HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703255 Hitova
*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16695 : 29. Listopad, 2014., 14:08 »
vidim prema postovima da si se ozbiljno uhvatio tutoriala kako postati majmun.

nego,

Sin City: A Dame to Kill For [2014]
dok je prvi bio samo odvratno spetljano sranje bez glave i repa, ovaj ima nekakvu priču, iako još uvijek odvratan preko svake mjere jer frank miller osjećaj za estetike nekog šabana u cover topicu, plus zabavniji je jer ima super retardirane lajnove koji su možda i namjerno sirasti jezik u obraz. a možda i nisu jer frank miller je retardiran doslovno vjerojatno. jessica alba je odbojna kao i uvijek, i stvarno je nevjerojatno jadno da kad glumiš stripericu sa strip scenama ne pokažeš sise, pogotovo kad npr. eva green ko buraz pokazuje te krasne kravarske sise doslovno 90% vremena što je na ekranu. dobra je butra dobio sam neku mlohavu erekciju sad pišući ovo. juno temple <3 powers boothe <3 6 / 10

The Maze Runner [2014]
kao pšto se zna, ogroman sam fan najboljeg ovog ciklusa popularnih sranja (dakle post twilight teen fikcija s sf/f zavrtuljkom) pa sam ekstremno strog lol!!1 puno toga je trebalo biti bolje učinjeno, htio sam osjetit comfines tog sela (na koncu kako bi bolje osjetio tu opasnost kasnije, i konzekventnu tugicu kad ranje psotane stvarno i govno udari ventilator). više istraživanja je trebalo bit, silovanje tenzije su trebale bit očite, jasno mi je da nisu mogle bit eksplicitno adresirane. blake cooper <3 thomas brodie-sangster <3 6 / 10

The Equalizer [2014]
predugo, previše drame koja me malo dotakla a htio sam samo pucanje. denzel rula izgleda ko ćelava beba s sjebanom usnicom, Chloë Grace Moretz izgleda ko muška beba. Marton Csokas je dsta zao to je okej, preko mjere realno ali meni je to okej. predug je, "akcija" na kraju je nepodnošljivo dosadna. neki PAMETNO KNJIGE trenutci su bili jako neugodni, ali opet to želimo, samo ruganje, samo ironično. 6 / 10

The November Man [2014]
nismo bili sigurni da li je kod pirsa riječ o titaninu, i poslije filma nas je bilo upravo sram što smo posumLJali, zaista jest riječ o veličini. dostavio nam je sve što želimo, malo srbija akcije, mislim onda još akcije jer riječ je o adrenalinskoj vožnji. crna gora izgleda bolje nego u james bondu, baš lijepo mediteran mjesto lol. da mi bar Amila Terzimehic prigušivaćem iscjedi prostatu jebote bog kurac da mi je manji od njenog nosa. moram saznat dal onaj kul internet bar u beogradu postoji srbi pls help. 7 / 10

Dracula Untold [2014]
a bilo mi je dosta super u kino al sad se više ne sjećam baš, ubiti baš kao i sa svim takvim filmovima. Luke Evans je dobar drakulj, Dominic Cooper je dobar bilošto kao i uvijek. nepokazivanje cica u drakla filmu okej,,,,,da sam bar jebeni vampir ubit ću se. 7 / 10

The Giver [2014]
jebemu ovo baš nije bilo dobro iako opet sam uživao. čini se da gorespomenuti ciklus se bliži kraju dosta sam tužan. premalo knjige pametno momenata, sve je rendom dosta, nismo dobili ništa uzbudljivo, kraj je nevjerojatno zbrzan doslovno fraer odradi EPSKO PUTOVANJE u dvije tri minute lol. ipak, scena kad Jeff Bridges svira klavir i priča neka sranja je ipak scena za anale i vječnost, i to je najvrednije u ovom filmu. tyler swift koja je ružna ko govno ubiti ima samo cameo u jednoj sceni tugi. da me bar Katie Holmes opominje kad kršim precizno gađanje pimpekom u njenu picicu i pogodim šulanera što nije dopušteno nikom osim Jeffu Bridgesu <3 5 / 10
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2014., 14:12 [proGABBEing] Richard »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16696 : 29. Listopad, 2014., 15:56 »
The Midnight Meat Train
Prvi film s Bredlijem Kuperom koji sam pogledao, jej! :hihi:
Men' se svidio. Bradley Cooper, a i film. Još da je bilo malčice crnog humora kao u, primjerice, Frontière(s), bio bi i bolji. Leslie Bibb je pička ipo.
8/10

