HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701128 Hitova
*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16590 : 19. Rujan, 2014., 07:41 »
Pearl Harbor
Bay se očajnički pokušava ubaciti u prvoklasne redatelje.Film daje nešto površne kvalitete,ali nijedna ratna drama ne smije se vrtiti oko ljubavne priče i akcije.I naravno,scenarij je loš.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16591 : 19. Rujan, 2014., 10:50 »
zašto bi se bay pokušao ubaciti u klasu niže?

zašto ko papiga ponavljaš stvari koje si pročitao na internetu?

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16592 : 19. Rujan, 2014., 10:53 »
real eyes
realize
real lies


*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16593 : 19. Rujan, 2014., 20:15 »
zašto bi se bay pokušao ubaciti u klasu niže?

zašto ko papiga ponavljaš stvari koje si pročitao na internetu?
Kako misliš klasu niže?Bay radi samo filmove da dobije para.Uzeo je glumce iz Spašavanje vojnika Ryana i sličnu priču iz Titanica.Onda je dodao malo Bayizama i film je postao hit.ali kad ga dobro pogledaš vidiš da nema kvalitete.
I nemoj govorit da sve prepisujem sa inteneta.:ne:Vrijeđaš moju filmofiliju.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16594 : 19. Rujan, 2014., 23:44 »
:ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16595 : 19. Rujan, 2014., 23:48 »
baš sam se ismijo ko idiot :ave:

croguys, plz piši više.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16596 : 21. Rujan, 2014., 10:47 »
Lone Survivor (2013) ★★★★

Jedan od boljih filmova ratne tematike u zemljama bliskog istoka. Sviđa mi se što ne forsira američku klasičnu military spiku, nego fura svoj nekakav realni feel. Cijeli cast je super pogođen i uz Mark Wahlberga, zrulao je i Emile Hirsch, a pogotovo Ben Foster kojeg je bilo zanimljivo gledati u ovoj ulozi. Cijela akcija i borbeni sukob su maestralno izvedeni iako je ono padanje u provalije malo ipak over the top. Također prati ga jako dobar zvuk zbog kojeg je i nominiran za dva oskara. Dva sata dramatične akcije donjele su finu napetost i dinamičnost te sam ostao vrlo ugodno iznenađen s filmom.

The Objective (2008)

Nezz zašto nisam pogledao nečije dojmove za ovo ili recenziju. Počinje čak i donekle zanimljivo, no onda odlazi u takvu krajnost, da sam jedva istrpio drugu polovicu filma. Zbilja jedno od najvećih nepodnošljivih govana što sam ikada gledao. Znači jebena CIA pošalje svog čovjeka u Afganistan sa američkim marincima da u tajnosti (zna samo taj CIA agent) bolje upoznaju neidentificiran entitet/vojnu silu/vanzemaljce/vojnu silu koja je 100 milijona puta snažnija od bilo čega na zemlji. Na kraju filma skužim da je ovo govno od stvoritelja The Blair Witch Project; nezz neželim nikome ovakvo zlo od filma.

A Clockwork Orange (1971) ★★★★½

Kakvo ugodno iznenađenje. Masterpiece Kubricka. Baš me nagnalo da više gleda ovakva starija remek dijela koje sam propustio zbog vizualne odbojnosti na prvi dojam. Odličan film u kojoj je odlično okarakterizirana budućnost totalitarne Engleske i njezina prava i sudstva. Prvi dio filma rula na najjače upravo zbog brutalnih i eksplicitnih scena nasilja i seksa. Film je bio do 2000 zabranjen u Velikoj Britaniji, što i ne čudi, jer je stvarno brutalan. Malcolm McDowell apsolutno savršen, taj njegov look je vrh vrhova <3. Na najbolji mogući način ispričana poslovica da sve dolazi na naplatu. Definitivno shvaćam zašto su mnogi hvalili ovaj film i svrstavali ga u remek dijela i među najdraže filmove. Glazba isto <3.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16597 : 21. Rujan, 2014., 12:23 »
Lone Survivor (2013) ★★★★

Meni je taj film tolko napuhan,pun americke glupoce da to nije za gledat. Vec nakon sto su pustili one muslimancine pri pocetku (ili sta su vec) sam htio ugasit film,al sam ga nastavio gledat cisto da vidim do koje granice glupoce ce ici. Cisto napuhano americko sranje puno praznog napucavanja! Mislim,svaka cast ljudima koji su to dozivjeli,al da sam ja jedan od njih kad bi vidio film bilo bi me sramota.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16598 : 21. Rujan, 2014., 14:07 »
Ček što je napuhano?
Da su ih ubili napravili bi ratni zločin i to bi nemoguće bilo sakriti.
Da su ih zavezali, ometali bi ih u recon misiji. Nezz šta ti je napuhano. Ako misliš da je prenapuhano napucavanje, vjeruj mi nije.
Taktička ukopanost je najteži oblik svladavanja neprijatelja. Nezz po čemu je napuhan uopće, dapače vrlo je vjeran BOTTS-u.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16599 : 21. Rujan, 2014., 16:08 »


A Clockwork Orange (1971) ★★★★½

Kakvo ugodno iznenađenje. Masterpiece Kubricka. Baš me nagnalo da više gleda ovakva starija remek dijela koje sam propustio zbog vizualne odbojnosti na prvi dojam. Odličan film u kojoj je odlično okarakterizirana budućnost totalitarne Engleske i njezina prava i sudstva. Prvi dio filma rula na najjače upravo zbog brutalnih i eksplicitnih scena nasilja i seksa. Film je bio do 2000 zabranjen u Velikoj Britaniji, što i ne čudi, jer je stvarno brutalan. Malcolm McDowell apsolutno savršen, taj njegov look je vrh vrhova <3. Na najbolji mogući način ispričana poslovica da sve dolazi na naplatu. Definitivno shvaćam zašto su mnogi hvalili ovaj film i svrstavali ga u remek dijela i među najdraže filmove. Glazba isto <3.

