HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701447 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16725 : 02. Studeni, 2014., 16:58 »
Pogledao sinoc na tv-u Gospodara Prstenova po 64728put valjda
1000/10

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16726 : 02. Studeni, 2014., 17:10 »
Pogledao sinoc na tv-u Gospodara Prstenova po 64728put valjda
1000/10
također.
1001/10

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16727 : 02. Studeni, 2014., 19:46 »
20,000 Days on Earth (2014)

ovo je jako lijep film.
frajer stalno ispucava filozofske misli, dobro izgleda pritom, nosi svoju uobičajenu obleku i rula kroz cijeli film. nez ja sam kroz cijeli film bio fasciniran kako je frajer kul i savršen.
radnja se praktički bazira na tom njegovom dvadesettisućitom danu na zemlji uz par skokova od tog dana (tipa izvedba jubilee streeta u sydneyu). fora je kako kroz cijeli film frajer baca smiješne pošalice, prepričava doživljalje, izriče dubokoumne misli i opet u najredikulnijoj sceni izgleda tako jebeno opako.
na par momenata doduše film se dosta uspori i bude zamoran. također, nedostaje (barem meni) malo više flešbekova iz >žešćih< vremena. live izvedbe su uglavnom pjesme sa zadnjeg albuma koji je više mirniji i intimniji, a scena u kojoj pjeva stagger lee je 100/10
sve u svemu, jako dobar film, ima tu umjetničku crtu što ga čini jako zanimljivim, ali mu fali još ono malo nešto da bi bio odličan.

6.5-7/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16728 : 08. Studeni, 2014., 14:10 »
Interstellar

Ovaj film sam čekao i čekao. I napokon ga dočekao. Vizualno je impresivan i definitivno ga se isplati pogledati u kinu.

Vidim da se dosta piše o Gravitiyu u svezi glede toga koji je od ova dva navedena filma bolji. Ne znam kojem bi dao prednost. Gravity mi je bio jako dobar, ali Interstellar je bio odličan. Tako da na kraju dajem blagu prednost Interstellaru.

Činjenica je da Interstellar ima pomalo od Gravitya i pomalo od Contacta. Tako da baš i nije originalan. To mu je u mojim očima jedini minus u odnosu na zadnji Nolanov film. Ali hej... Scenarij je vrhunski, gluma odlična, a ima superdobrih scena. Mislim da Zimmer još od Gladiatora nije napravio tako skladan soundtrack sa filmom. Nevjerojatno je kako muzika dobro ide uz svaku scenu i podiže film u očima/ušima gledatelja.

Nolan? Mislim da se unatoč svim kritičarima koji su mu našli podosta felera u ovom filmu i dalje može smatrati vrhunskim redateljem te da će se i dalje truditi raditi filmove koji potiču sva osjetila i pružaju prave male mentalne orgazme! Kao što mi je to pružio i Interstellar...

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16729 : 08. Studeni, 2014., 14:45 »
Doživiš mentalni orgazam na film, imaš glupu facu dok radiš zbog njega i onda mu daš osmicu.
Ubij se pliz, da te ja ne ubijem.

:fpalm:

</3

P.S. Još ću radi ovog razmislit dal ću ti biti kum. :hiha: :hiha:
I da mislim da ga idem danas solo pogledat.
 
 :mrgreen:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16730 : 08. Studeni, 2014., 15:17 »
Ja ga idem za par sati gledat u IMAX. Hype level 9000. \:D/
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16731 : 08. Studeni, 2014., 18:42 »
Brick Mansions (2014)   ★★★

Iako ocjena na IMDb-u ne sugerira, dosta me iznenadio. Najviše me se dojmio parkour koji je apsolutno savršen, tj. Lino je savršen, jer ga on i izvodi cijelo vrijeme xD. Nezz dosta glupo djeluje na momente i ponekad ispada forserski budući da se trudi isto biti i ozbiljan, no sa finim plot twistom mi je baš guba skroz. Pice Lola i Rayzah su upalile moj horny time i rade kao ambasadorice seksipila. Neke scene su urnebesno glupe kao rafal po automobilu gdje ih niti jedan metak ne okrzne ili scena gdje nesmije se ništa dogodit automobilu, no tisuće ljudi pucaju na isti - takve gluposti su jako komične. No zabavio me, plus totalno mi je in loving memory film. Paul <3 ;(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16732 : 08. Studeni, 2014., 19:56 »
koje su sličnosti gravitya i interstellara? doslovno ne vidim nikakvu konekciju osim što IMA SCENA U SVEMIRU,,,:geek: u krajnjoj liniji nemoš doć i usporedit ih kao KOGA IZABRATI OD OVA DVA SLIČNA FILMA
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16733 : 08. Studeni, 2014., 21:37 »
Lucy (2014) ★★★½

Odmah sam počeo koristiti mozak više nego inače. Nezz, iako mi je dobar i zanimljiv i napet i sve super, žalim što nije bolje iskorišten i što od ovog nisu napravili neki blockbuster serijal ili nešto. Nezz najbolja ideja ikad. Bit će dobar i kao standalone film, no toliko je dobra ideja, da je to presavršeno nešto. Scarlett mi je tu skroz nesexy, ali je toliko u ulozi da ju nisam ni doživljavao takvu. Možda se sama ideja filma malo izgubila na kraju, no ima fini završetak. Oni korejci su ipak presmješni. Njih 39 i nitko ne govori engleski xD. Kžem sve mi je super, ali taj ideja je neiskorištena po meni. Ideja dostojna najbolje filma ikad </3.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16734 : 08. Studeni, 2014., 22:27 »
koje su sličnosti gravitya i interstellara?
to što si oba filma gledao bez mene jadniče,,,,,,,,,,,,,,,,,,

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16735 : 08. Studeni, 2014., 23:16 »
Pice Lola i Rayzah su upalile moj horny time i rade kao ambasadorice seksipila.


;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.............................

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16736 : 08. Studeni, 2014., 23:17 »
Interstellar :ave::ave::ave:

Nema nikakvih sličnosti sa Gravityjem. Baš nikakvih. Osim što su oba u svemiru.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16737 : 08. Studeni, 2014., 23:23 »
Interstellar 7/10 realno,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16738 : 08. Studeni, 2014., 23:35 »
Hvala ti objektivni kritičaru koji gleda filmove "realno". Jesu te već primili na Rotten Tomatoes?
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16739 : 08. Studeni, 2014., 23:37 »
ti si veliki momak.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9