HCL.HR

Reboot InfoGamer 2016

  • 21 Odgovora
  • 24142 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #15 : 15. Studeni, 2016., 10:45 »
Pa izuzev raznih VR ekskluziva (ekskluzivno u smislu da to možeš samo na sajmu probati jer još nije vani), bio je i For Honor igriv, Steep također, South Park novi, a i Gran Turismo Sport se mogao isprobati u posebnom kokpitu - to je možda i najveći win sajma po meni - ne zna se ni kad ta igra izlazi.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #16 : 15. Studeni, 2016., 11:13 »
Pa izuzev raznih VR ekskluziva (ekskluzivno u smislu da to možeš samo na sajmu probati jer još nije vani), bio je i For Honor igriv, Steep također, South Park novi, a i Gran Turismo Sport se mogao isprobati u posebnom kokpitu - to je možda i najveći win sajma po meni - ne zna se ni kad ta igra izlazi.
A vidio sam GT da, vidis njega sam zaboravio, ali je bila brutalna guzva za probu (a i za vidjet ekran, kokpit je bio okupiran  :mrgreen: ),  djeca se ne mrdaju s toga :D
Druge igre mi nisu bile napete pa me zato valjda nisu ni impresionirale, a zapravo for honor nisam uopce skuzio, steep i SP jesam (samo sam nekim cudom mislio da je to stick of truth  :fpalm: ). Inace sam ovo prvi puta bio na sajmu, pa sam ocito ocekivao vise... :(

Fora su meni bili i cosplayeri i retro dio, nije da mi nis nije valjalo, ali sve skupa mi je meh.

Ali vidim da nisam jedini razocaran...
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2016., 11:15 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #17 : 15. Studeni, 2016., 13:00 »
A mislim, nisam ni ja sada nešto ludo očaran, ali za našu malu regiju u kojoj neki ne znaju da se igre zapravo kupuju, ovo je bilo i više nego OK. Ako ništa drugo, hrpa VR-a je bila na sajmu, a ja osobno kao netko tko sada ima high-end VR uređaj i igrao sam se s time par dana, bi volio da što više ljudi to proba prije nego stvar osuđuje ili hvali po internetu :) Čisto radi normalnijih internet diskusija.

Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #18 : 15. Studeni, 2016., 13:54 »
Lani sam bio i bilo je ok. Ove godine sam pogledao par videa sa sajma i malo mi se činilo otužno. Malo stvari i događanja na ogromnom prostoru. Još koliko sam vidio nije bilo nešto novih igara, tek one koje su izašle prije par mjeseci (dosta sam ih već i odigrao).

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #19 : 15. Studeni, 2016., 14:09 »
Da VR je fora, ali ekran, barem ovaj na PSVR je IMHO jako jako los.
Navodno, patchane PRO igre izgledaju puno bolje od ovih na obicnom PS4 jer se igra onda vrti u velikoj rezi pa se downscale-a i zato izgleda puno ostrije/bistrije. Probat cu i to valjda jednog dana ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #20 : 17. Studeni, 2016., 16:06 »
Ok je bio infogamer. Starbreeze mi se najvise dopao. Od njih dobio hrpu majica, uzeli malo novaca na payday turniru i dobili hrpu DLCova. Isprobali Radiww2, vr, bf1...uglavnom ok je sajam, steta sto ih je odjebao wargame

Odg: Reboot InfoGamer 2016
« Odgovori #21 : 22. Studeni, 2016., 09:33 »
Mi smo otišli samo zadnji dan, živo me zanima bi li dobia kakav drugačiji dojam da san osta 2+ dana.

Bilo nam je odlično, pogotovo jer nismo ništa drugo probali nego Eye Track na ASUS Laptopu, tu jedino nije bio red, ostalo full..
Najviše smo ostali na Cosplay Finale, svaka čast pobjednicima i sudionicima!!



A mislim, nisam ni ja sada nešto ludo očaran, ali za našu malu regiju u kojoj neki ne znaju da se igre zapravo kupuju, ovo je bilo i više nego OK. Ako ništa drugo, hrpa VR-a je bila na sajmu, a ja osobno kao netko tko sada ima high-end VR uređaj i igrao sam se s time par dana, bi volio da što više ljudi to proba prije nego stvar osuđuje ili hvali po internetu :) Čisto radi normalnijih internet diskusija.


Puno istine u postu, pogotovo ako uzmemo u obzir da ekipa koja ne kupuje igrice često zna biti na ogradi i prva koja će izrazit nezadovoljstvo uređajem. Možda da ih se educira par sati kraj muzeja el. uređaja pa da vide what a long trip it's been da uopće možemo igrat na VR-u! :D

Vezano za kupnju igrica, možda je to zbog toga šta smo ostali jedan dan, ali nije se baš prodavalo igrica ili samo ja nisan vidia?!
Je li moguće da opet igram WoW? :/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9