HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703805 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16845 : 30. Studeni, 2014., 15:27 »
@richard: Radi opće kulture.

(xDDDDDD jel ti se mozak istopio lol? Naravno da neću xD)

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16846 : 30. Studeni, 2014., 19:34 »
The Lost World: Jurassic Park [1997]
baš grozno lol, mislim ni prvi nije baš dobar kako bi trebao bit niti ima feel spektakla, ali stari koji je ovo kurac baš rendom debilizam dosadni. 5 / 10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16847 : 01. Prosinac, 2014., 16:44 »
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) ★★½

Što su to napravili sa jednim od najdražih crtanih filmova moga djetinjstva?! ;( Okej zabavan je, vizualno jako dobar i borba je mrak, no ostalo je užasno dječje i sladunjavo. Megan Fox jednostavno iritantna i užasna u svakom pogledu. William Fichtner ispod svojih mogućnosti. Valjda prvi film nakon 15 godina gdje vidim Whoopi Goldberg i nisam sretan. Nezz samo jesam li ja loš čovjek kada želim nastavak ovoga?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16848 : 01. Prosinac, 2014., 17:47 »
Atomski Zdesna - Film je OK, ali iskreno ocekivao sam puno puno vise s obzirome na ''pedigree'' redatelja, posto je napravio par meni najdrazih Srpskih filmova. Inace Navojec mi je totalno jak kao spaljeni branitelj, bas mu dobro stoji uloga siledzije :thumbs:

Coherence - Ugodno iznenadjenje, nije nista spektakularno, u pocetku cak i dosadno dok se ne pocne desavat sve i svasta... Nzenam zasto, asocira me na Cube, premda nema skoro nikakve veze sa doticnim filmom.

Deliver Us From Evil - Neznam, o ovom filmu sam slusao (ili citao po netu, ne sjecam se)...i ono, nije los, ali nije ni dobar, cisto OK, kvazi horor navodno po istinitom dogadjaju (mos' mislit )....

Enemy - I ovo mi je ugodno ugodno iznenadjenje, bas mi je sjeo film. Jake Gyllenhaal mi se pokazao kao odlican glumac. I Prisoner u kojem je glumio sa Hugh Jackmanom mi je isto bio odlican film. Ovo preporucam ko nije gledao :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16849 : 01. Prosinac, 2014., 21:32 »
Enemy - I ovo mi je ugodno ugodno iznenadjenje, bas mi je sjeo film. Jake Gyllenhaal mi se pokazao kao odlican glumac. I Prisoner u kojem je glumio sa Hugh Jackmanom mi je isto bio odlican film. Ovo preporucam ko nije gledao :thumbs:

I od mene također poveća preporuka. Imam filing da skoro nitko nije vidio ovaj film, a fenomenalan je. Jedan od najdražih mi ove godine. Gyllenhaal nakon Prisonersa, ovoga i sada Nightcrawlera mi se polako pretvorio u jednog od najdražih glumaca danas.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16850 : 02. Prosinac, 2014., 16:48 »
Fury - Prva polovica filma mi je savrsena, cak mi je neprobavljivi Shea dobar u ovom filmu, ali onda druga polovica lagano postaje bezveze... Ali sveukupno jako dobar film, bas mi je falilo malo WW2 tematike, tako da mi je film dobro sjeo :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16851 : 02. Prosinac, 2014., 17:40 »
neprobavljivi Shea
kako je moguće biti tako dosadni konstrukt prevalentnih internet mišljenja.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16852 : 02. Prosinac, 2014., 17:49 »
neprobavljivi Shea
kako je moguće biti tako dosadni konstrukt prevalentnih internet mišljenja.

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16853 : 04. Prosinac, 2014., 15:15 »
The Pelican Brief (1993)
Pročitao istoimenu knjigu nekad ranije a evo tek sada došao red da je potkrijepim i filmom. Svidio mi se, dosta je vjerno slijedio knjigu a nekad čak i previše vjerno jer bilo je par nepotrebnih scena koje su tu samo zato što su bile i u njizi a što gledaocima koji nisu knjigu čitali i neće biti najjasnije. A i kao film je dosta dobar triler u pitanju, sa dobrim glumcima i zanimljivom radnjom.
7

Sinbad: The Fifth Voyage (2014)
Znao sam da je loš film u pitanju ali jbg nisam si mogao pomoći da ne odgledam film o Sinbadu pa kakav god da on bio. Ali nisam očekivao da će biti baš ovoliko negledljivo. Jedina svijetla tačka je naracija Patricka Stewarta. Ostaje nada da će neko u budućnosti snimiti visokobudžetni film o Sinbadu jer njegova mistična putovanja sadrže dosta interesantne materije za ljubitelje dobre avanture.
2

