HCL.HR

Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]

  • 10 Odgovora
  • 4284 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Koje su vam mape u FPS igrama ostale kao najdraže ikada? Pitanje se odnosi na sve mape u svim FPS multiplayer igrama kojih se sjetite, što uključuje i konzolaške FPS igre tipa Halo. Jer što ih više različitih mapa otkrijemo ovako - to je zanimljivija tema.

Inspiraciju za temu dobio nakon gledanja ovog videa od PC Gamera:
http://youtu.be/bMmwkO3RfTo

Nisam se dugo Facing Worldsa iz UT-a sjetio, ali da - i meni je to jedna od najdražih mapa ikada. Ne samo zbog vizuala gdje ogromni planet Zemlja "lebdi" u pozadini, nego zbog toga kako te mapa tjera da igraš. Uvijek računaš da na vrhu tornjeva stoji neki nadobudni snajperist kojemu nije prevelik problem naciljati ti glavu i dobiti insta-kill headshot, pa je poseban izazov spretno trčkarati i dodgeati metke s jedne strane mape na drugu, kako bi pokupio zastavio i donio ju kući. Rulalo je.

Iz UT-a još treba spomenu ti naravno legendarni Deck16, a još jedna od najdražih koje se sada mogu sjetiti je Campgrounds (dm6) iz Quake Livea, odnosno Quakea 3.

Campgrounds sam zavolio jer mi je savršen za Clan Arenu sa puno lokacija za brze i atraktivne rocket jumpove, a Deck16... ne znam, pamtim ju najviše po Redeemeru i kako samo se svi uvijek gurali doći do Redeeemera što prije. Osim toga, pamtim da je dio sa liftom blizu kojega je Shock Rifle bio bio prespor i preloš, nekako usporavao gameplay (vjerojatno sam samo bio loš u tom dijelu). Ali sve ostalo je rulalo - dio za ljude koji vole sniper je tu (ne vide ni približno cijelu mapu i nisu baš dobro skriveni ako gore stoje cijelo vrijeme), dio gdje rocket launcher spamanje ima smisla (most dio)... flak je tamo malo riskantan za pokupiti... ma baš svestrana mapa.

Campgrounds (Quake Live) malo Clan Arena gameplaya:
http://youtu.be/GiH0YlTlp3Y

Deck 16 (Unreal Tournament), malo gameplaya:
http://youtu.be/crPvHPP12CU

Dobro dosta mene, da vidimo i vaše prijedloge za najbolje, tj. najdraže vam FPS multiplayer mape.

Nema veze je li COD, Quake, CS, Painkiller ili pak Halo - javite samo ime mape, nađite možda i kakav gameplay na toj mapi i tome slično.

Odg: Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]
« Odgovori #1 : 03. Ožujak, 2013., 12:29 »
Rado se sjetim mape iz Half Life-a koju smo stalno igrali, ne znam joj ime, ali je bio cilj što prije doći do bunkera, aktivirati atomsku bombu i onda pojuriti do velikih vrata koja su se zatvarala i spriječiti ostale da uđu prije no što bomba eksplodira. Od svih brojnih igara i MP mapa koje sam igrao ta mi je, možda ne najbolja, ali svakako najupećatljivija mapa.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]
« Odgovori #2 : 03. Ožujak, 2013., 13:07 »
Koja nostalgija kada sam pogledao Face. Savršen je bio UT99.

Ako moram izabrati neke mape onda Baghdad iz Insurgency. Meni najbolja mapa za CW bila.

Insurgency in Baghdad HL2 mod

Za RO - Ostfront, Danzig mi je najviše ostao u sjećanju.

RO Danzig Gameplay - Part 1

Dok mi je od RO 2 mapa najdraža Barracks, a mnogi koji su igrali Bridges of Druzhina kažu da je ovo najbolja. Inače ta je mapa osvojila drugo mjesto na Red Orchestra 2 Mapping Contest.

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad gameplay Barracks

RO2 : Bridges of Druzhina is Amazing.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]
« Odgovori #3 : 03. Ožujak, 2013., 13:56 »
Crash iz Modern Warfarea. Znao sam na toj mapi bez problema zaredat ~80 killova.

Cod 4 Crash | 100 subs and What's to Come :)
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]
« Odgovori #4 : 03. Ožujak, 2013., 14:25 »
RO2 : Bridges of Druzhina is Amazing.

ova mapa je stvarno jako dobra, od normalnih volim commisiars house.

pipeline iz cod4 (mozda vise zbog atomsfere i izgleda) i shipment2 (custom mapa),tamo sam imao daleko najvece osobne rekorde u killovima
Some cod4 shipment2 Jumps by skill

i mapa rooftops, to je valjda najbolja i najizbalansiranija mapa ikad, mozes igrati bilo kojom klasom na bilo koji nacin i biti prvi
CoD4 Custom map Rooftops finished

*

sajo

  • **
  • 417
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]
« Odgovori #6 : 03. Ožujak, 2013., 16:56 »
najdraža mapa za spemanje u ut2004 - training day :approve

Unreal Tournament 2004 - DM-TrainingDay with 32 bots & Redeemer arena


*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]
« Odgovori #8 : 03. Ožujak, 2013., 19:50 »
Toujane iz CoD 2
Caspian border iz Battlefield 3
Crash iz CoD 4


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]
« Odgovori #9 : 04. Ožujak, 2013., 12:10 »
Nikro strike nije ni spomenuo :/
Apsolutno savršena mapa za kompetetivno igranje.

CoD4 ProMod Basic Strike Tutorial

Backlot isto odličan ali to više fenbojevski, znalo se +100 imat na tdm :hiha:

CoD4 ProMod Basic Backlot Tutorial

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Najbolje mape u FPS multiplayer igrama [UT, CS, COD, Quake i ekipa]
« Odgovori #10 : 20. Ožujak, 2013., 22:14 »
Creek iz Call of Duty-ja 4

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9