HCL.HR

Online kupovina igara - upiti i savjeti

  • 270 Odgovora
  • 225603 Hitova
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #135 : 28. Prosinac, 2015., 15:02 »
Pozdrav,ispričavam se ako sam temu napravio u krivi forum,nisam znao gdje da je stavim.No imam jedno pitanje u vezi Tom Clancy's Rainbow Six Siege Uplay Voucher. http://www.g2play.net/category/21157/tom-clancy-s-rainbow-six-siege-uplay-voucher/#
Htio sam kupiti i vidim da ovdje na ovom linku je najjeftinija cijena.Zanima me sta bi trebalo da znaci ovo note: code expires on december 31st,2015? Da li to znaci da kad kupim moram aktivirat do 31.12? I da li dobijem full igru,da nema nikakve limite? I koliko ima gb za skinit?
« Zadnja izmjena: 28. Prosinac, 2015., 15:04 striborino »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #136 : 28. Prosinac, 2015., 15:03 »
A trebao bi dobiti punu igru koju moraš aktivirati do 31.12.


Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #137 : 28. Prosinac, 2015., 15:07 »
A trebao bi dobiti punu igru koju moraš aktivirati do 31.12.

Ok,hvala.I jel znaš možda koliko ima gigabajta za skinit?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #138 : 28. Prosinac, 2015., 15:15 »
Pa to uvijek vidiš pod System Requirements...
Piše 30GB slobodnog prostora što znači da toliko zauzimana disku i u najgorem slučaju toliko moraš skinuti.
Inače skineš manje jer se skidaju kompresirane datoteke koje se raspakiraju na računalu pa npr umjesto 7GB skineš 5,5GB koji kad se raspakiraju budu 7GB.

Ukratko najviše ćeš morati skinuti 30GB

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #139 : 03. Siječanj, 2016., 10:26 »
E ovako ljudi,planiram kupiti CS GO preko G2A stranice.I sad mene zanima ako ja kupim pay safe card od 100 KN a CS GO na G2A je 10 EURA.Dali će se moja valuta(KUNE) preračunati u EURE? Šta trebab napraviti?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #140 : 03. Siječanj, 2016., 10:30 »
Mislim da ti u ranijim postovima sve piše.
Uglavnom, ukratko:
Da, preračunaju se kn u € i još ti naplate proviziju. Dio koji ti ostane na kartici možeš ponovno iskoristiti, a možeš i zbrajati više kartica. Tada uneseš kod sa stare kartice + kod s nove kartice pa se oni zbrajaju.
Uglavnom sve možeš pročitati i na paysafe stranicama detaljnije.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #141 : 12. Travanj, 2016., 15:35 »
Evo ovako,imam 8,45 eura na skrillu i mislio sam da kupim cs go.Nasao sam na g2a za 8,40 e igricu ako kada sam isao da platim pisalo je da je 9,10 jel to neka provizija ili nesto,mozda ne moze bez kartice ili tako nesto.Ako  neko zna nesto vise nek se javi.Pozz

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #142 : 12. Travanj, 2016., 15:44 »
Malo pročitaj prijašnje postove i nema potrebe za otvaranjem nove teme.


Oni uzimaju proviziju koju zapravo paypal uzima njima. Rade ono što tehnički nije korektno, ali je dopušteno. Prilikom prodaje paypal uzima određeni postotak, a oni taj postotak samo prebace na tebe i to je to. Oni onda imaju čisti profit.


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #143 : 12. Travanj, 2016., 16:23 »
Ja kupujem preko G2A imam ukljucen njihov shield, kupio 6 kodova svi radili i svaka igra me izasla sa malim popustom.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #144 : 05. Svibanj, 2016., 08:51 »
Hej ljudi!
Idem direktno - jel OK kupovati preko G2A i jel taj njihov shield cemu? Jeste imali problema ili sve k'o po loju? Hvala unaprijed,
ProFencer

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #145 : 05. Svibanj, 2016., 09:18 »
Kupovao više puta putem BitCoin valute,sve je prošlo u redu,bez problema.
Jedino jedan put novac nije sjeo ali to je bila greška sa moje strane,javio se support-u i sve su riješili.
Tako da nema straha,samo gledaj koji prodavač ima dobre ocjene i miran si.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #146 : 05. Svibanj, 2016., 09:20 »
Kupi shield za svaki slučaj i gledaj koji prodavač ima dobre ocjene. Ja nisam imao nikakvih problema kod kupovine, a i osobno sam prodao nekoliko igara  :D

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #147 : 05. Svibanj, 2016., 09:24 »
Ma ne postoji nikakva potreba za tim shield-om,samo bezveze bacaš novac za koji možeš u nekim slučajevima i kupiti neku jefitniju igru.Ukoliko se nešto zezne,samo kontaktiraš support i to je to,jedina prednost shield-a je što ćeš odmah dobiti novac nazad,a preko support-a kroz par dana.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #148 : 05. Svibanj, 2016., 09:30 »
Sve ti je već objašnjeno u ovoj temi i idući puta koristi tražilicu. Nema potrebe za otvaranjem nove teme kad su sva iskustva već ovdje.


Nema potrebe za G2A shieldom to je smao otimačina love.
Imao sam ovaj mjesec neugodno iskustvo kad mi je key od Game of Thronesa (na GOGu) otkazan radi ukradene kartice. Nisam imao g2a shield ali sam dobio lovu natrag.
Jedini problem je što ti ne žele i neće vratiti lovu na paypal nego usamo u njihov g2a wallet. Tako da opet možeš jedino kod njih nešto kupiti...

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #149 : 07. Svibanj, 2016., 21:49 »
Zna li netko neku bolju stranicu za boxed izdanja za PS4 od ovih navedenih u prvom postu? Provjerio sam sve ove str. i niti jedna nije isplativija od amazona pa me zanima ima li još nešto isplativije od amazona ? :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9