HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701077 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16575 : 15. Rujan, 2014., 22:52 »
Tucker & Dale vs. Evil - 8/10

Ako ste voljeli filmove sa Simonom Peggom i Nickom Frostom, velika je šansa da će vam se svidjeti i ovaj film u kojemu dva debila upadnu u probleme ala glupi američki horor slasheri s rednecima u šumi. Dobra parodija, mnogo umjerenija, ali na tragu najboljih Mrak Filmova.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16576 : 16. Rujan, 2014., 06:27 »
The Fault in Our Stars

Odlican! Bas me ugodno iznenadio, premda je jako tuzan film, ali to se od ovakvog filma i ocekuje realno.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16577 : 17. Rujan, 2014., 18:33 »
Transformers: Age of Extinction (2014)

U globalu rula, ali zbog Michael Baya i spektakularnog CGI-a tokom čitavog filma. Vizualno jedan od najimpresivnijih filmova ikada koje sam pogledao i na sreću to nosi cijeli film. Gluma ljudi je užasna, likovi su užasni, Mark Wahlberg je smeće i vrlo vjerovatno najgora njegova uloga koju sam gledao. Tessa i njezin dečko su također smeća, ali zato Stanley Tucci rula kristove. Transformeri kao trilogija su mi baš jako dobri i zabavni bili, plus Shia i Megan <3. Optimus je na kraju prepatetičan i pun nekih standardno američkih ratnih dubokoumnih fraza. Bumblbee je rulica stara, a fino mi je sjeo i Hound kojem glas daje John Goodman <3. Da nije spektakularnih i predivnih vizuala i savršenih CGI scena, film bi bio smeće nad smećima, ali jednostavno se malo izdiže te s pokojim humorom u kojem briljira Tucci uspijeva biti dosta zabavan, pa ipak na kraju bude dosta gledljiv. Dosta je dug ;(

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16578 : 17. Rujan, 2014., 18:41 »
Optimus je na kraju prepatetičan i pun nekih standardno američkih ratnih dubokoumnih fraza.

osim što je ovo odvratno samo po sebi, nema baš nikakvog smisla da to ti kažeš jer pogledaš tipa tri Tom Clancy filma dnevno.

što podržavam naravno :hiha: ali zašto onda ovo,,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16579 : 17. Rujan, 2014., 18:45 »
Valjda mi količina američkog patriotizma u mozgu rastrojila svu ljubav prema vojnoj disciplini. :hiha:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16580 : 17. Rujan, 2014., 21:12 »
Zero Charisma

:hihi:  neloše zapravo. Glavni lik je GAME MASTER board igre i previše je ozbiljan i strog oko pravila, a s druge strane imamo nekog uglađenog hipstera koji je pozvan kao gost od strane samog mastera i na hinjski šarm i shvaćanjem igara kao čiste zabave OSVOJI njegove prijatelje.

Uz game mastera sam, naravno.

:chair:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16581 : 18. Rujan, 2014., 00:10 »
If I Stay

Oplakah :hiha: :hihi:

A rula nez, sjebano je.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16582 : 18. Rujan, 2014., 08:34 »
Transformers: Age of Extinction (2014)

Mark Wahlberg je smeće [...]

Tessa [...] također
ajde molim prestani gledat filmove ikad više u životu, stvarno nema smisla,,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16583 : 18. Rujan, 2014., 09:24 »
Naravno asu, naravno.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16584 : 18. Rujan, 2014., 09:54 »
Tekken: Kazuya's Revenge (2014)

Ukratko rečeno nit' smrdi nit' miriše. Akcija je solidna kao i neki od glumaca (Kosugi, Tagawa, Šerbedžija) ali film je dosta štur, priča je nejasna kao i motivi, a ni u jednom trenutku se nećete povezati sa likovima tako da film izaziva dosta mlak utisak na gledatelja.
5,5

Sniper: Legacy (2014)

Volim snajpersku tematiku, a originalna Berengerova trilogija je nešto najbolje iz te oblasti (nakon Neprijatelja pred vratima). Četvrti Sniper film (bez Berengera) je bio solidan ali to već nije bilo to. Ne samo što nije glumio Berenger nego se izgubio i onaj prepoznatljivi snajperski štimung. Najnoviji nastavak pod imenom Legacy je vratio Berengera (iako ne u glavnoj ulozi) ali je film ipak sličan prethodniku, dakle bez onih vrijednosti koje su krasile originalnu trilogiju. Znači film je više po uzoru na CoD igre, klišej priča, radnja koja se odvija na nekoliko manje-više atraktivnih lokacija te sa previše akcije za jedan snajperski film. Nije loše, ali kao fan očekivao sam mnogo više.
6,5

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16585 : 18. Rujan, 2014., 12:11 »

Guardians of the Galaxy [2014]
PLUS
  • interstellar trailer
  • fina atmosferica, uspjeli su čak da ta 70e muzika u svemiru funkcionira, iako je uvijek nefitting muzika u svemiru odvartna i kancerozna stvar (cowboy bebop, firefly)
  • chris pratt je baš solidan raskal
  • dave bautista je nevjerojatno golem, jako simpatičan a i to njegovo PAMETNO GOVORENJE zbog toga funkcionira na smješnost način
  • scena kad star-lord šuta one glupe životinje na početku
  • manaan-nike-apple grad xandar i john c. riley kao savršeno obična ruka zakona u tom gradu
  • michael rooker i njegov lik, i metalna irokeza na njegovu plavu kožu, i njegova fućkanje strijela
  • cameo lloyda kaufmana jer iako je cameo i u ideji odvratna meme wink inside stvar, lijepo je da james gunn nije zaboravio tko ga uveo u sve
  • divovska elijen glava u svemiru
  • glavni zločesti koji je doslovno animirana figma akcijska figura, ridikulan doslovno u svakoj sceni
  • post kreditna scena s jebenim howardom the duckom

MINUS
  • zoe sandala je toliko odvratna da čak i s drugom bojom kože (apsolutna +100 na seksines inače) uspjeva bit super odbojna ali hvala bogu nismo morali trpit scenu njenog plesanja čega sam se pribojavao
  • jebeno meme drvo
  • jebeni bad ass rakun
  • benicio del toro razočarao
  • glenn close je preružna za onaj lijepi grad, djeluje sinister jer znamo da ako je grad prelijep a vodi ga ružna osoba ustvari je distopija in disguise
  • premalo svemira
  • dosadna akcija naravno
  • prekratak
  • stan lee cameo
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2014., 12:15 [proGABBEing] Richard »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16586 : 18. Rujan, 2014., 12:19 »
xxxxxxx

slažem se sa svime osim što mi je zoe seldanda na kraju čak i bila malo sexy pa sam se posramio. al jeba bi je stari,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16587 : 18. Rujan, 2014., 12:22 »
šuti jebotebog,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,







+1

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16588 : 18. Rujan, 2014., 14:43 »
  • cameo lloyda kaufmana
E, to mi je motiv da ga pogledam. :hihi:

Ocjena filma?

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16589 : 18. Rujan, 2014., 23:07 »
jesi li ti ljubitelj b filmova?

degutantno.

nezz, 7 / 10, al jako ugodno gledanje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9