HCL.HR

Dobre ponude i popusti na igre

  • 1360 Odgovora
  • 585972 Hitova
*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #180 : 20. Prosinac, 2011., 11:12 »

Prva nagrada je... sve igre na Steamu.

Da, to sam vidio - bogati, osobno ne znam što bih da dobijem to - pa poludio bih! Koju igru igrati, koju ne, kada sve stići? Nikad! ALi želim! Zašto toliko, aaaaaaaa  :wildboy:

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #181 : 20. Prosinac, 2011., 11:18 »
Ane. Šteta što nemam ni jednu od ovih igara za današnje objective.  :b_wildy:

*

Chaky

  • *
  • 129
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #182 : 20. Prosinac, 2011., 12:07 »
Poklon je moguće zamijeniti za igru s gift pilea, tradeat za ugljen, pokloniti frendu i slično.

Nisam nasao da mozes trejdat za ugljen.

Sedam ugljena (ugalja? ugalju? ugaljo? fgdjisg?) se može pretvoriti u jedan poklon.  :hiha:

E sad, 2. 1. je veliko izvlačenje.
Koliko sam skužio, na temelju količine ugljena u inventoryju odabrat će se pobjednici.
Prva nagrada je... sve igre na Steamu.

Svaki komad ugljena ti je jedan ticket za nagradnu igru.

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #183 : 20. Prosinac, 2011., 12:10 »
Ae, mislio sam trejdat s drugim ljudima. Kolko sam ja ubrao, možeš trejdat s nekim poklon za ugljen, ne?

*

Chaky

  • *
  • 129
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #184 : 20. Prosinac, 2011., 12:29 »
Moja greska nisam razumio post. Vjerujem da mozes trejdat s nekim za ugljen, ali nisam jos probao.
Mene zanima da li ce biti moguce obavljati zadatke retroaktivno, kao sto je bilo moguce ovo ljeto.  :solidus:

E da i postoji mogucnos da se dobije cijela igra za gift.
Na Bug forumu se ekipa hvali da je dobila Portal 2, a ja ga kupio jucer  :bonk:

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #185 : 20. Prosinac, 2011., 14:05 »
Ako sam dobro shvatio, za glavnu nagradu se natječe isključivo količinom ugljena? Nije random izvlačenje? AKo je tako, trebao bi netko tko ima para kupiti svaki dan igre koje su sa objectivima za to, obaviti zadatke, pokupiti ugljene i na kraju ih imati pecto i pokupiti glavnu nagradu. Te igre ionako kolko vidim nisu skupe, tako da je ako mi je teorija točna, moguće uz nekoliko stotina eura troška dobiti igara u vrijednosti... hmmmm, hiljadeeee i hiljadeeeee :hiha:

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #186 : 20. Prosinac, 2011., 14:08 »
Ne, tako sam i ja mislio, ali izgleda da je ipak rendom izvlačenje.
Al ono, naravno da ti više ugljena donosi veće šanse. ;(

*

Chaky

  • *
  • 129
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #187 : 20. Prosinac, 2011., 15:40 »
Tako je da, vise ugljena, vise sanse. Ali moze se potrefiti i da lik s 10 ugljena odnese glavnu nagradu. Sve je pitanje srece  :kava:

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #188 : 20. Prosinac, 2011., 19:37 »
Wiedźmin na Steamu za samo 4 eura danas!

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #189 : 20. Prosinac, 2011., 20:34 »
Svi koji su kupili Humble Indie Bundle #4 po višoj cijeni od prosječne upravo su dobili i cijeli Humble Indie Bundle #3 uz pripadajuće soundtrackove besplatno.

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #190 : 21. Prosinac, 2011., 19:51 »
Jebeno - Arkham City vidim na Steamu danas na popustu, ali i dalje nije dostupan u našoj regiji  :tired:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #191 : 22. Prosinac, 2011., 10:46 »
E ljudovi, pošto je ova božićna akcija na steamu, i vidim hrpu igara po klaunski smiješnim cijenama, ali za masu njih nikad nisam ni čuo, i ne znam jel valjaju.

Pa ovako ćemo, svaki dan će netko za te 2 igre koje su na akciji, napisati nešto o njima. Čisto da vidimo isplati li se davati lovu za igru. Znam da ćete reč da 3-5 eura nije ništa, ali kud bih došao kada bi svaki dan 30 kuna dao za 2 igre, nije baš zgodno :piva:


DANAS:

-STALKER paket(call of pripyat i shadow of chern) za 5.99€, ili pojedinačno za 2.49€. Mislim da se isplati, ali neću uzimat jer sam obje igre igrao, a call of pripyat i prošao pa mi nema smisla uzimati. Multiplayer ne znam jel imaju, a i da imaju nije na nekom glasu uspoređujući sa odličnom single player kampanjom.

-BATMAN - piše nedostupno u našoj regiji, pa tko ga **** :chair:
"Women don't respect salad eaters."

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #192 : 22. Prosinac, 2011., 10:53 »
Od jučer u 13h do sutra u 13h (na našem Storeu, 12h UK) u sklopu predzadnjeg, 11. "Christmas deal-a" za 200kn (160kn PS+) ponuđen je Red Dead Redemption + Undead Nightmare + oba DLC-a (a treći je besplatan).

Mega ponuda, kako bi ovo upiknul da morem...imam s čim
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Chaky

  • *
  • 129
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #193 : 22. Prosinac, 2011., 10:54 »
Ja bih izdvojio Defense Grid za 2.5€.
Znaci klasicni Tower Defence. Neprijatelji nadiru s jedne strane i moraju proci pokraj mjesta na koja vi postavljate obrambene tornjeve do vasih energetskih jezgri da ih ukradu.
Desetak razlicitih neprijatelja, 10-ak razlicitih tornjeva. Hrpa modova. Ako volite ovakav tip igara, necete zazaliti. Glatko se izvodi, ne rusi se, grafika je prilicno dobra.
Kasniji nivoi ce vas oznojiti  :clap:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #194 : 22. Prosinac, 2011., 11:54 »
Ja bih izdvojio Defense Grid za 2.5€.
Znaci klasicni Tower Defence. Neprijatelji nadiru s jedne strane i moraju proci pokraj mjesta na koja vi postavljate obrambene tornjeve do vasih energetskih jezgri da ih ukradu.
Desetak razlicitih neprijatelja, 10-ak razlicitih tornjeva. Hrpa modova. Ako volite ovakav tip igara, necete zazaliti. Glatko se izvodi, ne rusi se, grafika je prilicno dobra.
Kasniji nivoi ce vas oznojiti  :clap:

ima COOP?
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9