HCL.HR

The Walking Dead

  • 33 Odgovora
  • 8498 Hitova
*

Aves

  • *
  • 39
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #15 : 01. Travanj, 2013., 18:39 »
Dakle, ima strip i serija. Pošto je ovo sekcija za filmove i serije, gleda li itko seriju? Prati li redovito, kao i ja? Ili sam jedini? Također čitam stripove, ali o tome neki drugi put. Zadnja [16.] epizoda 3. sezone je Amerima u 9 danas [Nedjelja], kod nas na torrente dolazi oko 4 ujutro, ali ja se oko 10 dignem, pa pogledam... 4. sezona počinje sa snimanjem u 5. mjesecu, i sadržavat će također 16 epizoda te počinje s puštanjem u 10. mjesecu.

Što se tiče prijašnjih sezona, prva sezona serije ima 6 epizoda te je bila eksperimentalna, da se vidi kakva će biti gledanost. Druga sezona serije je imala 13 epizoda...

Discuss.

A de me nemoj j***t pa ja sam mislio da više neće snimati TWD jer sam imao neki feeling da je ovo zadnje što ćemo pogledati. A ako je tako to je onda super :clap: i 1 i 2 sezonu sam pogledao samo moram još zadnju epizodu pogledati i onda sam sve 3 sezone pogledao :ementaler:
Bit će još! Iako ending je punoooo drugačiji nego u stripu, pročitaj spoiler poslije epizode: U stripu Governor sruši ogradu i poubija skoro svih te jedna od NJEGOVIH vojnika ubije Lori koja drži bebu (tako da i bebu ubije), i onda ga (ta cura) upuca u glavu(Governora) ... A u stripu, Governor misteriozno pobije svoj čitav tim i pobjegne negdje, a Rick i ekipa udomi ostale ljude iz Woodbury-ja u zatvoru...

Tako da, tko je pročitao spoilere, znajte da strip i serije prate iste story arc-ove, ALI su potpuno druga stvar!

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #16 : 01. Travanj, 2013., 21:11 »
Hmmm vrlo čudno bome su okrenuli sasvim drugačuju malo mi je to glupo. No ajd nek im bude možda će to biti u 4 sezoni. :solidus:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #17 : 01. Travanj, 2013., 21:33 »
Nezz, svaka epizoda sve gluplja i dosadnija.

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #18 : 01. Travanj, 2013., 22:41 »
Ma nisu uopće no dobro možda je početak 3 sezone bio malo dosadan ali to je samo par epizoda tako bilo i kasnije je bilo sve napetije i napetije sve do tužnog kraja 3 sezone. :(
« Zadnja izmjena: 01. Travanj, 2013., 22:44 P3NDULUM »

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #19 : 03. Travanj, 2013., 00:13 »
Što morate znat ljudi, da je ovo DRAMA/ACTION. Ovo neće bit 0/24 klanje zombija, eksplozije, mitraljezi i takve stvari, tu će biti onih laganih umiranja, dok druga osoba sjedi pored njih i plače, jer ipak, to je zombie apokalipsa. Meci su limited, rakete, eksplozivi, što oćeš, sve je to limitirano.

Sezona 3 je završila, ako nekog baš toliko zanima, spoilers ahead; Setting se ne mjenja, ostaju u zatvoru za 4. sezonu, antagonist 3. sezone, The Governor, će biti dio i 4. sezone, tako da, rat još nije gotov, IAKO je Rick ispraznio Woodbury (taj gradić di je bio Governor i njegovi ljudi), i doveo vozila, hranu, sve što mogu iskoristiti, i stare ljude koji su živjeli u Woodbury-ju u zatvor... Governor je negdje odlepršao nakon što je pobio 27 ljud (svojih vojnika, nakon što su napali zatvor, prepali se i počeli bježat) te je sa svoja 2 najvjernija ''vojnika'' odvozio negdje... Gdje, saznat ćemo u 4. sezoni.

