HCL.HR

Online kupovina igara - upiti i savjeti

  • 270 Odgovora
  • 225608 Hitova
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #255 : 26. Listopad, 2017., 10:22 »
Imam par pitanja pa ako mi netko može pomoći. Prednaručio sam igru sa The Game Collection-a, međutim, ipak bih otkazao narudžbu.. Kao način plaćanja sam odabrao Paypal. E sad, stvar je u tome što su meni novci skinuti s računa, a na Paypalu za tu transakciju stoji "Pending" i "Authorization". Konkretno, piše sljedeće:

This is a temporary authorization to make sure your payment method will cover the payment. Your payment method will be charged when The Game Collection completes your order.

Da li to znači da još uvijek mogu otkazat prednarudžbu i da ću dobiti novce nazad? I ako da, u kojem roku će mi vratiti?


Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #256 : 26. Listopad, 2017., 10:36 »
Ti uvijek možeš prekinuti prednarudžbu, u većini slučajeva i narudžbu ( ako nije poslana ).

Samo zbog čega se opterećuješ u ovome trenutku sa PayPalom? Trenutno to je problem između tebe i TGC. S njima razgovaraj i kod njih prekini (pred)narudžbu i oni će ti vratiti novac. Vrijeme povrata ovisi koliko će dugo TGC trebati za prekid narudžbe, ali mislim da ne bi trebalo duže od 5 radnih dana.

Ako dođe do problema, onda se javi PayPalu.

 

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #257 : 26. Listopad, 2017., 10:56 »
Okej, hvala ti.  :D Otkazao sam prednarudžbu i kontaktirao ih, pa ćemo vidjeti.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #258 : 26. Listopad, 2017., 15:01 »
Ispričavam se na duplom postu, ali evo vezano za ovo prije. Dobio sam odgovor od TGC u vezi povrata novca pa ako mi ga netko može malo pojasnit:

As we charge orders manually here at The Game Collection we had not charged this order yet.

When you place an order using PayPal you automatically authorise the seller the full amount and it is held in your account for 2-3 days (sometimes 3-5 days for European/International orders) before then being released back to you.

As it's been 10 days between you placing and cancelling your order, any money authorised will have already been released back to you.


Znam da možda pitam gluposti, ali nemam baš iskustva s tim autoriziranim transakcijama i povratom sredstava, ovo mi je prvi put da se susrećem s tim.  :fpalm:

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #259 : 27. Studeni, 2017., 03:15 »
Ee ljudi,vjerojatno znate sta je ono cudo Season pass.
Mislim sad na igru Call of Duty Infinite Warfare i mislim uzimat Season pass,međutim nezz koliko taj Season pass traje- zauvijek,do kraja 2017 ili jednu godinu od trenutka kupnje. Vrijedi li uzimat sam cu procijenit po tome. Jos nesto,izašla su vec sva 4 dlca,i tamo gledam koje sve mape mogu Igrat,ali mi samo pokazuje zadnje mape iz zadnjeg dlc absolution (ja mislim da je to zadnji) i kad tražim ostale mape vidim da te iz drugih dlceva mogu Igrat samo na botovima.. Ako ovo zadnje niste skontali nmvz,komplicirano je. Ugl sta vi mislite. TNX

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #260 : 27. Studeni, 2017., 09:13 »
Season Pass inace vrijedi godinu dana. Znaci sve sto developer izbaci u tih godinu dana dobijes. ALI, u pitanju je CoD i to IW koji je mrtva igra i nema vise podrske od strane Activisiona. Osobno ti ne savjetujem da kupujes season pass za CoD jer je lifespan tih igara otprilike 8 mjeseci. Čim se bliži izlazak novog nastavka za aktualni ima sve manje i manje podrške.

