HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701203 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18525 : 13. Travanj, 2018., 15:43 »
Den of thieves (2018)
-Po meni predug uvod, no u konačnici dobar akcijski film. Butler mi je u ovom filmu najbolji do sada.

8/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18526 : 14. Travanj, 2018., 21:51 »
Rampage: totalni kaos (2018)
-Kao što i sam naslov kaže, film je totalni kaos. Od priče naravno nisam ništa očekivao, no par dobrih fora i zabavu jesam. Na žalost i to je nedostajalo.
Zbog kino ugođaja ocjena 4, inače realna ocjena 3 ili čak 2.5.

4/10

Uredit ću post, da ne kažete da spamam. :D 16.4.:  :hug

The titan (2018)
-Film ima potencijal za odličan SF, no jednostavno nije iskorišten.

6/10

Maze runner (2018)
-Ovo sam premotao, totalno djetinjasto. Prvi dio mi je bio super, ovi ostali jako slabi.
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2018., 21:21 dinodinix »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18527 : 20. Travanj, 2018., 20:23 »
Gringo

R | 1h 51min | Action, Comedy, Crime | 22 March 2018 (Croatia) | Cinestar



★★

Gotovo da sam požalio odlazak u kino radi ovog, no zadnjih pola sata filma ga je spasilo od totalnog dizastera i jednog od najlošijih filmova koje sam išao gledat. Film nije bio moj odabir i do samog kraja me smorio na najjače. Edgertona i Theron baš volim inače, no ovdje su mi MEGA retardirani, loših uloga i još gore glume. David Oyelowo kao Harold Soyinka spašava cijelu stvar i uz njega je film gledljiv! Kao i zadnjih pola sata kada se film vraća iz mrtvih. Tu kao pozitivnu ličnost bih još samo nadodao ulogu Mitch Ruska koji mi je bio simpatičan. Preporuka za izbjegavanje pogotovo u kinu. A ak ste ga već pogledali, jebiga! =)
« Zadnja izmjena: 20. Travanj, 2018., 20:24 Cole »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18528 : 22. Travanj, 2018., 14:13 »
La casa de papel (Money heist) 9/10

Odgledao i drugi dio sezone do kraja. Ne mogu je dovoljno nahvaliti, fenomenalna serija, odlična gluma, odlična glazba.  :ave: :ave: :ave:
Dajte priliku europskoj kinematografiji i europskim serijama, ne da mogu iznenaditi nego  :ave: :ave: :ave:


EDIT:

One Punch Man Sezona 1 (7/10)

Ok je, ali mi zasad nije opravdao toliki hype.
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2018., 16:24 9mlg9 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18529 : 26. Travanj, 2018., 18:31 »
Avengers: Infinity War :)

A osvrt je - tu http://youtu.be/hl1tr5CvHDY

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18530 : 26. Travanj, 2018., 21:41 »
Avengers: Infinity War

Dosao sam iz kina prije pola sata, i dalje se tresem, toliko je dobar, ne zalim ni lipe, ici cu opet gledati definitivno
Braca Russo su rekla da hoce od Thanosa napraviti Darth Vadera 21-og stoljeca, uspjeli su u tome, kapa do poda gospodo
I savet, ne gledajte u 3D, film je i onako mracan, a s normalnim 3D naocalama taj efekat se jos vise istice, stoga su neke scene bile slabo vidljive, previse tamne

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18531 : 27. Travanj, 2018., 23:50 »
Avengers: Infinity War (2018)

PG-13 | 2h 29min | Action, Adventure, Fantasy | 26 April 2018 (Croatia) | Cinestar 3D



★★★★★

Teško je nekome ko nije fan ili nije pogledao svih 18 Marvelovih filmova koji su predhodili ovom TERA MEGA HEKSA GIGA projektu objasnit zašto je ovo 10/10 film i remek djelo nulte kategorije u svim filmskim aspektima. Tehnološki i vizualno najnapredniji film današnjice. Deset godina su gradili sve te universe i polako prenosili stripovski tajmlajn na filmsko platno. Neznam šta me više impresionira - ovaj film ili sve što je predhodilo da se ovo napravi. Svaki film od tih 18 je imao svoju ulogu kako bi se došlo do ovog filma. Neke stvari su bile jako rizične, poput spajanja GotG ekipe i Avengera, no rizik se isplatio. Film nudi neviđenu koheziju svih aspekata, likova, kemije među njima, humora te teških i emotivnih scena i događaja. U ovom spojler free uvodu doslovce nemogu dovoljno nahvaliti film, osim da ponovim da je ovo stvarno remek-djelo nulte kategorije. Uspio sam toliko se odmaknut od svih mogućih spojlera da nisam shvatio da nam slijedi još jedan film iliti drugi dio. Ajmo sad malo o spojlerima...