Mnogi su bili razočarani sa season finaleom, ali meni je bila u redu, iako ima nekih kikseva, npr: (SPOILERS): Jedna od glavnih likova je zavezana u sobi sa likom koji je izboden u trbuh i postat će zombie svake minute, ali još uvijek nije mrtav, onako, pred samrti... I umijesto da ona kliješta uzima s poda i reže lisice koje ju drže zatočenom, ona PRIČA s njim, pred njegovu smrt, i kad on postane zombie ju ugrize i ona umre. Jako cheap death, za jednog od glavnih likova.

Ali sve ostalo je bilo zakon, 4. sezona počinje emitiranjem u 10. mjesecu (navodno 14. 10.), i da! Do tad se čita strip, igraju igre, i sve te dobre stvari! :D

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #20 : 03. Travanj, 2013., 10:05 »
Ma sve je to super ali kad si mi rekao kako je kraj 3 sezone ispao u stripu malo sam se razočarao u zadnju epizodu jer ipak nisam očekivao da će Milton i Andrea umrijeti. I na AMC tv stranici ima trailer za 4 sezonu ali mi ga nemožemo pogledati jer nije podržan njihov video stream kod nas u Hrvatskoj. Znači ti možeš otići na AMC tv stranicu ali nemožeš gledat epizode niti gledat ostala videa samo možeš gledat slike iz galerije i ništa više. Morat ćemo čekati onda da stave trailer na youtube pa da onda pogledamo :wildboy:

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #21 : 03. Travanj, 2013., 13:39 »
Ma sve je to super ali kad si mi rekao kako je kraj 3 sezone ispao u stripu malo sam se razočarao u zadnju epizodu jer ipak nisam očekivao da će Milton i Andrea umrijeti. I na AMC tv stranici ima trailer za 4 sezonu ali mi ga nemožemo pogledati jer nije podržan njihov video stream kod nas u Hrvatskoj. Znači ti možeš otići na AMC tv stranicu ali nemožeš gledat epizode niti gledat ostala videa samo možeš gledat slike iz galerije i ništa više. Morat ćemo čekati onda da stave trailer na youtube pa da onda pogledamo :wildboy:
Daaaa, to sam uvijek mrzio kod AMCa, samo Amerima dostupno to! >__< Ali nema veze, kako god sam ful ful ful uzbuđen za sljedeću sezonu, kao i za ostale stvari TWD-wise, kao npr. od Telltalea 2. sezona igre.

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #22 : 03. Travanj, 2013., 22:28 »
Ma sve je to super ali kad si mi rekao kako je kraj 3 sezone ispao u stripu malo sam se razočarao u zadnju epizodu jer ipak nisam očekivao da će Milton i Andrea umrijeti. I na AMC tv stranici ima trailer za 4 sezonu ali mi ga nemožemo pogledati jer nije podržan njihov video stream kod nas u Hrvatskoj. Znači ti možeš otići na AMC tv stranicu ali nemožeš gledat epizode niti gledat ostala videa samo možeš gledat slike iz galerije i ništa više. Morat ćemo čekati onda da stave trailer na youtube pa da onda pogledamo :wildboy:
Daaaa, to sam uvijek mrzio kod AMCa, samo Amerima dostupno to! >__< Ali nema veze, kako god sam ful ful ful uzbuđen za sljedeću sezonu, kao i za ostale stvari TWD-wise, kao npr. od Telltalea 2. sezona igre.

Ma retardirani Ameri jebo ih ćaća glupi :wildboy: mi moramo uvijek čekat da gledamo što su oni već davno gledali. Ali znam kad sam imao max tv da si na na hrvatskom foxu imao samo jednu epizodu u 1 danu u tjednu al nezz točno kojeg je dana u tjednu to bilo. Samo znam da svaki drugi tjedan je bio TWD znači svaki  2 tj po 1 nova epizoda u 21:00h ili 22:00 al nemoj me držat za riječ nezz točno kad. Ali samo znam da su naši prikazivali redovite nove epizode u doba kad i ameri je gledaju na svom foxu i na amc-u!

