HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1699571 Hitova
*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16530 : 25. Kolovoz, 2014., 14:19 »
The Amazing Spiderman 2

Zabavan film. Kroz cijelo trajanje nije bio ni trenutak naporan, što je pohvalno svakako. Ne sjećam se toliko prvog filma, ali ovaj mi je bolji nekako, bolji je utisak ostavio.
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16531 : 25. Kolovoz, 2014., 17:19 »
Kad ste već načeli tu temu, da se ja nadovežem - men' je Casualties of War odličan film.


#lolseanpenn #sadćekarlorećidanevalja #gledaojeontosaprogabbeingčlanovimaizaspao
Rula, gledao sam ga sam na TV-u.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16532 : 27. Kolovoz, 2014., 16:51 »
Godzilla (2014)

Solidan, pa ne berem baš toliko loše kritike prema filmu. Čudovište Muto izgleda najgore ikad i apsolutno je besmislen kroz sami dizajn te najveći minus filma, baš mi ga je bilo neugodno gledat. Scene s Godzillom su dobre, no užasno fali nekakvog zooma, koji stvara dojam kao da su je loše napravili čudovište, pa je snimano s distance, nezz kako da opišem; nema finih kadrova izbliza di vidimo strašnu godjiru i to najviše fali. Generičan glavni glumac, koji je US Private i uspijeva se naći svugdje gdje treba i to dosta živcira. Ostalo mi je sve nekako dobro, ima dobar flow i ostavlja dobar feel na kraju.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16533 : 27. Kolovoz, 2014., 18:11 »
@ cole: meni je film isto OK, puno puno bolji od onog smeca sa Broderickom.
A ovo Muto me odma podsjetilo na Kitu u Bila :loludara:

Ashens and the quest for the gamechild



Inace pratim njegove baljezgarije na jubitou, i lik je odlican, ''recenzira' hranu za strana trzista (npr sirove lignje u octu kao snack i slicno...) hranu kojoj je istekao rok pred 10-20-30 godina, neke figurice od 1funte i igre i konzole...

A ovo je njegov film, i moram priznat da sam ostao ugodno iznenadjen kvalitetnom produkcijom istog (uzevsi u obzir da je frajer jutjubas), cak ima i jako dobrih fora. A i jako dobro glumi ekipa. Meni je taj njegov humor po mjeri pa mi je mozda i zato dobro legao film.

The Inbetweeners 2



Pogledao sam seriju i prvi film, serija je nenadhebiva i bolja od oba filma.
Ali i ovdje sam vristao od smijeha na par scena, film je odlican i cak mozda i bolji od prvog filma.
Topla topla preporuka da pogledate ako niste prvo seriju, a onda filmove! :thumbs:
I da, pod seriju mislim na UK original, a ne na USA govnastu kopiju (koju nisam i necu gledat).

Od engleskog humora, meni je ovo jedna od najboljih njihovih sitcoma uz Mucke i sa Sljam.
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2014., 18:14 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16534 : 27. Kolovoz, 2014., 19:41 »
Solidan, pa ne berem baš toliko loše kritike prema filmu.

Loše? Pa ima preko 70% pozitivnih na RT i 60 i nešto na Metacriticu. Žešće si ga ti iskritizirao kad si mu zviznuo 2.5 na LB. :mrgreen:

I ne kužim ovo sa zoomom? Ima hrpetinu kadrova koji ga tizaju i prikazuju kao ultimativnu, ogromnu silu... Naročito scena na Havajima za koju bih rekao da je jedna od najboljih akcijskih scena ovog ljeta, a kasnije pred kraj ima i hrpetinu ogromnih, širokih kadrova kada ga prikazuju cijelog dok mlati one MUTO-e. Osim toga... ako ima nešto što je apsolutno besprijekorno u filmu, to je dizajn Godzille. Nezz, trebao si ga doživit na velikom platnu, gotovo sam siguran da bi ti se daleko više svidio jer je to film jednostavno napravljen za takav doživljaj, a ne gledanje kod kuće (Iako i to može biti vrlo zabavno).
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16535 : 27. Kolovoz, 2014., 21:50 »
Scene s Godzillom su dobre, no užasno fali nekakvog zooma, koji stvara dojam kao da su je loše napravili čudovište, pa je snimano s distance, nezz kako da opišem; nema finih kadrova izbliza di vidimo strašnu godjiru i to najviše fali.

Pa zar nebi poanta snimanja velikog čudovišta iz daljine trebala biti da vidimo koliko je to čudovište ogromno u usporedbi sa svojom okolinom i da to ulijeva,, neki osjećaj strahopoštovanja? :wildboy:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16536 : 27. Kolovoz, 2014., 23:02 »
The Warriors - 7/10

Film je zanimljiv, ali je i djetinjast, u više navrata glup (postrojavanje Orphansa kao da se radi o nekom mjuziklu, zašto ne kradu automobile?!, prebiju ekipu pederčića u zahodu pa im ne uzmu naoružanje). Gluma zadovoljavajuća, "Warriors, come out to play!" prejako.

