HCL.HR

Najpromašenija kupnja

  • 54 Odgovora
  • 47405 Hitova
Najpromašenija kupnja
« : 08. Lipanj, 2016., 13:47 »
Koju ste konzolu, igru ili komad gaming opreme kupili i potom (nakon nekog vremena) požalili što ste to uopće i kupili?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #1 : 08. Lipanj, 2016., 14:15 »
Kupio sam prvi PC prije 15 godina.Nisam imao pojma o kompicima i najveca zelja mi je bila da moze normalno vrtjet tadasnje igre.Prva igra koju sam instalirao je bio GTA3.Upalio sam ga i odma su po cesti bile neke rupe, lose se vrtjela skroz.Rome Total War je isao u 2 fps-a.Doslovno se nebi mogao misem micat po mapi, nego sam morao na mini mapu kliknut di zelim ic i onda sacekat 3,4 sekunde dok me prebaci do tamo.Igru sam presao 2 puta.

Odma sam zazalio sto sam ga uzeo, al jebiga vec je bilo kasno.

Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #2 : 08. Lipanj, 2016., 14:34 »
Osobno su mi najveći promašaji kupovanje raznoraznih controllera za PC. Prijatelj i ja smo kroz godine nakupovali stvarno razne  jeftinije kontrolere u svrhu PES-a, neki su trajali doslovno 1 dan, neki tjednima ili koji mjesec, ali sve u svemu vrlo kratko. Sad kad gledam mogli smo za te novce zasigurno kupiti jedan DS3 ili DS2 + adapter za PC, ali jebiga, čovjek uči dok je živ :mrgreen:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #3 : 08. Lipanj, 2016., 15:09 »
Moj trenutni PC. 450 eura za i3 3240, 4 gige rama i HD5450 2GB. Plač i bijeda. Sad dok promjenim grafičku i napojnu a već sam potrošio i 30 eura za još 4 gige rama, ispast će me sve oko blizu 700 eura. Za te pare sam mogao sklopit i više nego pristojnu mašinu. Ono kad si glup pa kupuješ premade računare. Sad sam pametniji ali šta je tu je.

Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #4 : 08. Lipanj, 2016., 16:04 »
Just Cause 3 definitivno. Relativno cesto FPS padne na PS4, cim se desi neka eksplozija FPS padne. Nakon svakog update-a i dalje je lose. Prica nije nesto posebna, poprilicno linearna igra. Da bi otkljucao main misiju moras osloboditi 5 baza i takog tipa se krece. Nista me nije vuklo da igram igru dalje, jedva sam ju presao koliko mi je dosadno bilo. Isti sam osjecaj imao i za Watch Dogs za PS4 isto, samo sto FPS nije bio toiki problem, nego jednostavno sama igra

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #5 : 08. Lipanj, 2016., 17:58 »
Na prvi PC,dok još ništa nisam znao o njima.
Tek sam nakon 6 godina ustanovio koliko su mi roditelji bacili novaca kupujući složenu konfiguraciju.
Teška pljačka.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #6 : 08. Lipanj, 2016., 18:07 »
Tako se i meni dogodilo.

Drugi PC sam kupio u Peveca za 5500kn.

Bilo je to davne 2008. godine.Imajo je 512mb graficku.Je da je bila ddr2, al je sluzila.Imao sam Athlon 64x2 4000 procesor i 2gb rama.Za te novce sam jos dobio sa njim tipkovnicu, 22" ekran, mis, 2 zvucnika i bass i printer.Ekran je bio LG radio je sve do zadnjeg trena, proslo ljeto sam ga prodao.Mis jos danas sluzi kao i prvog dana.

Kad sam ga dobio vrtio je Crysis na Low postavkama, al zato je bila rezolucija 1080x1650, a rezolucija mi je uvjek najvaznija, ona mora bit do kraja.Peglao je Bioshock i sve tadasnje igre na medium postavkama, neki i na high i pri dobrom fpsu.Bio sam zadovoljan sa njim, za pare koje sam dao je odsluzio svoje.Iako vec 2010,2011 sam imao problema sa pokretanjem igara.

Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #7 : 08. Lipanj, 2016., 21:37 »
Najpromasenije je sto sam kupio far cry primal,prokleti dlc za cetvorku

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #8 : 08. Lipanj, 2016., 22:40 »
One Memory kartice za PS1 koje su imale vise slotova nego standarne, davao novac za njih i sada vidim koliko to nije imalo smisla samo zato što sam krcao gomilu nepotrebnih saveova.

Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #9 : 09. Lipanj, 2016., 02:09 »
Pred-narucio gta v, i dan danas ne mogu igrati multiplayer, zbog neke greske na njihovim serverima i milioni imaju isti problem.

Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #10 : 09. Lipanj, 2016., 08:45 »
The division za pc- najpromašenija kupnja, a što je najjače igru ne mogu ni prodati jer je na Uplay. Bolje da sam dao 200 kn više za PS4 verziju, barem bi ju prodao.

Watch dogs za PS4. igrao pola sata, ugasio, prodao.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #11 : 09. Lipanj, 2016., 10:22 »
GTA 5  :wildboy:

Mislim, nije promašena kao da nisam zadovoljan, nego sam iskeširao novce, a onda smo dobili kod besplatno. I još nije bilo refund opcije na Steamu.

Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #12 : 09. Lipanj, 2016., 10:25 »
PS3, bila krizma i dobio ja fino pare i reko idem si PS3 kupit, kupim PS3 za 1300 kn radio je sve fino doso doma upalio ga igro pola sata a kad ono YLOD (Yellow light of death) ... :(
« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2016., 10:29 Mcbuzz »

*

atom

  • n00b
  • 3
Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #13 : 09. Lipanj, 2016., 10:34 »
Prošlo ljeto kad sam dao 150 kn liku za staru 775 matičnu sa njuškala. Lik ju je poslao u kesi Konzuma.(bitno da je stavio lomljivo) Ako ju nije statički elektricitet sj.. onda je činjenica da je svaki kondezator bio pregažen. Druga najgora mogla bi bit agp varijanta ati x1550. 700 kuna za to smeće,na p4 2.4ghz komp sa 512mb rama. Umjesto da sam uzeo neku polovnu radeon 9600 i više rama. Ovako sam za učitavanje prvog stalkera komotno mogao ić na wc i kad se vratim taman je pri kraju.

*

TechBeast88

  • n00b
  • 1
Odg: Najpromašenija kupnja
« Odgovori #14 : 09. Lipanj, 2016., 10:53 »
Gtx 750ti...

Ajd,nije losa graficka,al za 1300kn koliko sam potrosio na nju..... :chair:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9