HCL.HR

Square Enix @ E3 2015

  • 44 Odgovora
  • 15123 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Square Enix @ E3 2015
« : 14. Lipanj, 2015., 16:56 »
! No longer available

Vlastitu konferenciju po prvi puta održat će i Square Enix, a jednako kao i Bethesda – imaju što i za pokazati. Najavljene zvijezde svakako su Deus Ex: Mankind Divided, Just Cause 3 i novi Hitman. Nažalost, vjerojatno nećemo vidjeti Final Fantasy XV, ali očekuje nas nekoliko novih najava, među kojima i jedna premijera, moguće novog IP-a, koja još nije procurila.

Square Enixova konferencija počinje u utorak u 19:00 sati po našem vremenu. Stream će biti dostupan na sljedećim poveznicama:

http://www.youtube.com/e3


EDIT: Show je gotov, ali postoji snimka za sve koji su ga propustili uživo. Gledajte ovdje:

http://youtu.be/aQwlJzROy38
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2015., 15:48 Ementaler »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #1 : 15. Lipanj, 2015., 08:13 »
Square Enix mi je uvijek bio najveća uzdanica. Obožavam njihove igre i imam ih većinu!
JC 3 već odavno mislim pre order napravit, a novi Hitman i Deus Ex su još bolji naslovi od JC3 (barem meni).

Sam se nadam da ću imati dovoljno love za sve ove igre. I kako će Hitmana ovaj puta koncipirati. Onaj zadnji izlet u linearnu priču i nije bio toliko loš, no vidjeti ćemo što nam ove godine spremaju :D

Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #2 : 15. Lipanj, 2015., 12:23 »
Nadam se da će Hitman bit dobar.Apsolution mi je bio prilično dobar jedina stvar al koja je brdo zajebala igru je besmislenost oblačenja protivničkih obleka to su zajebali jako puno a to je mnogima odbojno bilo i popljuvali su igru zbog toga,meni nije puno smetalo al opet mnoge jest

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #3 : 15. Lipanj, 2015., 12:31 »
Nadam se da će Hitman bit dobar.Apsolution mi je bio prilično dobar jedina stvar al koja je brdo zajebala igru je besmislenost oblačenja protivničkih obleka to su zajebali jako puno a to je mnogima odbojno bilo i popljuvali su igru zbog toga,meni nije puno smetalo al opet mnoge jest

U kojem smislu govorimo o besmislenosti protivničkih obleka?!?! Pa normalno je da se nemožeš šetati bezbrižno među neprijateljima. To bi bilo iracionalno i debilno. Ako radiš u velikom kolektivu od 50+ ljudi više manje si ih sve vidio i znaš ih iz viđenja. Normalna stvar ako netko novi dođe tebi bliže da ćeš ga zamijetiti i skužiti da ti nije poznata faca...
Stvar baš dobro funkcionira i koliko se sjećam u niti jednom Hitmanu nisi mogao obući odijelo i svuda šetati bez da te neprijatelji primjete....

Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #4 : 15. Lipanj, 2015., 12:38 »
Nadam se da će Hitman bit dobar.Apsolution mi je bio prilično dobar jedina stvar al koja je brdo zajebala igru je besmislenost oblačenja protivničkih obleka to su zajebali jako puno a to je mnogima odbojno bilo i popljuvali su igru zbog toga,meni nije puno smetalo al opet mnoge jest

