HCL.HR

Jeli mmorpg mrtav?

  • 3 Odgovora
  • 2658 Hitova
*

Haki

  • *
  • 72
Jeli mmorpg mrtav?
« : 27. Rujan, 2019., 13:07 »
Gledam vec neko vrijeme koji ce mmorpg izaci i kakav je mogu reci da su svi blago reci katastrofa.

Od Ashes of Creation koji je zamisljen da bude mmorpg, oni izbace battle royal prvo, a mmorpg iza i to sa nekim standardnim gameplayom.

Archeage p2w igra  koja je kasnije presla u free to play i kao odmicu se od p2w, ali nije to to.

Black Desert koji je u pocetku bio jako popularan iako je imao jako puno problema sto od publishera do same igre, laganje, zavlacenje itd pretvorio se u nista.

Atlas, odlicni mmorpg, medutim jako puno problema od same optimizacije igre do stvari u igri poput izlaska iz gilda i sve tvoje pripada gildu, dok si u gildu "oficiri+" mogu ulaziti u tvoju kucu, otvarati zakljucane ormare i pritom uzimate sto hoce itd itd

Lost Ark koji ima izaci se vrti samo oko borbe.

Fractured koji ima izaci je kao da je igra iz 2000, ako ne i prije.

Saga of Lucimia, isto kao Fractured.

Neke novine i zanimljivosti od novoga mmorpga poput recimo kao sto je bio ArcheAge iza njega je bio Black Desert, nakon njega nema nijednog najavljenog mmorpga koji bio ponudio ono nesto kao sto su nudile ove 2 igre gore u to vrijeme i stvarno se moglo reci da su vrh mmorpga. Svaka daljna najava neke druge mmorpg igre koje bi podigle ljestvicu vise nekim novinama ne postoji.

Cak su me zvali hrpu puta da uzmem Chronicles of Elyria i da pocnemo igrati na datum izlaska, medutim i ta igra je da iskreno recem nikakva koliko god mogu vidit komentare na jubitu, sluzbenom forumu i dalje. Osim jako malo sluzbenih videa koji su po mome misljenju pre alpha nemas nista za vidit.

Jeli vi cekate neki novi mmorpg koji bi nadmasio ArcheAge i Black Desert?


*

Crota

  • n00b
  • 1
Odg: Jeli mmorpg mrtav?
« Odgovori #1 : 27. Rujan, 2019., 15:24 »
Jebiga, imaš Classic WoW ako ti je stvarno do "klasičnog" iskustva. Black Desert je fakat ok, ali ubili su mi interes pay-2-win mehanikama i glupim store kostimima koji su valjda nekakva alternativa pravom end-game gearu.

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Jeli mmorpg mrtav?
« Odgovori #2 : 28. Rujan, 2019., 21:45 »
Vjeruj mi nije, zelim neke novine u mmorpgu. Gledam Last Oasis, kao ima izaci, ali su je odgodili. Na sluzbenoj stranici pise early access on steam, a na steamu nista. Odem na discord i imam sto vidit, prijavis se za betu i onda imas ranking na discordu koliko si aktivan i na osnovu toga dobit ces key, a kada nitko ne zna.

Inace na discordu ljudi koji vec imaju pristup igri ne smiju pricati o igri i onda imaju kanal na discordu Last Oasis general gdje se svasta pise samo ne o igri. Glupost teska.

Vidim vijest o ATLASu o wipeu, skinem preko 11Gb update, udem i imam sto vidit samo na server, udem u njega, igra i dalje ne optimizirana, a izbacuju igru za xbox...


Odg: Jeli mmorpg mrtav?
« Odgovori #3 : 12. Studeni, 2019., 03:38 »
Ja cekam ovo. Nije ni slicno BDO ili Archage. ali mi se cini kao nesto sto bih mogao igrati.

https://pantheonmmo.com/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9