HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691530 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18840 : 19. Siječanj, 2020., 21:32 »
Jojo Rabbit (2019)
Odlična drama. Satirični pogled s dječje strane na Nazi Njemačku. Vrhunska glazba. Mali glumac je razvalio.
9/10    :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18841 : 20. Siječanj, 2020., 21:59 »
Green Book [2018]

PG-13 | 2h 10min | Biography, Comedy, Drama | 14 February 2019 (Croatia)

A working-class Italian-American bouncer becomes the driver of an African-American classical pianist on a tour of venues through the 1960s American South.



[10/10]

Meni je ovo definitivno jedan od najdražih filmova koje sam ikad gledao. Neznam zašto mu nisam na prvo gledanje dao maksimalnu ocjenu. Daleko nešto najbolje od Vigga Mortensena. Kako je skinuo talijana - nevjerojatno. Toliko ukusan i odmjeren humor, atmosfera filma, razvijanje odnosa između Shirleya i Tonya kroz cijeli film. Ono kad imaš od prve do zadnje sekunde osmijeh od uha do uha. Mogao bih ga gledat na godišnjoj bazi koliko je savršen film. Ostaje samo žal da ovo nisam u kinu gledao.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18842 : 26. Siječanj, 2020., 03:39 »
Jay and Silent Bob Reboot [2019]

R | 1h 45min | Comedy | 29 November 2019 (Ireland)

Jay and Silent Bob return to Hollywood to stop a reboot of the 'Bluntman and Chronic' movie from getting made.



[06/10]

Dugo ih nisam gledao i moram priznat da imam soft spot na Jaya i Silent Boba. Nisam mogao izbrojat koliko ima prekul referenci na sve filmove Kevin Smitha kao i na predhodne filmove gdje su zvijezde Jay i Silent Bob. Baš mi je nekako bilo toplo oko srca gledajući film iako su ga malo zatrolali s glupostima, pa mi je definitivno ocjena manje. No i dalje sam jako zadovoljan i poprilično sam uživao. Ima tu još fanova ovog legendarnog dvojca?

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18843 : 26. Siječanj, 2020., 12:35 »
Terminator Dark Fate (2019)
3,5/10
FIlm je po meni još jedan paralelni svijet u Terminator filmovima ovo je 4ti film koji se time bavi i moram reči nisam fan toga iako je lijepo vidjeti stare likove u novom ruhu film nije onoliko dobar kao film iz 2009 koji po meni jedini pravi terminator film.ne volim filmove gdje se karakter spašava ili neko da se spašava više cijenim kada se radnja bavi u svijetu gdje se katastrofa zapravo desila i kako moraju preživjeti i uništiti Skynet/Legiju.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18844 : 26. Siječanj, 2020., 14:32 »
Najgore kad prave te paralelne svjetove pa jednim filmom (Genisys) se popišaju po svemu što su prethodnici napravili i onda dodaju još jedan (Dark Fate) pa se popišaju i po Genisysu i svim prethodnim. U Terminator franšizi se više ne zna ni ko je pio ni ko je platio ni čemu sve to. Nek se gone u qrac, žali bože Arnija i Linde Hamilton

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18845 : 02. Veljača, 2020., 15:30 »
Hancock (2008)
4/10
Film je po meni u uredu.
Film se bavi tom tematikom kako superheroj radi puno štete i onda dođe netko i spasi njegovu karijeru. Tematika filma je nešto reverse Deadpool.
Priča je u redu ali na kraju su sve ubrzali i zbrljali .Po meni bolje da su ostavili misteriju na kraju filma pa onda neka naprave drugi dio filma koji se bavi kako je Hancock postao heroj i šta se zbilo sa ostalim "superherojima"

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18846 : 02. Veljača, 2020., 17:31 »
The Care Bears (1985)
5/10
Fenomenalan i opuštajuči crtani :)
Death Race (2008)
6/10
Odličan akcijski film ona scena sa ogromnim kamionom me sjetila na bossa iz nekog arkadnog shootera.
Sve je urađeno po meni kako spada.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18847 : 04. Veljača, 2020., 11:20 »
Marriage Story [2019]

R | 2h 17min | Comedy, Drama, Romance | 6 December 2019 (UK) | Netflix film

Noah Baumbach's incisive and compassionate look at a marriage breaking up and a family staying together.



