HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 309830 Hitova
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #570 : 03. Rujan, 2016., 18:58 »
Max Payne: 60/100
Vjerojatno dobra igra prije 10 godina, sad je linearno i po meni dosadno iskustvo

Tražim ban. :wildboy: :legitimanrazlog:
Sad me svi budu hejtali  :wildboy:
Šalu na stranu, pokušaj mi objasniti zašto je tebi igra bila dobra. Možda mi promjeniš mišljenje ili natjeraš na ponovni prelazak  :clap:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #571 : 03. Rujan, 2016., 19:59 »
Linearno ne znači nužno loše. Ne mora baš svaka igra biti open world. Što bih dao za jedan kvalitetan linearni FPS (komp mi je preslab za Doom) tipa F.E.A.R. ili prvi Far Cry.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #572 : 04. Rujan, 2016., 19:38 »
Igrao sam ove i prošle godine originalnog Maxonju i sve je i dalje vrh kao i prvog dana.
Tada kada je bila aktualna bila je revolucionarna igretina koja je gameplayom rasturila sve ikad.
A danas još atmosferom i storytelingom rastura...

Mjuza, plus stripovski ispričana priča, aaaaaaaaaa vrh vrhova.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #573 : 05. Rujan, 2016., 21:26 »
Igrao sam ove i prošle godine originalnog Maxonju i sve je i dalje vrh kao i prvog dana.
Tada kada je bila aktualna bila je revolucionarna igretina koja je gameplayom rasturila sve ikad.
A danas još atmosferom i storytelingom rastura...

Mjuza, plus stripovski ispričana priča, aaaaaaaaaa vrh vrhova.

Evo ne znam, meni nije uopče bila nešto, iako se sječam da mi je gameplay bio dobar prije negdje 6 godina dok još nisam imao dobar PC. Sad kako sam odigrao puno više igri i onda Max Payna ne čini mi se kao nešto previše zanimljivo. Ali kao što rekoh, igra je sigurno prije 10 godina bila super  :faca:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #574 : 06. Rujan, 2016., 20:24 »
Malo sam uredio listu skratio neke opise i dodao 2 igre na popis.

Dodano:

Everybody's Gone to the Rapture
Apotheon


Trenutno završavam Fran Bow ali sam se zaželio neke strategije pa usput malo igram kampanju Homeworld: Deserts of Kharak

Rapture me oduševio prezentacijom i pričom tj načinom na koji igrač sam proizvoljno odabire put i tako spaja segmente zagonetnog događaja. Fenomenalna glazba i ugodan Britanski naglasak u vrlo kvalitetnom voiceoveru. No jedva da spada pod kategoriju igara. Iznimno malo interakcije i ubitačno sporo kretanje lika moglo bi mnoge odbiti. Tko misli da vrijedi probati neka igra samo zbog priče i neka se oboruža strpljenjem.
Apotheon je baš sjeo. Dobar platformer, definitivno preporučam.
« Zadnja izmjena: 07. Rujan, 2016., 14:25 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #575 : 16. Rujan, 2016., 20:02 »
Moram osvjezit listu i ubacit nekoliko igara, a nemam nikako volje.Zadnje igra koja je dodana je Uncharted4, a poslje sam igrao i presao Battlefield4, Gone Home, Driveclub i GTA5.

Osim toga jos sam igrao Bloodborne, Dying Light, FC Primal sve tri nekih 15ak sati(po igri), te DOOM i Far Cry4 koje sam skoro presao do kraja.U Far Cry 4 mi je ostala zadnja baza, u DOOMu neznam koliko mi je ostalo al sam dosao do djela kad se vozim na onom vlaku.Njih necu dodavat, to jest mozda dodam DOOM i FC4 jer sam odigrao dovoljno da mogu napisat sazetak.

Takoder sada prelazim Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2, Crash Bandicoot Warped i Metal Gear Solid, sve ove igre emuliram na laptopu i bas gustam igrat ih.Zastarjela grafika me uopce ne smeta jer su igre prezabavne, a sta se tice MGS prica je stvarno brutalna, Kojimino remek djelo.

Nije toliko prica dobra, koliko su likovi u igri dobro napravljeni i cjeli taj osjecaj napetosti koji nas prati uz brutalno dobru muziku i stvarno trenutke od kojih se ledi krv u zilama.Neznam kako je ovo Kojimi uspjelo al stvarno atmosfera u igri kida.
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2016., 20:06 bartul_9 »

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #576 : 17. Rujan, 2016., 18:44 »
Ja sam se napokon sjetio da bih nakon ne znam koliko godina mogao ponovno preći San Andreas  :clap:
Doslovno me izluđuje što ne znam šta da igram  :bonk:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #577 : 18. Rujan, 2016., 01:54 »
Haha i ja sam mislio nostalgije radi ponovno preć SA ali je upo DOOM

Uživancija klanja, stvarno sve šta hvale u ovome drži krv i iznutrice :D
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #578 : 21. Rujan, 2016., 16:17 »
Upravo zavrsio Bioshock Infinite; znao sam da je odlična priča ali i dalje sam pozitivno iznenađen. Malo kratka ali prava uživancija!
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #579 : 21. Rujan, 2016., 23:47 »
Kaj si rezerviro mjesto u listi odigranih a nema ni jedne igre ?  :hiha2:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #580 : 09. Listopad, 2016., 13:55 »
Dinodinix uredi svoj post u Listi odigranih igara i stavi sve igre koje si odigrao u jedan post.Pogledaj kako to radi ostala ekipa pa napravi na isti ili slican nacin.

Ja jos uvjek nisam popunio svoju listu, neka saceka jos malo pa cu dodat 7,8 naslova od puta.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #581 : 09. Listopad, 2016., 20:16 »
Ups, my bad... Nisam pratio  :chair:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #582 : 14. Listopad, 2016., 21:36 »
Dodani Quantum Break i PES kojeg igram već 75h i smatram da mu sada mogu dati ocjenu.


http://www.hcl.hr/forum/gaming-kultura/lista-odigranih-igara-2016/msg784277/#msg784277

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #583 : 26. Listopad, 2016., 19:52 »
Evo ajmo reć malo veći updejt

Dodano:

Fran Bow
Homeworld: Deserts of Kharak
A New Beginning
The Room 2
Game of Thrones

Fran Bow je ono baš jebeno čudna igra. Da sam neki doper na tabletama mislim da bi me ova igra natjerala da skočim kroz prozor ili bi me tjerala u očaj nočnim morama nezz lol. Jednostavna usputna zabava u pnc obliku no zapamtit ću igru više nego neke razvikane naslove. Više nego A new Beginning i Homeworld koji me iznenadio kao razočaranje, poznavajući RTS potencijal Gearboxa.
Nastavak the room 2 je ultra kratak jedva tri ćuke a GoT je GG jer sam fan serije :D

 :piva:
« Zadnja izmjena: 26. Listopad, 2016., 20:01 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #584 : 30. Listopad, 2016., 17:16 »
Dodani Battlefield 4, Gone Home, Driveclub i Far Cry 4...Ima jos dosta igara koje sam igrao u zadnjih 3,4 mjeseca al ih nisam dovrsio pa ih nisam zelio ni dodat na listu.

http://www.hcl.hr/forum/gaming-kultura/lista-odigranih-igara-2016/msg784539/#msg784539

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9