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16697 : 29. Listopad, 2014., 15:59 »
The Midnight Meat Train
Prvi film s Bredlijem Kuperom koji sam pogledao, jej! :hihi:
Men' se svidio. Bradley Cooper, a i film. Još da je bilo malčice crnog humora kao u, primjerice, Frontière(s), bio bi i bolji. Leslie Bibb je pička ipo.
8/10
U tom slučaju je Bradley zaslužio da odgledaš još jedan njegov film: Limitless (2011).
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2014., 16:01 Adam Jensen »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16698 : 29. Listopad, 2014., 16:01 »
Odoh skinuti.
Hvala na preporuci! :thumbs:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16699 : 29. Listopad, 2014., 16:22 »
dosta je GLUP tebi kao ateistu i ljubitelju video igrica bi moglo smetati, ali ja sam uživao.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16700 : 29. Listopad, 2014., 17:00 »
zamisli tek da pogleda lucy ajme možda bi mu dao manje od 10/10

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16701 : 29. Listopad, 2014., 17:09 »
brrr. ne mogu zamislit taj um.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16702 : 29. Listopad, 2014., 17:11 »
Lucy? Ovo? http://www.imdb.com/title/tt2872732/

Glumi Scarlett Johansson. Preskačem. Film. A i nju.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16703 : 29. Listopad, 2014., 17:20 »
Lucy? Ovo? http://www.imdb.com/title/tt2872732/

Glumi Scarlett Johansson. Preskačem. Film. A i nju.

Pametna odluka što se tiče filma. Vrlo pametna.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16704 : 29. Listopad, 2014., 17:24 »
nije.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16705 : 29. Listopad, 2014., 18:21 »
nije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16706 : 29. Listopad, 2014., 19:19 »
nije.

Je.

nije.

Je.

Zadnje gledao V/H/S: Viral (2014) - uglavnom bez found footage elemenata naspram prethodna dva dijela, ne baš zanimljiv i neinspirativan horror. Sve priče unutar filma su bez iskorištenog potencijala.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16707 : 30. Listopad, 2014., 07:58 »
Third Person (2013) ★★★

Dosta zanimljiv sa jako dobro okarakteriziranim likovima.
Ima finu dramu, no i iznenađujuće dobru romansu, koja je dosta atipična i rijetko viđena u filmovima.
Iako naizgled nema neku dubinu, mislim da nam je dana sloboda interpetacije na kraju filma. Od svih odnosa najbolje mi je sjeo između onaj Kunis i Franca.
Ne pokušava biti prejako emotivan iako ima materijala za to i tu me je najviše kupio.

Kraj sam doživio kao da su svi likovi osim ovih koji su u kontaktu sa Michaelom (Liam Neeson) fiktivni i dio njegove knjige. Nezz ne vidim to kod drugih ljudi u njihovim komentarima.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16708 : 31. Listopad, 2014., 18:24 »
Hobo with a Shotgun (2011) - postoje dobri loši filmovi i loši loši filmovi, ali ovaj užas na filmskoj traci otvara novu kategoriju filmskog smeća. Negledljivo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16709 : 01. Studeni, 2014., 05:12 »
A Most Wanted Man (2014) ★★★

Dobra i napeta psihološka drama, kojoj očajnički treba malo akcije. Među posljednjim filmovima Philipa Seymoura Hoffmana. Taman mi se uvukao pod kožu svojom kvalitetnom glumom. Malo tugica zbog toga. Ostatak glumačke postave izuzev Rachel McAdams i Daniel Brühla meni potpuno nepoznat, no nije smetalo. Jedina stvar koja mi fali je malo pucnjave i natjeravanja. Kraj me iznenadio dosta zapravo. Iako ne volim kada je engleski govor u filmu u kojem se priča drugim jezikom, ovdje me to nije smetalo zbog dobrih akcenata.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9