HCL.HR

PayPal i PC Shop

  • 1 Odgovora
  • 2055 Hitova
PayPal i PC Shop
« : 23. Srpanj, 2019., 19:47 »
Dobar dan, jedno čudnije pitanje ako ste se susreli sa njim.

Naime, htio bih kupiti stol u PC Shop-u (Magazin Računalni Sistemi). Na njihovoj stranici piše da je stol 2.158,84 kn sa popustom (ne mogu pronaći na koji/kakav se to popust odnosi), a 2.266,78 kn košta ako je plaćanje preko PayPal-a. To je sve što na stranici piše što se tiče cijene.

Na nabavi.net pronašao sam taj isti stol iz iste trgovine, ali pod "načini plaćanja i dostava" piše da stol košta 2.665,23 kn ukoliko se plaća MasterCard karticom (te cijene nema na njihovoj stranici). Uzeći u obzir da svoja plaćanja preko PayPal-a radim tako što je MasterCard kartica povezana sa PayPal-računom (na PayPal računu nema ništa, ne prebacujem novce, nego PayPal direktno uzima sa kartice) mene zanima, da li, pri plaćanjem preko PayPal-a, plaćam 2.665,23 ili 2.266,78 kn?

Nekako mi je nelogično da je 400kn (cca) jeftiniji, ako samo napraviš PayPal i povežeš MasterCard i svejedno (u neki mah) platiš tom karticom. Koliko znam, PayPal uzme neku taxu/porez ali ona je vrlo mala.  Nadam se da ste me uspjeli shvatit.

P.S. Poslao sam pitanje trgovini, odgovorili su da je Paypal cijena 2.266,78 kn, a MasterCard 2.665,23 kn, ali to mi nije konkretan odgovor koji sam tražio (ili je?). Da li je netko već kupovao u PC Shopu, i da li zna na čega se popust odnosi? Znam da je malo mukotrpno pitanje, ali volim biti oprezan pri kupovanju preko web-shop-ova. Hvala unaprijed :)
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2019., 19:49 LeoLovas »

Odg: PayPal i PC Shop
« Odgovori #1 : 05. Rujan, 2019., 08:00 »
Za plaćanje putem Paypala potrebno je platiti: 2,266,78
Finding the best VPN to keep you safe online is important: https://www.topvpnguides.com/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9