HCL.HR

Jedna, najbolja igra ikad

  • 313 Odgovora
  • 129466 Hitova
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #300 : 02. Travanj, 2016., 22:18 »
MGS 3:Snake Eater.. Prešao ga prije mjesec dana po treći put i jednostavno.. Mastapiece!!

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #301 : 12. Svibanj, 2016., 08:41 »
MGS 3:Snake Eater.. Prešao ga prije mjesec dana po treći put i jednostavno.. Mastapiece!!
Upravo prvi put igram i prelazim MGS IV, trenutno sam u četvrtom čepteru u Shadow Moses, koji flashback, najbolja nostalgijska bomba u nekoj video igri  :ave:, keca prešao pre više od 15 godina i ponovo pre godinu ipo dana (dobar je kao i prvog dana), dvojku isto prešao, odlična igra, samo sam trojku počeo i nikad nisam završio :S Sve najbolje sam čuo o njoj tako da uskoro moram da je nabavim na PS3 u onoj MGS HD kolekciji da i tu igru doživim!



Kad bi morao da izaberem jednu najbolju igru ikad, to bi bio MGS1, jel to što sam tad doživeo kad sam je prvi put prešao nisam doživeo ni sa jednom igrom, igra je bila ispred vremena i postavila je nove standarde  :faca: Jedine igre koje po tome mogu da joj pariraju su mi Uncharted igre i The Lost of Us!

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #302 : 12. Svibanj, 2016., 17:30 »
Half-Life 2

Svaki komentar je suvišan :kava:

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #303 : 12. Svibanj, 2016., 23:17 »
Max payne 1
Prva igra koju sam ikada igrao i koja me je uvela u svet gaminga

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #304 : 12. Svibanj, 2016., 23:27 »
Commandos: Behind the Enemy Lines

riječi su suvišne :faca:

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #305 : 13. Svibanj, 2016., 00:45 »
Front Mission 3 za PSX

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #306 : 13. Svibanj, 2016., 10:43 »
Apotheon
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #307 : 16. Svibanj, 2016., 22:32 »
Life is Strange. Ne placem nikada zbog filmova/igrica i takvih stvari, ali Life is Strange je nesto posebno. Jedina igra zbog koje sam zaplakao. Prica i grafika su fantasticni, po mome misljenju nema nijedne mane.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #308 : 17. Svibanj, 2016., 09:13 »
Red Dead Redemption


Nikad nisam imao PS3 i prijatelj mi ga je posudio na nekih 2-3 tjedna, između ostalih i tu igru. Jednostavno sam se zaljubio u nju, bio sam oduševljen, ono GTA na divljem zapadu. Odlična priča, likovi, gameplay, jahanje i pripitomljavanje konja, zapališ logorsku vatru i sejvaš praktički di oćeš, mapa odnosno krajolik, lov ana divlje životinje, sporedne misije kao lovac na glave kriminalaca itd itd. Ponajviše zbog te igre sam imao dilemu uzeti PS3 ili PS4, ali na kraju sam odabrao PS4.


Čitao sam glasine da bi mogli uskoro najaviti RDR 2, no više se nadam nekom Remasterdu prvog dijela, budući da već ima sličnih primjera za PS4 kao što su The Last Of Us, Heavy Rain, Call of Duty MW itd.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #309 : 19. Svibanj, 2016., 17:48 »
bloodborne,od početka do kraja!

*

GazSnake

  • *
  • 25
  • Assassins Creed Forever
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #310 : 04. Lipanj, 2016., 21:26 »
Naruto SHippuden Ultimate Ninja Storm 4
Assassins Creed Forever

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #311 : 05. Lipanj, 2016., 10:28 »
Witcher 3 :)


Sent from my iPad

*

WhiteWolf

  • n00b
  • 4
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #312 : 01. Kolovoz, 2016., 21:19 »
The Witcher 3 definitivno!

Uvijek je zabavno, uvijek imaš šta radit. Kad dosadi mlačenje po čudovištima i questovi, odem igrat Gwent koji je totalno zarazan i tjera me da osvajam nove karte. Preko 50 (možda i više) sati sigurno imam potrošeno samo na Gwent. Onda istraživanje po mapi, samo jahat ili trčat i divit se krajoliku (pogotovo na novom monitoru :D). Neke momente ću vječno pamtit, kao plesanje na svadbi u Heart of Stone, pa neki mali bezvezni quest kad je netko ukro jedan određeni dio tijela od kipa :D…. to neću nikad zaboravit…. Bloody Baron quest…. one 3 prekrasne vještice….. Ima puno tak nekih sitnica i detalja s kojima te uvuče u taj svoj svijet i zaboraviš koliko je sati i ono „…a budem još malo…“ ispadne 3 sata. Tako da, za sad, meni je definitivno najbolja!

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #313 : 06. Kolovoz, 2016., 02:10 »
Za mene je to definitivno The Legend of Zelda: Ocarina of Time,takodje tu negde su i The Legend of Zelda: Majora's Mask i GTA: San Andreas.
Te 3 igre su me odusevile vise od svih. Za mene je Ocarina of Time najbolja igra svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9