HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691516 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15915 : 23. Veljača, 2014., 02:21 »
The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988)

Janet Maslin, novinarka publikacije The New York Times svojevremeno je za ovaj filmski uradak rekla ",,, impossible not to laugh."
Objekcija!  :ne:

Volio sam ga kao mali, ali nez, sad sam ga pogledao kao da gledam vijesti.
Ali nije iritantan,, Nielsen ima taj neki simpatičan način, ne možeš biti mad.

Zašto ja uopće gledam filmove?
Durrrrr.



Nurse 3-D (2013)

Sudeći po internetu, ovaj "3D" je baš dio naslova filma,, genijalno xD.
A nez, onako okej. Malo smaranja, malo zabave i tako u krug.
Previše se trudi nekako.

Onako.
Okej.
Film je.
Sličice idu.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15916 : 23. Veljača, 2014., 02:46 »
The Princess Bride - 7/10

Film je onako blesav skroz, svaka scena je bespotrebno blesiranje, priča nula, setting ajde kako-tako, ali isplati se definitivno pogledati radi Iniga Montoye (lik) - e kakva carčina :ave:
I André the Giant (Fezzik) je jebač. Samo mu je glas očajan, ne znam do čega, ali toliko je dubok i tih da je na granici čujnosti cijelo vrijeme.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15917 : 23. Veljača, 2014., 19:34 »
Top Gun (1986)

Zadnji put sam ga gledao prije 20 godina i sjećam se kako sam se narednih godinu dana igrao pilota i crtao avione i sve gluposti vezane. Film je naravno i dan danas savršen, baš odlično pogođen sa pejsingom i balansom između drame, akcije i romantike. Baš u svim segmentima ispunjava. Tom Cruise i Val Kilmer apsolutni vrh vrhova ovdje. Ostali casting također rula; Tom Skerritt i Michael Ironside daju vojnu ozbiljnost. Ali ta atmosfera hej, taj soundtrack, ta glavna tema od Harolda Faltermeyera i Stevea Stevensa baš transformira film iz "američkog preseravanja" u klasik te jedan od najboljih filmova 80-ih. Vjerovatno bih dao masne pare za doživjet prvo gledanje ovoga u kinu. Jedinu manu vidim u tome, što završava možda pola sata prerano i što prava bitka nije bolje razrađena.



9.0

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15918 : 23. Veljača, 2014., 21:38 »
Fali Jandrić

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15919 : 23. Veljača, 2014., 21:39 »
Čole riječ mjeseca: pejsing.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15920 : 23. Veljača, 2014., 21:49 »
Kako si ti uvijek nekako dosadno passe sa šalama to je nevjerojatno :(

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15921 : 23. Veljača, 2014., 21:56 »
grozno,,

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15922 : 23. Veljača, 2014., 22:17 »
Mighty Aphrodite

:hiha:

A rula. Znam da sam ga davno gledao tipa kad sam imao 15ak i da sam ga dosta dugo želio pogledati. A sad ne znam, ful je simpatičan, općenito to kako se Woody koristi MEDIJEM filma mi je jako dopadljivo štajaznam. Lako se gleda, sve je to jako šarmatno i eto. Ono što sam očekivao sam i dobio, a to je najveći vrh.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15923 : 25. Veljača, 2014., 02:15 »
:hiha2:

Valerie a týden divu (1970)

Fino je ovo.
Sviđa mi se taj psihodelični, surealni, medievalni germanski folklor način i imažerija.
A i dosta je ugodan.

Nije uvijek narativno skroz jasan, ali prilično sam siguran da je ovdje to namjerno tako da KOMPLIMENTIRA ostalim elementima,,, jer ono, i vizualno je dosta fuzzy, kao da sve to nije neka čvrsta priča nego više neko poluočuvano sjećanje ili nešto,,



SKORO ima to nešto što jako želim,,,, ali ne baš! Teško je explanne.  :hiha2:
Ali DEF preporuka!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15924 : 26. Veljača, 2014., 11:34 »
12 Years a Slave (2013)

Odlična gluma skoro svih likova (jedino je Paul Dano mrtvo govno, najgori glumac i pojava od kada ja gledam filmove, dno dna), jako emocionalan i poprilično težak za gledanje. Vizualno je baš jako dobar i zato me smeta što je baš loša glazbena podloga, što bi jako podignulo ovaj predivan, ali i jako tužan film. Najveća mana filma mi je što se uopće ne kuži kronologija dešavanja, odnosno vrijeme uopće u niti jednom trenutku nije u fokusu. Da nema 12 godina u naslovu, nebi bilo jasno da li se radi o 6 mjeseci, 2 godine ili 12 koliko i jest. Neke scene je bila prava muka za gledat, da čovjek ne povjeruje kakva su gamad i stoka ljudi bili u tom vremenu. Chiwetel Ejiofor nevjerovatno dobro odglumio kao i Michael Fassbender, dok su mi Cumberbatch i Pitt bili premalo upečatljivi da bi imao ikakav sud o njihovoj ulozi. Ovo bi trebalo puštat učenicima u prvim razredima srednje škole da nikome ne padne na pamet da ikada bude rasista.



8.0

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15925 : 26. Veljača, 2014., 13:50 »
zato me smeta što je baš loša glazbena podloga, što bi jako podignulo ovaj predivan

 :( Pa fenomenalno je ovo.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15926 : 26. Veljača, 2014., 14:59 »
Slažem se, ali samo jedna pjesma. :(

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15927 : 26. Veljača, 2014., 17:22 »
In Bruges - 2/10

8.0 na IMDb-u, preporuka prijatelja, nominacija za Oskara, Farrell, Ralph Fiennes (Voldemort) i Brendan Gleeson (Moody iz Harry Pottera). Svi preduvjeti za solidan, ako ne i vrlo dobar čak odličan film. Kad ono - govno. Radnja nula, dosadno za popizdit, neuvjerljiva gluma, očajno prezentirani likovi, sprdanje na patuljke (što je ovo, srednji vijek pa da takve fore pale?). Film popravljaju Fiennes u tek dvije scene i sam kraj koji je opet za klasu lošiji nego što je trebao biti.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15928 : 26. Veljača, 2014., 17:27 »
PRESTANI GLEDATI FILMOVE I PROČITAJ NEKOG RENESANSNOG TEORETIČARA MOZGA. POZZ.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15929 : 27. Veljača, 2014., 08:51 »
The Lego Movie - EVERYTHING IS AWESOME/10

Zapravo, više 8/10 film, ali mi se dosta svidio - sav taj trud oko animacije svega, stotine likova na ekranu odjednom, zanimljiva priča, masa referenci na različite filmove i pravi život koje hrpetina djece u kinu vjerojatno nije skužila (trebalo ih je svih popisati i natjerati ih da za 10 godina opet pogledaju film). Baš onako kvalitetan crtić s apsolutnom preporukom za gledanje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9