Sve od Kubricka se itekako isplati pogledati! :ave:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16600 : 21. Rujan, 2014., 16:10 »
Zaradiš novac dok gledaš film! :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16601 : 21. Rujan, 2014., 17:00 »
Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) ★★★

Dosta dobar i dinamičan špijunski triler. Sve više i više volim ovog Chris Pinea, počelo je sa Star Trekom. Kevin Costner premalo upečatljiv s obzirom na svoj renome. Malo koketira sa 007 feelsom iako se trudi stvoriti vlasitit identitet i mnogo mi se to sviđa. Čak bi htio nastavak ili franšizu od ovoga. Iako nikako ne lajkam Keira Knightley koja mi je oduvijek dislajkabilna. Malo me zasmetala Waterloo debilana na kraju filma, ali ajde prešlo se preko toga. U globalu mnogo zadovoljan.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16602 : 21. Rujan, 2014., 18:31 »
Pogledaj prijašnje filmove u serijalu... Ovaj mi je definitivno najlošiji od svih. Skroz je neupečatljiv, dosadan, i jednostavno prazan. Ako ti se pak gleda novi Costner onda pravac 3 Days to Kill. Mnogi se ne slažu samnom, meni je to definitivno bolji film, iako nije bogznašto.

OT; Kad me već tjerate da pišem što sve gledam.

Life of Crime [2014]
Puno je zanimljiviji nego što sam očekivao. Odmah na početku je "smrdio na još jedan Tarantino wannabe", ali kasnije nađe svoj ton i zapravo pomalo rula. Ono što nisam skužio dok sam ga gledao je da je riječ zapravo o (nekim) likovima iz Jackie Browna, samo 20 godina mlađima, u 70-ima jel. Baš je jednostavno INTERESANTNO za gledati kako se isprepleće za njihova zavrzlama između 6, 7 likova. Na trenutke urnebesan, iako nije full-on-komedija. Preporuka, iako će nažalost većini publike proći ispod radara.

God's Pocket [2014]
Gluparija. Redateljski debi Rogera Sterlinga iz Mad Mena. :hiha: Nema smisla, iritantan je, pun nepotrebnih gluposti. Nema nikakvu svrhu, ne vodi nikamo, ne pokušava ništa reći. Nije zadnje smeće jer je gluma dobra (Jedan od zanjih izvedbi Seymour Hoffmana) i jer ima par zgodnih detalja, ali u globalu smrdi.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16603 : 21. Rujan, 2014., 19:12 »
Ček što je napuhano?
Da su ih ubili napravili bi ratni zločin i to bi nemoguće bilo sakriti.
Da su ih zavezali, ometali bi ih u recon misiji. Nezz šta ti je napuhano. Ako misliš da je prenapuhano napucavanje, vjeruj mi nije.
Taktička ukopanost je najteži oblik svladavanja neprijatelja. Nezz po čemu je napuhan uopće, dapače vrlo je vjeran BOTTS-u.

Ameri su to,oni mogu sta oce tako da su ih i ubili nikom nista. Kolko se sijecam da je samo jedan lik bio za to da ih se pusti dok su ostali pokusali nac neko drugo rijesenje (zavezat/likvidirat) i samo je taj jedan donio odluku i pustio ih cime je ugrozio svoj i zivot svoje ekipe. Ja da sam u situaciji ko i oni na prvo mjesto bi stavio svoj zivot i zivot svojih kolega,a tek onda zivot svojih neprijatelja. Znaci za mene je taj lik koji ih je pustio kreten i kriv za smrt ostalih vojnika,a ne neki heroj kako tog lika danas predstavljaju. Kolko sam skuzio da su oni nakon sto su naletili na te muslice odlucili da prekinu misiju na kojoj su bili (nekog ubiti ili tako nesta?) i vrate se u bazu. Znaci da su ih zavezali za drvo imali bi vremena vratiti se i pozvati svoje da dodu po njih,a muslici bi skuzili da nema njihovih kada bi se ono stado vratilo u selo bez njih tako da bi svi najvjerovatnije bili ok. Da je taj zapovjednik donio bilo koju drugu odluku za te muslice ovi jadni ljudi bi bili i danas zivi. Ovo je vecinom sta bi bilo kad bi bilo i mozemo tako u nedogled,al eto pricam tako jer je film po istinitom događaju i zato me strasno zivcira i smatram da je taj zapovjednik kriv za smrt svih vojnika koji su tu poginuli jer je doni tupavu odluku  zato sto je tupavac i zato me cijeli film nazivciro i ne sviđa mi se. Jos najbolje od svega sto se na kraju  samo se taj tupavac izvuko ako se ne varam,ostali su svi poginuli?!


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16604 : 21. Rujan, 2014., 19:29 »
:hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9