HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685579 Hitova
*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18855 : 11. Veljača, 2020., 10:39 »
Dolittle(2020)
Pogledao sam novog Dolittlea i prijatno sam se iznenadio jer kada sam vidio trailer na tv-u mislim e ovo če biti loše, ali ispalo čak i dobro.Robert Downey Jr je u redu glumio ali vidi se da nije to uloga za njega.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18856 : 12. Veljača, 2020., 21:07 »
1917 [2019]

R | 1h 59min | Drama, War | 9 January 2020 (Croatia) | Cinestar

April 6th, 1917. As a regiment assembles to wage war deep in enemy territory, two soldiers are assigned to race against time and deliver a message that will stop 1,600 men from walking straight into a deadly trap.



[10/10]

Kakvo ostvarenje! Ja bih mu dao još oscara! Vjerojatno jedan od najboljih filmova koje sam ikada pogledao, jer je sniman toliko prokleto dobro i tako dobro izgleda. Ostaje samo žal, što kraj nije malo više sladunjav odnosno patetičan (čak mislim da bi to jako pasalo, ovako je nekako dosta bio taj finish rezerviran). Al ono nevjerojatna priča i sjajno odglumljeno, baš sjajno. Ovo čekat da dođe iz kina je apsolutna glupost. Iako nema onu ratnu dramatiku s milijardu pucnjeva i detonacija, ovo je definitivno film za kino. Znam da mnogi ovo uspoređuju s Dunkirkom (koji me se uopće nije dojmio), ali meni je ovaj film apsolutno u svakom pogledu bolji. Vrhunski Sam Mendes, vrhunski!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18857 : 13. Veljača, 2020., 01:35 »
Terminator: Dark Fate [2019]

R | 2h 8min | Action, Adventure, Sci-Fi | 31 October 2019 (Spain)

An augmented human and Sarah Connor must stop an advanced liquid Terminator, from hunting down a young girl, whose fate is critical to the human race.

 

[09/10]

Tik do dvojke! Ovo će biti takav klasik za dvadeset godina! Meni osobno fenomenalno ostvarenje. Nikakve pizdarije oko scenarija. Ponovljena dobitna formula dvojke plus Linda Hamilton i Arnie koji su veličanstveni. 36 godina nakon izgledaju prejebeno zajedno u filmu. Kapa do poda tim veličinama od glumaca. Devetka ide zato što imamo napokon jebenog negativca kojeg je "nemoguće" ubiti. Nešto što mnogi filmovi pokušaju, no ne uspiju. Meni je tako sad krivo što ovo nisam išao u kino pogledati. Sad mi se gleda opet serijal ispočetka. No maraton ću ponovit ove godine sigurno. Tako se "budi" serijal. Reference u filmu su sve. Apsolutno nikakve zamjerke nemam! Nada, zero, nula. Mackenzie Davis kao Grace mi je u nekim trenucima se činila malo OFF, no ne zamjeram. Rock solid devet od deset.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18858 : 15. Veljača, 2020., 20:20 »
Knives out (2019)
Inače volim ovakve filmove gdje nekoga roknu pa istražuju tko je kriv, no ovo mi je dosta dosadnjikavo. Više volim da je komedija/parodija i da nije toliko ozbiljno kao ovaj film. Glumci su dobri i vidim da je ocjena dobra na imdb, ali jednostavno mi je atmosfera pre boring.


Honey Boy (2019)
Očekivao sam mrvicu više. Ne potrebno su ga skratili na 90 min. Shia i mali su super u filmu.
7.5/10

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18859 : 16. Veljača, 2020., 17:59 »


10/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18860 : 16. Veljača, 2020., 23:57 »
The Shape of Water [2017]

R | 2h 3min | Adventure, Drama, Fantasy | 1 February 2018 (Croatia)

At a top secret research facility in the 1960s, a lonely janitor forms a unique relationship with an amphibious creature that is being held in captivity.



