkala spermu. Neugodni trenutci za gledat, ti. Nekako oslobođen svog seksinesa, jer zasad pokazuju samo mladu Stacy Martin kako dobiva kurca na ekranu, a ona ful dosadna ali opet taman prestara (22) da bi bila eventualno zanimljiva zbog svoje mladosti. Mrzio sam Charlotte Gainsbourg, ali na pozitivan način, jedva čekam da joj netko rastrga sise staklom u drugom dijelu. Ili ne, jer ovaj filmima najvanilija seks samo. Bilo je nekih dobrih scena (gdje si mala sedmogodišnja Joe trlja picicu o poplavljene pločice kupaonske, bilo koja scena s Christianom LSterom, i jednostavno volim Shia LeBeoufa pa i te) i trenutaka (kad se debelom liku vide jaja i mali pimpek). Posebno bi izdvojio dvije scene: (1) scenu gdje Uma Thurman poludi, to sranje je smiješni izvan svih granica, ali i emocionalno jako, odlična scena; (2) gdje Joe onog fraera praktički natjera da prevari ženu koju ide doma oplodit. Lars brte možda si ti glupi jadnik koji ne može odolit tom slatkom pušenju kurca pod svaku cijenu, ali nisu svi glupi jadnici pičkopatnici pozdrav. Gledo sam film prije mjesec dana, i dosta sam ga mrzio, ali sad kako se prisjećam mi je okej, iako problem je vjerojatno što prvo bio je cenzuriran pa nije bilo slatke, slatke sperme, i drugo očito da je trebao bit prikazan/gledan kao jedan film, a ne prepolovljen u dva.
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2014., 02:12 [proGABBEing] Richard »

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15860 : 13. Veljača, 2014., 02:11 »
sreća što sam već zaboravio što si spojlao

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15861 : 13. Veljača, 2014., 02:12 »
ma boli te kurac stari.

edit
slažem se dost aje šupćinjski ali nisam ništa spoilo. sad se moram držat tih spojlanje sranje jer sam uvijek smarao oko toga al realno nema šanse da netko nije gore sva tri iksijeva spoilera kliknuo prije čitanja posta,,,,
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2014., 02:16 [proGABBEing] Richard »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15862 : 13. Veljača, 2014., 10:09 »
Ninja: Shadow of a Tear (2013)



Dobar je film ali nije ispunio sva moja očekivanja. Suština ovakvih filmova je naravno borba i tu nemam nikakvih zamjerki, koreografija borbe je fenomenalna. Scott Adkins, inače uz Michael Jai Whitea moj omiljeni filmski borac, naravno rula. Međutim filmu nešto fali, nezz jel to zbog priče koja je sto puta prožvakani klišej ili što likovi nisu dovoljno okarakterizovani ili je nešto treće u pitanju. Još jedan nedostatak je što su se više fokusirali na čistu melee borbu a manje na ninja stealth vještine. Ljubiteljima borilačkih filmova, kao što sam i ja, će se naravno ovaj film svidjeti ali bilo je tu potencijala da bude još bolji. Prvi Ninja mi je ostao u boljem sjećanju ali i ovaj je svakako vrijedan pažnje.
7,5
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2014., 10:11 Adam Jensen »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15863 : 13. Veljača, 2014., 10:17 »
The Simpsons Movie - 7/10

Zanimljivo, ali kao i Spužva Bob - moglo stati sve u jednu ili dvije epizode.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15864 : 13. Veljača, 2014., 17:56 »
Cube (1997)

AJME KOCKA RULA TAJ FILM
Kažu svi koji ga ujedno nisu gledali već 10 godina.,.,., između ostalih i ja. :hiha:
Naravno da je rulao i meni, al gledao sam ga s 13 godina il nešto.

Al i dalje mi rula. Nije izgubio ništa,,
Vrh.



Before Sunrise (1995)

Okej je ovo kajaznam.
Malo dosadnjikavo nekad. Što je okej, jer je potencijal za dosadnost u ovakvom konceptu beskonačan lol.

Al eto, valjda zbog svoje robotnosti nisam baš feelao stvari.,.,. neće mi ostati nešto posebno u pamćenju vjerojatno.
Super mi je ona šema što na kraju prikaže sva ta mjesta na kojima su bili, ali ujutro. To dosta dobro funkcionira.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15865 : 13. Veljača, 2014., 18:25 »
Captain Phillips (2013)

Jako sam bio nahajpan na ovaj film,,,ali niko ga nije htio sa mnom gledat nikad :wildboy: :hiha:

Očekivao sam neki ludi akcija film na brodu, pirati vs posada, igra mačke i miša, tom hanks ih tejkdowna jednog po jednog, paul greengrass brzo micanje kamere itd. Nažalost na brodu se odvija tipa 1/3 radnje možda, ovo ostalo je neko užasno nepotrebno i nezanimljivo produživanje sa očekivanim krajem, bez razvoja radnje, dosta razočaravajuće. Onako 7/10 za tu prvu trećinu koja je stvarno napeta i ima atmosfericu.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15866 : 13. Veljača, 2014., 21:52 »
Kralju pa tek zadnja trećina je za stvarno napeta, a ne prva. :mrs: Nezz, bar meni. I to ono, JAKO NAPETO mi je bilo. Napetije nego Gravity baš, pa sad vi prigovarajte koliko hoćete.
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2014., 21:57 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15867 : 13. Veljača, 2014., 23:42 »
>gravity
>napetost

:hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15868 : 13. Veljača, 2014., 23:52 »
pa kako nije napeto kad bude u gaćicama?! :ave:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15869 : 14. Veljača, 2014., 00:28 »
:ave::hihi:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9