HCL.HR

new generation

  • 64 Odgovora
  • 20828 Hitova
*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
new generation
« : 30. Srpanj, 2006., 01:12 »
evo, nova generacija konzola je na vratima, xbox je tu a sony  samo sto nije

gledao sam malo taj xbox, ljudi, koja je to grafika,njam, zapitam se jel bi se dalo kupiti konzolu i odjebati komp?

mislim, i koju konzolu?

sve je ovo postalo sick :icon_surprised:

Re: new generation
« Odgovori #1 : 30. Srpanj, 2006., 01:37 »
ove konyole ce imat slabiju grafu od kompa, sve ono prije je bilo sranje ili cgi

i to je kurac next gen, to je usminkanije i manje slicno konyolama vec nekim wannabe multimedijalnim sranjima, tj. tako bar ps3 iygleda (njihov dipshit in charge i govori kak ps3 nije konyola)

i jebo yvati next gen ak ce igre imat bolju grafiku, a u ostalom biti jednako dobre, tj. lose

jedini next gen bi mogao biti nintendo
je da im sve meni debilno iygleda, al tipovi se bar trude biti inovativni i novi, vidjet ce se je li se to isplatilo

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: new generation
« Odgovori #2 : 30. Srpanj, 2006., 12:51 »
Svi su govorili da će Xbox 360 i PS3 biti kojih godinu dana jači od PC-a - da će grafika biti bolja na konzolama.

Ako je suditi za sada po Xbox360 ispalo je totalno oibratno. Oblivion se na Xbox360 vrtion na medium detaljima, prey izgleda vidno lošijena Xbox 360 nego na PC-u na high.

Zanemarimo što je high end pc skuplja igraća platforma. PC je u ovo vrijeme svima potreba, a ako ste gamer kupite PC od kojih 10000 kn i imate idealna all-in-on paket.. koji je bolji od next gen konzola. :smokin:

me likest teh PC... ali planiram ubost Wiiiiiiii... :D

EDIT: al nemojmo ovo opet pretvorit u konzole vs PC raspravu... obično glupo završe... Samo sam htio naglasiti da sadašnja jdina next-gen konzoa nema tehničku pednost nad PC-em... iako se to najavljivalo...

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: new generation
« Odgovori #3 : 30. Srpanj, 2006., 15:48 »
da, istina, do sada PS1 i 2 kada su izasli imali su vidno bolju grafiku, sa x360 nije bas tako

ali ovisi puno o TV-u koji koristis, evo gledao sam malo X2 na plasmi kako se vrti u ducanu tu u kanadi, NJAM, bas lijepo....



e, kakav je onda jojstik od ps3

Re: new generation
« Odgovori #4 : 30. Srpanj, 2006., 17:22 »
Ne, nije new generation, ovo je next generation. Obični nastavak prošle generacije uz malo šminke i nepotrebnih dodataka samo da nabiju cijene i zarade. Nintendo jedini tvrdi za Wii da je new generation i da se ne natječe s PS3 i X360, ali to je šuplja priča kao što bi bilo da su rekli da se DS ne natječe s PSPom.

IMO Wii ima najviše potencijala da bude konzola kojoj niti jedna gaming platforma ne može konkurirati na polju onoga što čini (jer, iskreno rečeno, PC owna X360 i PS3 kad je grafika u pitanju, a argument da je PC skup pada u vodu kad Sony smije nabiti cijenu od nenormalnih 600$), te za njim X360 s Live! podrškom koja apsolutno owna. Naravno, sve platforme imaju i svoje ekskluzivne igre koje su i najvažnija stvar na svakoj platformi. X360 launch je bio jako loš, ali zato dosta igara izlazi u ovom periodu dok nema Wiija i PS3. PS3 je pokazao par impresivnih igara (impresivnih meni) ali su daleko od izlaska i nisu launch naslovi, dok Wii nudi Metroid Prime 3 i Zeldu odmah pri launchu, a očekuju se Super Mario galaxy i Super Smash Bros Brawl u periodu od 6 mjeseci nakon launcha.

