HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122374 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #465 : 30. Srpanj, 2010., 07:32 »
C/P sa bug.a

StarCraft 2 prodan u 1,8 milijuna primjeraka u Evropi i Americi, no procjenjuje se da ga je prvog dana zaigralo oko 5 milijuna igrača.
Prema podacima VGChartza na koji često svraćamo u potrazi za statistikama, StarCraft 2 je u prvom danu prodan u 1,8 milijuna primjeraka, no moramo naglasiti kako spomenuti podaci vrijede samo za Evropu i Ameriku, obzirom da oni iz Koreje još uvijek nisu poznati.
Tamo je Blizzard uz klasičnu prodaju igračima dao mogućnost mjesečnog plaćanja osam dolara ili dnevno 1,6 dolara za igranje bez potrebe za kupovinom same igre, a igrači World of Warcrafta s tog područja mogu igrati StarCraft 2 bez ikakve naknade. Grube procjene govore da je prvog dana StarCraft 2 zaigralo između 3 i 4 milijuna Korejaca, no pravu istinu zna samo Blizzard.
Trenutni rekord prodaje prvog dana drži Wrath of the Lich King s 2,8 milijuna primjeraka, a kad Blizzard napokon objavi točne brojke saznat ćemo je li došlo do smjene na vrhu.


// sad ja tu ne razumijem te podatke jer sam cuo pricu da je MW2 u prvom danu prodan u 7mil primjeraka

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #466 : 30. Srpanj, 2010., 07:35 »
Neke stvari moraš naučiti - kao prvo, nemoj odgovarati adminu ak nisi tu stoljećima
Drugo, itekak si zaslužil opomenu i to je prošlo, nemoj se oko toga uzrujavati.
Daj neki primjer ko je tebe vrijeđal?

Zasto ne bi odgovarao adminu?? on je obican covjek kao ja koji za razliku od mene ima mogucnost stisnuti delete post ili ban user i to je jedina razlika koja nas dijeli. Ne vidim uopce u cemu je problem, to sto ti pricas je proslo od vremena komunizma kad nisi imao pravo glasa.. Ako se raspravljalo o tome da me se bana pitam kako to da ja nisam bio ukljucen u to i da nisam imao nikakvo pravo glasa... kakav je to nacin? Normalno da me ljuti kad se prema meni ponasate kao prema idiotu i mene se kaznjava dok ekipa radi apsolutno isto prema meni a s njima ce se "popricati". A sad ti idem od prvog posta napraviti c/p svih uvreda da ne kazes da izmisljam..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #467 : 30. Srpanj, 2010., 07:55 »
smiglu konačno legla jedna opomena pred ban, razlozi su naravno jasni i detaljnije objašnjeni u samoj kaznionici. Nemojmo se više provocirati međusobno momci  :wildboy:. Weky ti isto ne budi loš, a sa ixyem ću osobno porazgovarati, ako me razumijete  :hiha:

mislim kad ste jedva docekali da meni KONACNO legne opomena sto se ustrucavate, lupite ban i mirna bosna kao da ce se netko buniti... btw nisam dobio nikakvu obavijest o tome? osim to sto si ti tu sada rekao... di je taj podforum da vidim raspravu, di se mogu zaliti, jel se mene nesto pita? mene svaki treci post pocne vrijedjati i onda kad ja vratim ja dobijem opomenu pred ban? kakva je to gluma demokracije i slobode govora kad ne vrijedi za sve, sto oni ima 3000+ postova pa mu to daje za pravo da vrijedja?

Ne spemaj dalje, odluka je jasna, opet dolazimo do onih mindfuck situacija u kojima ti pišeš stvari koje nemaju smisla, a ti se činiš uvjeren da imaju. Samo što si prije pisao o tome kako na konzolama nema dobirh igara, a sada pišeš kako nije jasno zašto ti zaslužuješ opomenu. Jasno je, itekako je jasno. I ne raspravlja se o davanju opomena i banova, tako da nisi propustio nikakvu raspravu. A samim time što si pitao nešto tipa "gdje je bila ta rasprava o mojem bananju", daje se naslutiti da nemaš pojma kako ovaj forum funkcionira, niti si se potrudio proučiti pravila.

@Armor
ne mora davati primjer, jasno je da je bilo obostranog vrijeđanja od strane smigla prema drugima i od strane drugih prema smiglu. Ali gledajući što je smigl pisao u ovoj temi neke od tih stvari su potpuno razumljive, pisao je provokatorski, neupućeno, dali se pravio glup ili stvarno misli da to što priča ima smisla, nemam pojma, ali u svakom slučaju je to provociralo negativnu reakciju kod ljudi. Tako da znam da je bilo vrijeđanja, sa obadvije strane, a samim time što sam dopustio da ova tema ovoliko dugo uopće postoji, daje naslutiti da sam "okej wit det" ;)

EDIT: Isuse, napravio je double-post opet.  :fpalm:

Mah, ban na tjedan dana smiglu. Evo baš smo raspravili o tome.  :hiha:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #468 : 30. Srpanj, 2010., 12:18 »
Damn, biti će dosadno tjedan dana na forumu  :mrgreen:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #469 : 30. Srpanj, 2010., 12:24 »


EDIT: Isuse, napravio je double-post opet.  :fpalm:

Mah, ban na tjedan dana smiglu. Evo baš smo raspravili o tome.  :hiha:

 :hihi: :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #470 : 30. Srpanj, 2010., 13:56 »
Bezveze ste ga benali.  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #471 : 31. Srpanj, 2010., 02:52 »
Ban ga bas kad je htijeo navesti tko ga je sve i kako vrijedjao..Sumljivo.. :solidus:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #472 : 31. Srpanj, 2010., 08:11 »
Da baš tad ga ban! I meni je čudno što ga ban baš tad heh! Dobro si to "uočio" :thumbs:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #473 : 01. Kolovoz, 2010., 14:18 »
 :loludara:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #474 : 02. Kolovoz, 2010., 09:26 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #475 : 11. Kolovoz, 2010., 14:31 »
Jel ima onda na kraju PC barem jednu odličnu igru a da nije konverzija s konzola?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #476 : 11. Kolovoz, 2010., 18:30 »
Sumljivo ?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9