*

boris.zajac

  • n00b
  • 1
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #261 : 14. Prosinac, 2017., 13:00 »
Ljudi... danas sam krenuo kupiti igru na g2a i idem je platiti.... medutim, nisam dobio mogucnost placanja paysafecardom ako nekto zna u cem je problem molim da mi odgovori na ovu poruku.... hvala  :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #262 : 14. Prosinac, 2017., 14:09 »
Vjerojatno su promijenili foru i moraš dodati taj novac na svoj acc, odnosno na g2a wallet pa onda sve kod njih i potrošiti...
Probaj tako pa vidi ako želiš sve spiskati kod njih...

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #263 : 18. Lipanj, 2018., 14:25 »
Pozdrav svima!
Pitanje je kako radi Instant gaming i jel je on 100% siguran?
Znam ja kako on radi da platim dobijem steam key i sve to, ali kako on zapravo radi i kako može tako jeftino prodavati igre?
Još jedno pitanje je jel je ovo dobar PC koji ja upravo mislim sastaviti za nekih 3050 kn? Kako bi se na njemu igrale novije igre? Jedini problem mi je RAM jer je skup ali kasnije ću ga još dodati!
Moj PC: Ryzen 3 s hladnjakom Wraith sealth 65 w
Matična MSI A320M PRO-VD/S (S.AM4, 2xDDR4, VGA/DVI-D, mATX) RavenRidge ready
HDD - 500 gb
4gb RAM DDR4
 MSI GTX 1050 2g gddr5

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #264 : 20. Lipanj, 2018., 22:43 »
Pozdrav svima!
Pitanje je kako radi Instant gaming i jel je on 100% siguran?
Znam ja kako on radi da platim dobijem steam key i sve to, ali kako on zapravo radi i kako može tako jeftino prodavati igre?
Još jedno pitanje je jel je ovo dobar PC koji ja upravo mislim sastaviti za nekih 3050 kn? Kako bi se na njemu igrale novije igre? Jedini problem mi je RAM jer je skup ali kasnije ću ga još dodati!
Moj PC: Ryzen 3 s hladnjakom Wraith sealth 65 w
Matična MSI A320M PRO-VD/S (S.AM4, 2xDDR4, VGA/DVI-D, mATX) RavenRidge ready
HDD - 500 gb
4gb RAM DDR4
 MSI GTX 1050 2g gddr5

Sto se tice Instant Gaming-a ja sam kupio 10-ak igrica tamo i sve je bilo ekspresno, odmah dobio key i sve je funkcionisalo odlicno :)

Sto se tice racunara ukratko, sad je optimum neki 8GB RAM-a, graficka i processor su ono ok ali nista posebno, ne ocekuj da ces igrati sve na full high :) Btw nabavi SSD sto prije - drugi racunar bukvalno :)

*

Arci5

  • n00b
  • 2
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #265 : 22. Srpanj, 2018., 16:07 »
Znaci kupio sam csgo na novi acc i ostalo mi 35.49kn na accu i tocno 25centi fali da bi otkljucao akaunt
Ima li neko mozda da netreba tih 25 centi? Da ne kupujem psc od 50kn

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #266 : 11. Prosinac, 2018., 13:39 »
Ekipa, moram kupiti fifu 19 ali u kutiji, ide klincu za Božić pa bih htio da bude box edition.

Trenutno najjeftinije sam našao na ebay-u, iz UK, 355kn za poštarinom.

Ima tko prijedlog gdje da još pogledam? Jel ova igra iz UK će ući u RH bez ikakvih dodatnih poreza i taksi ili? Jel će bez problema to meni raditi u RH na xbox-u?

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #267 : 11. Prosinac, 2018., 14:30 »
https://www.thegamecollection.net/fifa-19-xbox-one/

+ dostava 2 funte i dode ti kroz 7-8 dana (barem je meni)

Iz UK nema dodatnih nameta


*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #268 : 11. Prosinac, 2018., 14:44 »
Hvala ti puno, znači provjerena stranica, mogu biti siguran?

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #269 : 11. Prosinac, 2018., 15:38 »
4 puta narucio i proslo bez problema tako da mogu reci da je sigurna

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9