The Prestige (2006)
Nolan je to uradio ponovo. Zaista ne mogu naći prave riječi da izrazim svoje oduševljenje i ovim njegovim ostvarenjem. Kada se samo sjetim da sam hvalio Now You See Me a nije ni do koljena Prestigeu. Prepun više-manje neočekivanih obrata, i od početka do kraja gledaoca drži u neizvjesnosti. Scenario vrhunski napisan kao i u svim Nolanovim filmovima, a Jackman, Bale i ekipa su ga još bolje oživjela na ekranu. Sve preporuke.
9,5

The Giver (2014)
Dosta interesantan SF koji se bavi problematikom osjećanja i njihovoj ulozi u najvećim svjetskim zlima (ratovi, kriminal, nasilje...). Budućnost, ljudi žive u gotovo savršenom društvu bez mržnje, nasilja... a uloge u društvu se s velikom preciznošću dodjeljuju osobama koje su najsposobnije za to. Između ostalog jedna osoba je zadužena da "čuva" sjećanja na raniju ljudsku civilizaciju (sa svim njezinim dobrim i lošim stranama). Čini se sve savršeno, međutim otkrit će se da ni ovo društvo možda nije ništa bolje od našeg sadašnjeg.

Iako su pitanja kojima se bavi The Giver dosta ozbiljna i, da ne kažem, provokativna ali fali tu neke dublje razrade. The Giver je tu zagrebao po površini i onda ostavio gledaoce da oni sami nastave razmišljati o tome, što samo po sebi nije loša stvar jer bit SF-ova i jeste, između ostalog, da gledaoca potaknu na razmišljanje o životu/svijetu/budućnosti. Najveća mana mu je što se jasno osjeti da je ovo prije svega "teen film" sa svim boljkama koje idu uz to, između ostalog neuvjerljiva gluma i poprilično plitak scenario. Pogotovo je neuvjerljiv kraj filma, vidi se da nisu znali kako ga završit na SF način pa su se zadovoljili običnom fantastikom. Dobar je film ali bilo je potencijala za mnogo više.
6,5

The Babadook (2014)
Još jedan u nizu prosječnih horror ostvarenja kojih sam odgledao ove godine. Horror žanr je sigurno u velikoj krizi i već odavno nisam odgledao neki odličan koji bi me oduvao sa stolice da li to bilo strašnom atmosferom ili misterioznom pričom, tako da sam se već navikao zadovoljavat prosjekom. A The Babadook je upravo to - prosjek. Ne zadovoljava ni na jednom od ta dva aspekta, na što su nas već navikli moderni horrori. Ljestvica kvalitete u ovom žanru je već odavno spuštena dosta nisko tako da mi je sasvim razumljivo zašto mnogi smatraju The Babadook jednim od boljih novijih horrora.
6

The Book of Eli (2010)
Rekao bih da je ovo, uz The Road, ponajbolji film na temu post-apokalipse. Nisu se previše potrudili da objasne šta je uzrokovalo propast svijeta ali u ovakvim filmovima je uvijek važnije da što vjernije prenesu depresivnu atmosferu i ljudsku borbu za opstanak koja često na površinu izbacuje njihove skrivene životinjske osobine, a The Book of Eli to radi sa stilom.
9

Good for Nothing (2011)
Western koji nit' smrdi nit' miriše. Priča počinje sa jednim "lošim momkom" koji otme curu s namjerom da je siluje ali problem počinje kad mu se ne mogne dignut, i tako on s njom kreće u potragu za lijekom za svoj problem, a za to vrijeme šerifov brat organizuje potjeru za njima da im se osveti za bratovljevu smrt. Gledljiv je film, a mi ljubitelji žanra smo već navikli da visokobudžetska produkcija odavno već zaobilazi ovaj žanr (čast izuzetku - Django Unchainedu) tako da se moramo zadovoljavati ovakvim prosječnim proizvodima.
6

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16854 : 05. Prosinac, 2014., 18:49 »
Pretty Baby (uncut) i Eliminators. Gola 13-godišnja Brooke Shields i neloš film Charlesa Banda. To sam gledao. Koga briga za ocjene?

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16855 : 11. Prosinac, 2014., 17:47 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:09 Tomz »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16856 : 11. Prosinac, 2014., 19:04 »
Pa hebemti zivot, daj te spojlere sakrij kako treba a ne ovako.
A sto se filma tice, nisam gledao, ali internet prica da je ovo najlosiji nastavak ove ''trilogije''.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16857 : 11. Prosinac, 2014., 19:11 »
taj "internet" sigurno nije gledao u 4dx :fpalm:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16858 : 12. Prosinac, 2014., 08:20 »
taj "internet" sigurno nije gledao u 4dx :fpalm:

A neznam...ja cu ga pogledat svakako, i to u 2d jer me od svih onih ostalih 3d turbo i ostalih sranja boli glava.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16859 : 12. Prosinac, 2014., 10:39 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:09 Tomz »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9