Savršen pejsing cijelog univerzuma kao da se prelomio u ovom filmu. Nisam imao 10 sekundi da se odmorim malo od svega, koliko sam bio nabrijan, napet i u filmu. Svaka minuta je u filmu neoprostivo važna i žalim one koji moraju na WC. Balans humora i srcedrapajućih scena je vrhunski. Takvo skakanje između lokacija i paralalnih planeta, scena i svih mogućih radnji, a da to ima apsolutno savršenog smisla mislim da na kino platnu nije viđen. Negativac je daleko najbolji od svih Marvelovih filmova. Thanos je jedan od najboljih negativaca uopće. Svaka čast CGI-u i motion capture tehnici, ali Josh Brolinov potpis je vidljiv svaku sekundu Thanosovog lika. Nepodjevost Avengera i sve ekipe u ovom filmu se razbija kao najtanje staklo. Mislim da svi oni što su bili protivnici nepobjedivosti naših junaka su sada došli na svoje. U pojedinim trenucima sam osjetio nelagodu i grč kod nekih emotivnih scena, uglavnom - maestralno odrađeno! Šta su napravili od ovog filma je čudesno. Stvarno nebih htio secirati dalje film u još sitnije detalje šta je toliko dobro bilo, samo ću još reć, da je ovo zasigurno najčvršća maksimalna ocijena koju sam dodjelio nekom filmu. Lijepo je biti fan Marvelovih filmova.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18532 : 28. Travanj, 2018., 15:25 »
9,1 ocjena na IMDB-u,zar je stvarno toliko dobar ? Od Marvela u zadnjih deset godina pogledao sam Iron Man trilogiju koja mi je veoma draga te prve Avengerse koji su mi bili užasni,tako da nisam najbolje upućen i mislio sam da će ovaj biti jednako loš,a sad čitam osvrte i komentare i svi ga hvale.
Kako god mogao bih do Cinestara produžiti.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18533 : 29. Travanj, 2018., 09:36 »
Avengers: infinity war (2018)
-Fino posložen film s puno Marvelovih likova koji se odlično nadopunjuju. Akcija je vrhunska, no smeta me što film nema malo mirnijih dijelova (tu i tamo nešto pričaju, ali dosta slabo). Vjerojatno im nije vremenski stalo.
-Thanos mi je do sada najbolji negativac u Marvelovim filmovima. Na drugome mjestu mi je Green goblin iz starih Spidermana. :)

9/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18534 : 29. Travanj, 2018., 23:10 »
Da, to je bio i meni problem, film dosta brzo ide te je malo prostora za sitnice, valjda ce na blu rayu dodati kakvih pola sata izbrisanih scena, bilo bi lepo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18535 : 30. Travanj, 2018., 20:39 »
Pitch Perfect 3 (2017)

PG-13 | 1h 33min | Comedy, Music | 22 December 2017 (USA)



★½

Prvi dio je čak i dosta dobar film s fenomenalnim rif offovima. Drugi dio je bio presladunjav, ali još i poprilično gledljiv. Ovaj je govno i nezz ko piše glupi scenarij za ove filmove. Ima par scena na riff offu koje su dobre, ostalo je sve garbage samo takav. Brijem da ovo ni u ameriki ne prolazi. Jedva sam izdržao do kraja. Gledao po ženskoj narebdi naravno. Pliz da više ne rade ovakve idiotarije. Za dobrobit svih.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18536 : 04. Svibanj, 2018., 06:55 »
Fifty Shades Freed (2018)

R | 1h 45min | Drama, Romance, Thriller | 9 February 2018 (USA)



★★★

Neznam čemu jebeni hejt prema sva tri filma. Jesu li ženske toliko dno da su ljubomorne i da namjerno ruše ocjene na imdbu. Onak WTF; sigurno nisu toliko negledljivi filmovi koliko to ocjene sugeriraju. Meni je ovaj najbolji od sva tri filma. Općenito su mi poprilično senzualni i gledljivi filmovi, pogotovo s boljom polovicom; ukoliko naime uspijete pogledat film bez prekida. Dakota Johnson mi se od prvog filma već svidjela, a ovdje najuvjerljivije glumi. Sviđa mi se uvođenje krimi akcije malo da uozbilji tu romansu. Zadovoljan filmom i zadnjih poglavljem serijala. Čist solidni filmovi.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18537 : 04. Svibanj, 2018., 06:59 »
-
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2020., 06:33 Bert_Raccoon »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18538 : 05. Svibanj, 2018., 13:38 »
Red sparrow (2018)
-Čitao sam na forumu da ljudi nisu zadovoljni s filmom, no meni je bio sasvim solidan. J.Lowrence je odradila odlično, kao i uvijek.  :thumbs:

7/10



Game night (2018)
-Fora film, scena sa psom mi je urnebesna. Mislim da su jedino s glumcima promašili, najviše s Rachel McAdams koja nikako nije za taj setting.

8/10

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18539 : 06. Svibanj, 2018., 08:25 »
Avengers: Infinity War (2018)


Odličan film naravno ali nije baš neviđeni spektakl koji se možda očekivao od toliko upumpanog budžeta. Iako teško je napravit remek djelo sa tolikim brojem likova, u principu se takvi filmovi rade samo za zgrnu lovu na kino blagajnama a ne da ganjaju neki Star Wars epicness. Više volim kada se film fokusira na jednog lika, iako prvi Avengersi su bili fora jer do tada nismo imali prilika vidjeti neku takvu all-star postavku ali sada su ih svi počeli kopirati a i oni su počeli pretjerivati i izgubila se čar. Akcija je samo solidna i nije mi baš podizala adrenalin niti izazivala trnce kroz ruke tako da nisam pretjerano zadovoljan koreografijom. Odnosi među likovima dosta dobri, bilo je i finih komičnih trenutaka kakve svi volimo ali, dali zbog neadekvate muzike ili neozbiljnosti filma, dramatični momenti i/li smrti važnih likova mi nisu izazivale nikakve osjećaje. Ipak ono po čemu će Infinity War ostat upamćen je Thanos koji rula sve živo, još od Darth Vadera ne pamtim uvjerljivijeg negativca.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9