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #23 : 04. Travanj, 2013., 13:12 »
Ma sve je to super ali kad si mi rekao kako je kraj 3 sezone ispao u stripu malo sam se razočarao u zadnju epizodu jer ipak nisam očekivao da će Milton i Andrea umrijeti. I na AMC tv stranici ima trailer za 4 sezonu ali mi ga nemožemo pogledati jer nije podržan njihov video stream kod nas u Hrvatskoj. Znači ti možeš otići na AMC tv stranicu ali nemožeš gledat epizode niti gledat ostala videa samo možeš gledat slike iz galerije i ništa više. Morat ćemo čekati onda da stave trailer na youtube pa da onda pogledamo :wildboy:
Daaaa, to sam uvijek mrzio kod AMCa, samo Amerima dostupno to! >__< Ali nema veze, kako god sam ful ful ful uzbuđen za sljedeću sezonu, kao i za ostale stvari TWD-wise, kao npr. od Telltalea 2. sezona igre.

Ma retardirani Ameri jebo ih ćaća glupi :wildboy: mi moramo uvijek čekat da gledamo što su oni već davno gledali. Ali znam kad sam imao max tv da si na na hrvatskom foxu imao samo jednu epizodu u 1 danu u tjednu al nezz točno kojeg je dana u tjednu to bilo. Samo znam da svaki drugi tjedan je bio TWD znači svaki  2 tj po 1 nova epizoda u 21:00h ili 22:00 al nemoj me držat za riječ nezz točno kad. Ali samo znam da su naši prikazivali redovite nove epizode u doba kad i ameri je gledaju na svom foxu i na amc-u!
Zato ja skidam uvijek epizode. Btw, lijep Merle quote. :D

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #24 : 05. Travanj, 2013., 21:20 »
Thx :ementaler:

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #25 : 07. Travanj, 2013., 14:52 »
Ma nisu uopće no dobro možda je početak 3 sezone bio malo dosadan ali to je samo par epizoda tako bilo i kasnije je bilo sve napetije i napetije sve do tužnog kraja 3 sezone. :(

Sta ti je bilo dosadno na pocetku trece sezone? Ja se ne sjecam kad se neka serija toliko podignula u usporedbi s proslom sezonom.

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #26 : 13. Travanj, 2013., 09:05 »
Ma nisu uopće no dobro možda je početak 3 sezone bio malo dosadan ali to je samo par epizoda tako bilo i kasnije je bilo sve napetije i napetije sve do tužnog kraja 3 sezone. :(

Sta ti je bilo dosadno na pocetku trece sezone? Ja se ne sjecam kad se neka serija toliko podignula u usporedbi s proslom sezonom.
S ovime se slažem, početak sezone je bio nešto najzanimljivije!

*

grin

  • *
  • 16
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #27 : 15. Lipanj, 2013., 12:43 »
Volim one stare filmove sa zombijima tipa noć živih mrtvaca, ali i ove novije "inficirane" tipa 28 tjedana kasnije.

Odgleda sam 1. sezonu do latino bande medicinskih sestara, nakon  toga mi se više nije dalo jer mi je sve to išlo prema nekoj sapunici. Dao sam priliku i drugoj sezoni, ali ona mi je još gora te sam prekinija nakon 3. epizode.

Šteta, baš sam se ponadao nekoj dobroj zombie seriji.
Ja sam osobno mislio da će ovo biti serija atmosfere i uglavnom jednoga lika, pandura Ricka, koji će kročiti kroz ostatke civilizacije boreći se sa zombijima i tražeći svoju obitelj.

Ovako, previše je tu ljudi a premalo zombija. 

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #28 : 15. Lipanj, 2013., 14:01 »
koja je to epizoda lol?

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #29 : 10. Svibanj, 2017., 14:01 »
Jel smijem napraviti bump za ovu temu? Nitko ne pise vec godinama a ne vidim ni jednu aktivnu temu za twd.
Nemoguce da nitko vise ne gleda  :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9