[06/10]

Čuo sam za hvalospijeve i zato sam ga išao i gledat. A i volim jako Adam Drivera te Scarlett. Moram priznat da sam u nekom laganom limbu i nedoumici da li mi je film genijalan, naporan i dosada ili nešto treće. Meni osobno neatraktivan izgledom, kao i Scarlett koju nisam dosad gledao u ovakvoj neatraktivnoj ulozi i jako mi se svidjela. Dijalog je nekad malo možda neshvatljiv, ali tako i djeluju kao karakteri u svojim ulogama, pomalo izgubljeno. Dobra priča ispričana na malo drugačiji način nego što je to inače slučaj kod ovakvih filmova. Pogotovo nakon uvodne scene, gdje sam mislio da će biti totalno drugačiji ton filma. No ona scena sa nožićem te onom glupačom mi je kao i film, neznam jel mi glupa scena ili smješna i dobra. Tako da ću u potpunosti razumijeti i hejtere filma, kao i one koji mu pripisuju nagrade i kvalitetu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18848 : 05. Veljača, 2020., 11:35 »
Uncut Gems [2019]

R | 2h 15min | Crime, Drama, Thriller | 25 December 2019 (USA)

A charismatic New York City jeweler always on the lookout for the next big score makes a series of high-stakes bets that could lead to the windfall of a lifetime. Howard must perform a precarious high-wire act, balancing business, family, and encroaching adversaries on all sides in his relentless pursuit of the ultimate win.



[08/10]

Iako kod filmova najviše cjenim kulnost i zabavu, ovaj je uspio gotovo nemoguće. Jučer sam ga krenuo gledat i skoro pet puta ugasio, na kraju sam ga ugasio u pedesetoj minuti, jer mi je stvarno išao na jetra tim nadvikivanjem, odvratnom glazbom koja odvraća pozornost i koncentraciju. No još jučer kasnije sam razmišljao o filmu i danas kako sam se probudio također. Iako sam bio 100% uvjeren kako ću ga popljuvat, uspio mi je biti prejeben kao i Adam Sandler koji je ubio ulogu - ubio! Vrhunsko ostvarenje iako s manama i definitivno nije za svakoga. Al ovakve filmove još više cjenim, koji podsjećaju zašto iako su neatraktivni su sedma umjetnost. Još jedan uradak koji će netko uzdizat u nebesa, a netko hejtat. Bilo kako bilo zbog KG-a je ocjena bila više. Vrhunski jebote.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18849 : 05. Veljača, 2020., 19:04 »
Ja očito ne kužim fascinaciju ovakvim dijelima. Uncut gems se hvali uzduž i popreko bez da uopće ne shvaćam zašto.
Priča? Koja priča? Ništa interesantno u vezi priče? Likovi? Niti jedan interesantan, niti dubok lik. Lik kojeg glumi Sandler je čisti copy paste standarda ovakvih uradaka; čovjek koji ima sve, ali je najgori neprijatelj samom sebi, te je kadar zbog svojih poroka sve uništiti. Kroz cijeli film se samo nadvikuju i deru. Pričaju u jedan glas da je gledatelju samo zbunjujuće sve to pratiti. Molim samo da, ako netko bude odgovarao, ne napiše nešto tipa: "Ovo je film koji se gleda sa razumijevanjem", ili sl. Uncut gems je na mene ostavio dojam pretrpanog gulaša. Po meni, samo još jedan u nizu osrednjih Netflix original uradaka. 5/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18850 : 05. Veljača, 2020., 19:18 »
Terminator Salvation [2009]

PG-13 | 1h 55min | Action, Sci-Fi | 4 June 2009 (Croatia)

In 2018, a mysterious new weapon in the war against the machines, half-human and half-machine, comes to John Connor on the eve of a resistance attack on Skynet. But whose side is he on, and can he be trusted?