Jimmy's Hall - 3/10

Softcore komunistički film tijekom kojega je pola publike na forumu (kino na otvorenome, neki festival boga pitaj) zahrkalo. Mislim, ni jednom se raznije most u zrak, ne bacaju se bombe, ne puca se... imaju anglosaksonci dosta učiti od Juge i njene filmske mašinerije. Dakle veoma dosadan, besmislen, ali stvarno jako jako jako dobro odglumljen.
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2014., 23:05 Me666 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16537 : 27. Kolovoz, 2014., 23:14 »
Čudovište Muto izgleda najgore ikad i apsolutno je besmislen kroz sami dizajn te najveći minus filma

Raspravljanje s osobom koja piše ovakve rečenične konstrukcije u recenziji filma :bonk:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16538 : 28. Kolovoz, 2014., 07:02 »
Jedi govna. xD

Solidan, pa ne berem baš toliko loše kritike prema filmu.

Loše? Pa ima preko 70% pozitivnih na RT i 60 i nešto na Metacriticu. Žešće si ga ti iskritizirao kad si mu zviznuo 2.5 na LB. :mrgreen:

I ne kužim ovo sa zoomom? Ima hrpetinu kadrova koji ga tizaju i prikazuju kao ultimativnu, ogromnu silu... Naročito scena na Havajima za koju bih rekao da je jedna od najboljih akcijskih scena ovog ljeta, a kasnije pred kraj ima i hrpetinu ogromnih, širokih kadrova kada ga prikazuju cijelog dok mlati one MUTO-e. Osim toga... ako ima nešto što je apsolutno besprijekorno u filmu, to je dizajn Godzille. Nezz, trebao si ga doživit na velikom platnu, gotovo sam siguran da bi ti se daleko više svidio jer je to film jednostavno napravljen za takav doživljaj, a ne gledanje kod kuće (Iako i to može biti vrlo zabavno).

Mrzim ovo glupo ocjenjivanje i pisanje mini reca, dva-tri dana poslije gledanja filma. :hiha2:

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16539 : 28. Kolovoz, 2014., 10:01 »
Godzilla (2014)

Solidan, pa ne berem baš toliko loše kritike prema filmu. Čudovište Muto izgleda najgore ikad i apsolutno je besmislen kroz sami dizajn te najveći minus filma, baš mi ga je bilo neugodno gledat. Scene s Godzillom su dobre, no užasno fali nekakvog zooma, koji stvara dojam kao da su je loše napravili čudovište, pa je snimano s distance, nezz kako da opišem; nema finih kadrova izbliza di vidimo strašnu godjiru i to najviše fali. Generičan glavni glumac, koji je US Private i uspijeva se naći svugdje gdje treba i to dosta živcira. Ostalo mi je sve nekako dobro, ima dobar flow i ostavlja dobar feel na kraju.
Meni se film svidio,pogotovo u usporedbi s onim iz 1998.No razočuravajuć je zato što je trailer prikazao sasvim drugu priču.U traileru imaš feel da je počeo kraj svijeta i da nema nade.Film to nema.Oko Mutoa se slažem.Mogli su izabrati nekog drugog kao Gameru.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16540 : 28. Kolovoz, 2014., 15:56 »
Universal Soldier (1992)

Pogledao prvi put.
Dolph mi je dosta bolje ispao od Jean-Claudea, baš nekako vojno bilderski šarmantan.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16541 : 30. Kolovoz, 2014., 22:18 »
Echelon Conspiracy (2009)

Pokušava biti malo Bourne i DoubleO7, ali ne djeluje dovoljno ozbiljno. Nezz, solidan cast, no glavni lik Shane West mi je užasan smor, nikako nemogu isprat izraz njegovog lica iz glupih teen komedija u kojima sam ga gledao. Ima dobar potencijal, ali ga ne iskorištava, daleko bolji su mi npr. Eagle Eye sa Shia LaBeoufom ili Source Code sa Jake Gyllenhaalom. Na sreću i ovakav solidnjak kod mene prolazi budući da baš volim akcijske krimi urotničke filmove. Ono što ću definitivno pamtit iz filma je Tamara Feldman. Želim je jako <3.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16542 : 31. Kolovoz, 2014., 08:15 »
X-MEN: Days of future past

Kratko i jasno, najbolji X-MEN film dosada, jedino mi idu vise lagano na jetra sa konstanim guranjem Wolverine-a u prvi plan.
Ok kuzim, on je fanovima najdrazi, ali brate mili, siluju li ga pa siluju, dajte nekog drugog malo vise eksponirajte, bar njih tamo ima bezbroj...

I da, ovaj Fassbender je jebeni kralj, neznam, gdje god je dosada glumio, frajer razvaljuje :ave:
« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2014., 08:17 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16543 : 31. Kolovoz, 2014., 09:15 »
...no glavni lik Shane West mi je užasan smor, nikako nemogu isprat izraz njegovog lica iz glupih teen komedija u kojima sam ga gledao...
Očito nisi gledao seriju Nikita, ja njega znam samo kao hladnog i ozbiljnog Mikeya :hug. Ovaj film ću samo radi njega odgledat

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16544 : 03. Rujan, 2014., 19:59 »
Angry Video Game Nerd: The Movie

Savršena avgn web video fenboj izdrkotina. 10/10


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9