HCL.HR

The Witcher

  • 9 Odgovora
  • 3842 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
The Witcher
« : 19. Srpanj, 2019., 23:25 »
S obzirom da smo dobili prvi službeni trailer, mislim da je vrijeme za posebnu temu.

The Witcher - Official Teaser

Kako vam se čini ?
« Zadnja izmjena: 19. Srpanj, 2019., 23:42 Armin44 »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher
« Odgovori #1 : 24. Srpanj, 2019., 00:47 »
Netflix's THE WITCHER | Comic Con 2019 Full Panel (Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra)

Svakim danom sve više mi se sviđa Henry Cavill u ulozi Geralta, a da ga još nisam vidio u punom izdanju.
Full mi je drago što mu se igre i knjige toliko sviđaju.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: The Witcher
« Odgovori #2 : 24. Srpanj, 2019., 08:47 »
ajoj kakva sapunjara

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher
« Odgovori #3 : 26. Srpanj, 2019., 14:47 »


Ovo mi je vrh.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #4 : 12. Listopad, 2019., 11:13 »
Navodno 31. 10. stiže trailer s datumom izlaska... za koji se nagađa da bi mogao biti u 12. mjesecu nekad.

Odg: The Witcher
« Odgovori #5 : 01. Studeni, 2019., 22:05 »
Izašao službeni trailer i datum izlaska prve epizode je 20.12.  :D

https://www.youtube.com/watch?v=ndl1W4ltcmg

Odg: The Witcher
« Odgovori #6 : 01. Studeni, 2019., 23:14 »
Pogledat ce se, barem prva epka. Zanima me kakva je Yennefer.  :hihi:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher
« Odgovori #7 : 29. Prosinac, 2019., 12:50 »
Napokon pogledao seriju, i mogu reći da željno iščekujem narednu sezonu. Od prvog dana bio sam siguran da će Cavill rulati kao Geralt, i nisam pogriješio, ni u jednom segmentu nije lošiji od Geralta u igrama uz kojeg sam proveo 500+ sati. Od ostalih likova, veoma brzo sam se navikao i prihvatio Yen, jer bez obzira na izgled, dojam je da je glumica odradila dosta dobar posao. Jaskier je sjajan, baš odlično funkcioniše njegov odnos sa Geraltom, Ciri mi je također jako dobra, a o ostalim likovima a to su prije svega Triss i Fringilla bi mogao dosta ružnih stvari napisati, ali shvatit će me neko pogrešno pa neću.

Radnja je dosta konfuzna, i čak je i meni u pojedinim momentima je bilo teško pratiti, tako da nemam pojma kako su ljudi koji se prvi put susreću sa ovom franšizom spojili sve ovo, serija konstantno skače iz jednog vremenskog okvira, u drugi a da gledatelj ni ne zna da se to desilo, dojma sam da su odabrali najsloženiji mogući put da ispričaju priču.
Način na koji su prikazani Nilfgaard i Fringilla Vigo je za mene totalni promašaj, serija ih je prikazala kao neku definiciju zla, a svi koji su upoznati sa Witcher svijetom znaju da se ovdje radi o sivom svijetu, gdje je malo pure loših ili dobrih stvari.
Isto tako, volio bih da malo više naglaše specijalne efekte, posebno kod Geralta i čarobnjača, fali mi tu i dubljih efekata, a i boja, tu stvarno ne bi trebalo štediti novac.
Budžet je ovdje još jedan problem, serija na trenutke izgleda odlično, a nekada mi je meh, mislim da Netflix još ne zna kakvog dragulja ima, ali vjerujem da će kako sezone odmiču sve više kesu odriješiti.

U globalu, serija nije razočarala, u jednu ruku je čudno gledati opet početak priče s kojim sam tako dobro upoznat, jer sam se četvrtim prelaskom Wild Hunta, oprostio nakon toliko godina od tog čitavog svijeta, i sada idemo ispočetka, a u drugu ruku sam stvarno uzbuđen što je serija ovako dobro prihvaćena, i što je imala barem po meni sasvim dobar početak.



Odg: The Witcher
« Odgovori #8 : 30. Prosinac, 2019., 17:57 »
Potpuno se slazem tvojim komentarom. No, citajuci sam pomislio da ce tvoj zakljucak biti nezadovoljstvo. Meni je serija cisti meh. Nit smrdi, nit mirisi. Osim Cavilla i momka koji glumi Jaskiera, niti jedan lik mi nije sjeo. Ok, mozda Yennefer. Ali samo na momente i ovisno o sceni/dijalogu. Sve mi je to nekako nedoreceno i nesto nedostaje. A o tjeku price i konfuznom pripovjedanju bolje da ne komentiram.

Odg: The Witcher
« Odgovori #9 : 31. Prosinac, 2019., 12:35 »
Jeftino mi izgleda serija. Cavil mi je ok kao Witcher, ali sve ostalo je bez veze. Doslovno sam ju premotao na Netflixu.  :fpalm:
I ako ste procitali da ima puno sexa, to je navlakuša. Nema.  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9