[05/10]

Kako? Zašto? Okej čemu? Volim uvrnute filmove, volim uvrnute scenarije, volim čudne filmove i scenarije. Al daj, kaj fakat? Pogledao s gospođom i hejtamo. Ribek je odvratan. Treba je čudnija od ribeka. Michael Shannon je još odvratniji od oboje. Čudan film, totalno nedostojan oscara, bar po mom skromnom mišljenju. Nisam načisto zapravo, jel mi je dobar, a čuda, ili debilan i čudniji. Al gotivi ga gro ljudi, pa ono. Al not my couple of tea.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18861 : 17. Veljača, 2020., 17:32 »
21 Bridges [2019]

R | 1h 39min | Action, Crime, Drama | 22 November 2019 (USA)

An embattled NYPD detective is thrust into a citywide manhunt for a pair of cop killers after uncovering a massive and unexpected conspiracy.



[07/10]

Hm, dobar mi je, ali ono jako nategnuta sedmica. I to samo zato što ide dobrom linijom. Ima taj neki štih koji nije kalup svih takvih filmova ikad. Chadwick Boseman iako je solidno odigrao svoju rolu, smatram da je ta uloga ipak trebala ić nekom starijem i iskusnijem, no skroz je solidan pa mogu to prihvatiti. Napokon mi se svidio Taylor Kitsch, brutalno je odglumio svoju rolu. Volim kad naprave scene i ulogu u skladu za ono što se izdaju. Ako je netko utrenirani specijalac ili slično, daj mu adekvatnu scenu da se pokaže. Ma sviđa mi se film dosta. Čak je okej i za pogledat u kinu, ali opet ne očekivat previše.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18862 : 19. Veljača, 2020., 04:36 »
Vinland Saga
odlična anime serija sa puno plotwistova,akcijom i humor kojeg je malo al kad ga ima onda je dobar preporuka

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18863 : 19. Veljača, 2020., 09:51 »
Dracula (2020)
Prva epizoda je dobra no ostale su čišto sme*E-onako mislio sam ajde serija če se popraviti u drugoj epizodi i trečoj ali to nije slučaj.kraju je zbrljan i osim prve epizode neznaš šta se događa pola put bar i epizode su kao jedan film tako da ova serija vredi kao sam pogledao 3 filma ili crtani filma .i ja bih rekao stojite dalje od ovog užasa.dobro je da sam preskakao 10 sekundi i tako gledao seriju jer u večini 2 ili 3 epizode ništa nevalja.po meni ako ste mislili ovo pogledati na netflix odustanite nije vrijedno vremena.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18864 : 19. Veljača, 2020., 18:15 »
Baš tako, kao da je nakon prve epizode projekat pao u ruke nekih drugih scenarista, sve okrenuli naopako. Ali vrijedi odgledat barem radi te prve epizode i odlične glume Dracule.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18865 : 25. Veljača, 2020., 17:25 »
Sand Castle [2017]

1h 53min | Drama, War | 21 April 2017 (USA) | Netflix Movie

The story follows a young soldier, and his introduction into the 2003 invasion of Iraq. Based on true events, it bears witness to the destruction, and horrors of war.



[06/10]

Baš mi se gledalo nešto novo military no ovaj je baš atipičan takav film. Kako sam vidio da Cavill glumi, očekivao sam ga u glavnoj ulozi, a ne u totalno sporednoj s malo screen timea. Moram priznat da je i gluma dosta atipična i da se malo razlilazi s kalupom takvih filmova. No i sama radnja je takva, pa s toga ne čudi ni takav cast ni sve ostalo. Do pola mi je čak malo i dosadnjikav bio, no do kraja bude vrlo dobar. Neće se svidjeti svakome, pogotovo onima koji vole baš pravu akciju i očekuju pravo moderno ratovanje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18866 : 02. Ožujak, 2020., 20:31 »
Tropic Thunder [2008]

R | 1h 47min | Action, Comedy, War | 13 August 2008 (USA)

Through a series of freak occurrences, a group of actors shooting a big-budget war movie are forced to become the soldiers they are portraying.