[07/10]

Stvarno ne razumijem hejt prema ovom filmu, a sjećam se da ga je bilo itekako. Definitivno nije na razini dvojke, pa čak ni meni vrlo dobre trojke. No ima glavu i rep, ima dobru glumu Balea i Sam Worthingtona. Vidio sam trailer za sljedeći Genesis i tog filma me jako strah da nebude bespotrebno isforsiran, a baš mislim da bude. Ovaj me baš kupio dobrom pričom i glumom. Mislim da sam ga čak i počeo gledat prije deset godina, no nešto me omelo pa nisam nastavio negdje do pola.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18851 : 06. Veljača, 2020., 19:22 »
Death Race 2 (2010)
4/10
Onako između loše i dobro.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18852 : 10. Veljača, 2020., 00:26 »
Terminator Genisys [2015]

PG-13 | 2h 6min | Action, Adventure, Sci-Fi | 2 July 2015 (Croatia)

When John Connor, leader of the human resistance, sends Sgt. Kyle Reese back to 1984 to protect Sarah Connor and safeguard the future, an unexpected turn of events creates a fractured timeline.



[08/10]

Jako sam ugodno iznenađen. Bilo me je strah, jer sam mislio da je film dosta u nepotreban fors otišao, pogotovo oko humora. No prevario sam se definitivno. Humor zna bili malo corny/cringe no baš i nekako paše ovdje. Jason Clarke je vrhunski, ne samo gluma, nego kao John Connor i stvarno nosi film skroz. Emiliu Clarke koliko god ovdje ne gotivim baš previše nemre joj se poreć da nije slatka i da se nije snašla. Borio sam se malo oko sedmice ili osmice, no stvarno je mrak. Odličan fight na kraju i jako je sve to dobro napravljeno, skroz s glavom i repom. Nije da su se pogubili ili da su napravili bućkuriš nekakav. Stvarno me zabavio i jako ugodno iznenadio.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18853 : 10. Veljača, 2020., 19:46 »
Nije ti zasmetalo što se ovaj film popišao po sve što su prethodnici ispričali?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18854 : 10. Veljača, 2020., 22:26 »
Parasite [2019]

R | 2h 12min | Comedy, Crime, Drama | 2 January 2020 (Croatia)

All unemployed, Ki-taek and his family take peculiar interest in the wealthy and glamorous Parks, as they ingratiate themselves into their lives and get entangled in an unexpected incident.



[08/10]

Jebeš mi sve ako je Bong Joon Ho normalan čovjek. Kakav scenarij lik napiše ej. Mislim film sigurno ima one dvije publike, jednu koja ga obožava i onu koja ga ne shvaća ili joj nije dobar. Mene je oduševio, zgrozio (iako ne u onom smislu kao šokiran sam, jer ne gledam sjeb filmove), zbunio i neznam jednostavno me ostavio zatečena. Apruvam mu oscare definitivno. A mrzim što mi je danas takav dan, da sam počeo gledat film prije zapravo četiri sata, pa ga na tri puta prekidao i nastavljao. No tako sam bio nabrijan i džao me pred ekranom, da nisam htio čekat da imam više vremena da ga u miru pogledam. Malo me oduševilo to što takav scenarij barem po nekom redu šta će se desiti od polovice filma je mogao past na pamet samo Bongu. Maestralno jebote. Definitivno nije film kojem ćeš ga preporučiti svakome, no da je poseban, unikatan i izvrsno ostvarenje, meni apsolutno jest.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9