Meni (a vjerujem i svima, osim par bogatih ljudi) je jako bitna cijena novih konzola a tu mi izgleda situacija ovakva:
- Sony PS3 = preskup, 600$ je previše za gaming konzolu
- Xbox 360 = skupo u odnosu na prošlu generaciju, ali neki maksimum koji se ipak može podnijeti
- Wii = prilično jeftin radi slabijeg hardwarea od konkurencije

Što se tiče pitanja kakav je pS3 kontroler, evo da i na to odgovorim:
Sony je promijenio concept banana kontrolera i sad novi kontroler izgleda kao i dualshock2, ali zapravo to nije. Uopće ne koristi dualshock tehnologiju (radi problema koje je Sony imao na sudu), ali ima ugrađene senzore koji detektiraju pokrete u 6 pravaca - naprijed, nazad, lijevo, desno, gore i dolje, što otvara nove mogućnosti kreatorima igara, ali još uvijek je igrač ograničen na sve kontrolne gumbe i mora držati kontroler u jednom položaju, s obje ruke.

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Re: new generation
« Odgovori #5 : 30. Srpanj, 2006., 23:17 »
za cijenu jednog PSa3 možeš kupit xbox360 i Wii
milsim da to sve govori, nisam siguran oću li kupovat PS3, ali prezadovoljan sam 360etkom i vidit ćemo šta će bit sa igrama kad PS3 uhvati maha

*

BenXXX

  • Gost
Re: new generation
« Odgovori #6 : 30. Srpanj, 2006., 23:26 »
Ja ću prodat komp i kupit X-Box 360, PS2 i PSP :dancing:

Meni se sviđa grafulja na PS3-u (kolko sam vidio), a i kontrole su mnogo obećavajuće, al high-end komp još uvijek ga rula!

Re: new generation
« Odgovori #7 : 30. Srpanj, 2006., 23:30 »
za cijenu jednog PSa3 možeš kupit xbox360 i Wii
milsim da to sve govori, nisam siguran oću li kupovat PS3, ali prezadovoljan sam 360etkom i vidit ćemo šta će bit sa igrama kad PS3 uhvati maha
Hah, kad se samo sjetim kako si razmišljao par mjeseci ranije. :naughty:

*

awspuh

  • Gost
Re: new generation
« Odgovori #8 : 30. Srpanj, 2006., 23:37 »

me likest teh PC... ali planiram ubost Wiiiiiiii... :D




I ja bi isto mogao.Koliko ce koštat Weed? :?: :dancing:

Re: new generation
« Odgovori #9 : 30. Srpanj, 2006., 23:39 »

me likest teh PC... ali planiram ubost Wiiiiiiii... :D




I ja bi isto mogao.Koliko ce koštat Weed? :?: :dancing:
Jeidno što je Nintendo je rekao: "Manje od 250$."

*

awspuh

  • Gost
Re: new generation
« Odgovori #10 : 30. Srpanj, 2006., 23:50 »
Pa to je oko 1500 - 2000 kn.Uopce nije puno.GG nintendo :rockout3:

Re: new generation
« Odgovori #11 : 31. Srpanj, 2006., 08:57 »
nintendo ce ownat radi cijene :rockout3:

*

awspuh

  • Gost
Re: new generation
« Odgovori #12 : 31. Srpanj, 2006., 08:59 »
I zbog onog kul kontrolera.Zamisli zeldu na tom čudu..ili onaj Red Steel.Golf i tenis ce čak biti zanimljivi za igrat. :rockout3: :rockout3:

Re: new generation
« Odgovori #13 : 31. Srpanj, 2006., 14:34 »
al ne mogu zamislit pes tamo :-(

*

awspuh

  • Gost
Re: new generation
« Odgovori #14 : 31. Srpanj, 2006., 17:35 »
ja mogu.Zaljepiš si to za nogu i deri :lol: :?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9