[06/10]

Napokon pogledao ovaj film nakon svih godina kaj sam pokušavao ili htio, no uvijek se nešto ispriječilo. A zabavan je do boli. Ima dobar humor iako Jack Blacka jednostavno nikad nisam progutao. Ostali su mi vrhunski, no defitivino mi je film ona sorta - toliko loš da je odličan. Nit je ludilo od scenarija, nit nije humor sad da se valjam od smijeha, ali je opet sve feel good. Ima par fora koje su vrhunske, no većinom se toliko glupiraju, da nemože bolje od ovoga. Čista šestica za dobar i zabavan film. Cruise mi je genijalan doduše.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18867 : 09. Ožujak, 2020., 20:03 »
Once Upon a Time... in Hollywood [2019]

R | 2h 41min | Comedy, Drama | 8 August 2019 (Croatia)

A faded television actor and his stunt double strive to achieve fame and success in the film industry during the final years of Hollywood's Golden Age in 1969 Los Angeles



[07/10]

Napokon pogledao i posljednji uradak Tarantina. Dobar mi je film kao film s odličnom glumom kroz cijeli film. Ima pregršt dobrih scena (moram priznat da mi je scena između Rick Daltona i male Trudi Fraser omiljena u filmu). Ima odličan kraj i ocjena bi bila stvarno veća, da mi se nije upalio alarm nakon filma, nakon kojeg sam se osvjestio da sam zapravo pogledao najlošiji Tarantinov film zapravo. Čvrsta rock solid sedmica, ponajviše zbog odlične glume i preodličnog Brad Pitta koji je zasluženo pokupio hvalospijeve. Doduše Bruce scene su mi išle na jetru i to masu. No uvjeren sam da se neće svidjet svima, pa čak i velikim fanovima Tarantina. Ja sam čak malo i razočaran, jer dok je film bio prikazan za određenu skupinu ljudi, dosta prije nego za javnost, pisalo se kao o najboljem Tarantinovom uradku by far. Čak je i desetku nosio na Imdbu. No ovih 7.7 je nekako i realno. Tako da preporuka, no ne krivite me ako vam se ne svidi...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18868 : 20. Ožujak, 2020., 22:11 »
One Chance [2013]

PG-13 | 1h 43min | Biography, Comedy, Drama | 25 October 2013 (UK)

The true story of Paul Potts, a shy, bullied shop assistant by day and an amateur opera singer by night who became a phenomenon after being chosen for -- and ultimately winning -- Britain's Got Talent (2007).



[06/10]

S dragom krenuo gledat seriju filmova koje inače nikad nebih krenuo gledat, no ajde popustiš zbog mira. A i taman sam gledao BGT kada je bio aktualan tu premijernu sezonu, pa samim time znao sam i pozadinu Paul Pottsa. Dobar je film do djela kada treba zapravo postat show i tu me jako razočarao i smatram da su trebali napravit cut tu pred BGT show i stavit pravu RL snimku, dok je ovako to ispalo amaterski dosta. Bilo kako bilo ima dobrih scena, dobri su sporedni likovi i dobar je taj klasični britanski humor meni uvijek. Dosta je suptilan, nije onak američko preseravanje oko istinitih priča, nego je baš nekako prirodno i suptilno odrađen. James Corden mi je čak i okej to sve odradio pogotovo kad se smije s onim potrganim zubom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18869 : 26. Ožujak, 2020., 06:19 »
Bloodshot [2020]

PG-13 | 1h 49min | Action, Drama, Sci-Fi | 13 March 2020 (USA)

Ray Garrison, a slain soldier, is re-animated with superpowers.



[07/10]

Wow. Uopće nisam zapravo puno očekivao, samo sam htio da me zabavi, a bome je to i uspio. Ima prekul scena i scenarij mi je skroz dobar, baš ono mozak na pašu film. Za moj ukus punopreviše slowmotion scena, koje iako nekad dobro dođu zapravo nepotrebno usporavaju pejsing. I da film izgleda jebeno dobro cijelo vrijeme. Full se nadam još boljem nastavku. Iako se Vin rodio da bude Riddick, volim ga i u ostalim ulogama, no zapravo mi ovdje ima prazan karakter i to me dosta smetalo. CGI je u većini slučajeva odličan i impresioniran sam budući da nije sad film AAA blockbuster, no imao sam par puta hejt na smješnost same scene radi očajnog CGI-a. Kako god, full me zabavio i iznenadio. Nakon AD Babylona ovo je drugi film s Deiselom di sam ugodno izenenađen nakon nikakvih očekivanja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9