U kojem smislu govorimo o besmislenosti protivničkih obleka?!?! Pa normalno je da se nemožeš šetati bezbrižno među neprijateljima. To bi bilo iracionalno i debilno. Ako radiš u velikom kolektivu od 50+ ljudi više manje si ih sve vidio i znaš ih iz viđenja. Normalna stvar ako netko novi dođe tebi bliže da ćeš ga zamijetiti i skužiti da ti nije poznata faca...
Stvar baš dobro funkcionira i koliko se sjećam u niti jednom Hitmanu nisi mogao obući odijelo i svuda šetati bez da te neprijatelji primjete....
Nisi mogao trcat s puškom odmah te skontaju ili kada im se previše priblizis a opet imas vremena skrenut negdje gdje nema protivnika dok u A s 200 metara te skontaju a na licu mi fantomka cvike kapa :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #5 : 15. Lipanj, 2015., 12:46 »
A ti ne bi služio frajera s puškom na 200m? :hihi:
Uz to sve postoji i onaj (zaboravih kako se zove) stealth metar koji trosis kad si im blizu da te ne skuže...
Mislim da lakše, bili i jednostavnije ne može bit...

Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #6 : 15. Lipanj, 2015., 12:56 »
A ti ne bi služio frajera s puškom na 200m? :hihi:
Uz to sve postoji i onaj (zaboravih kako se zove) stealth metar koji trosis kad si im blizu da te ne skuže...
Mislim da lakše, bili i jednostavnije ne može bit...
Focus je to bio upalis ga i možeš se prošetati pored 2-3 protivnika,meni detekcija nije smetala svakako bi sve na levelu podavio fiber wireom :) al malo vidi po netu ljudi su srali po Hitmenu zbog prebrze detekcije iako si preobucen kao jedan od njih a zamaskiran od glave do pete

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #7 : 15. Lipanj, 2015., 13:00 »
Ma ne obazirem se na druge komentare koji mi nisu relevantni i koji ne razumiju mehaniku igre i kako je igra uopće zamišljena.
J sam ju 3 puta prešao i planiram ponovno

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #8 : 15. Lipanj, 2015., 13:07 »
Ali malo si u krivu.
Sustav disguisesa u Absolutionu ne radi dobro i to je činjenica.
I oni su priznali da su sjebali stvar malo, ali zato postoji tweaker koji naravno radi samo na piratskoj verziji.

Ali neda mi se uopće ulazit u raspravu oko tog disguisesa, jer već vidim kako ćeš i dalje čuvat svoj stav. :mrgreen:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #9 : 15. Lipanj, 2015., 13:10 »
A čuvam ga zato kaj mi je totalno pasao i igru učinio tezom i realnijom.
Pogotovo kad strepim hoću li proći misiju bez greške i pratim likove nekoliko puta u krug samo da ne bih fulao...
Meni je to bilo genijalno...

Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #10 : 16. Lipanj, 2015., 11:45 »
Sinoc je prikazano puno dobrih i obecavajucih naslova, ali Square Enixova prezentacija veceras je ono sto sam najvise cekao, sve sto jedan ljubitelj stealth žanra može prizeljkivati, novi Hitman i Deus Ex, pa zar može bit nes bolje od tog :ave: Nemogu vise izdrzat, kad ce doc tih 7h navecer :wildboy:

Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #11 : 16. Lipanj, 2015., 12:29 »
Od Square Enixa najviše očekujem, pogotovo sa 6 nenajavljenih naslova. Nadam se da će se glasine o novoj Chrono i Parasite Eve igri pokazati istinitima. Final Fantasy VII remake mi je dao nadu i sada vjerujem da je sve moguće.

Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #12 : 16. Lipanj, 2015., 14:35 »
Zelim vidit malo detaljnije tog Hitman kojeg su jucer najavili.Deus ex i JC3 takoder.

Hitman ce sigurno dobit nekakav oblik gameplay demonstracije, možda nas provedu kroz koju misiju, za Deus Ex nisam siguran, ovisi u kojem stanju razvoja se nalazi trenutno, ali ako i njega prikazu, makar i kroz jos jedan CGI trailer ja cu bit prezadovoljan :ementaler: JC3 me ne zanima nesto previse ali kad je vec tu, pogledat ce se..

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #13 : 16. Lipanj, 2015., 14:40 »
Te zapadne stvari su dosadne, daj mi JRPG-ova :ementaler: :hiha:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Square Enix @ E3 2015
« Odgovori #14 : 16. Lipanj, 2015., 18:01 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9