HCL.HR

Tražim suradnike za izradu igara

  • 18 Odgovora
  • 7170 Hitova
Tražim suradnike za izradu igara
« : 16. Travanj, 2013., 08:13 »
Pozdrav svima!

Evo prijavljujem se na milijune oglasa za posao, ali znate kako to ide.. pošto si novopečeni bcc ili te odbiju jer nemaš iskustvo ili nešto drugo.
Zbog toga mislim da ne treba samo sjediti i plakati, već sjediti i raditi nešto :D

Pa sam došao na ideju, zašto ne pokušati napraviti neku igricu ili slično.
Znači, tražim ambiciozne ljude i volontere koji znaju programirati, raditi u Unity 3D ili Construct 2 programu, koji se bave 3D modeliranjem, grafikom i sličnim stvarima.

Javite se na ovaj topic!

Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #1 : 16. Travanj, 2013., 09:21 »
nadam se da ovaj 90 ne oznacuje godište.
Označuje :) Iako to nema veze s temom, odgovorit ću ti da to nije bitno. Bitno je znanje i ideja. Ako si voljan raditi nešto korisno, reci :)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #2 : 16. Travanj, 2013., 09:24 »
Prebačeno u Gaming kultura podforum, malo je prikladnije ovdje.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #3 : 16. Travanj, 2013., 11:03 »
@Gerogerigegege: Ma da, tako tipično... Čim je neko mlad, automatski je i neozbiljni bubuljičavi klinac koji ne zna što hoće. Sto mu gromova i jelenskih rogova, pa svi smo mi jednom boli mladi i ambiciozni, a sa druge strane zašto ubijati moral i entuzijazam u nekome, bez ikakve potrebe? Ako nekome možeš pomoći, pomozi mu- ali ako ne možeš, nemoj mu ni odmagati.
:kava:
@Dino90: Ja sam konceptni crtač i storyboarder...
Nemam baš previše vremena, ali za ovako nešto ću uvijek naći i dati svoj mali doprinos. Tako da, ako treba- imaš moj mač. :thumbs:

Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #4 : 16. Travanj, 2013., 13:37 »
Ako si ti konceptualni crtač ja sam lead programer. Nemojmo se razbacivat titulama koje nismo zasluzili pls.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #5 : 16. Travanj, 2013., 14:28 »
@Metalni: Hvala na podršci. Ako se išta ostvari od toga, javit ću ti se.

@nije_zvone: Da li je potrebano svo to izazivanje i sarkazam? Ja ne znam koji su vaši problemi, ali molim vas da ne pišete na ovom topicu stvari koje se ne traze od vas. Metalni je ponudio pomoć i napisao čime se bavi, a sigurno ću takve osobe kontaktirati prije, nego one koji možda ni ne znaju ništa o dizajnu i programiranju, a javljaju se s takvim komentarima. A dao Bog da se ostvare moje želje, pa razvijemo neku lijepu igricu.

Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #6 : 16. Travanj, 2013., 14:32 »
Koju ulogu ti imaš?

Mislim, jesi neki programer ili što?

Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #7 : 16. Travanj, 2013., 14:42 »
Koju ulogu ti imaš?

Mislim, jesi neki programer ili što?
Programer sam. Nemam nikakav tim, ni nikakavu tvrtku, a tražim ljude koji nemaju (ili imaju) posao, a vole programirati, raditi igrice. Treba od nekud početi, zar ne? :)
Iako za navedene alate ne treba previše programiranja. Ali nije nužno to. Zavisno od ekipe i znanja, dogovor bi pao.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #8 : 16. Travanj, 2013., 14:54 »
Ako si ti konceptualni crtač ja sam lead programer. Nemojmo se razbacivat titulama koje nismo zasluzili pls.

Ako ti tako kažeš, vjerovaću ti. =D>
A sutra ću svog šefa pokušati ubijediti da je ono što ja radim za njega, nešto skroz drugo. I da on kao izdavač, nema pojma što je to konceptni dizajn, a bogme ni kako to izgleda.
:fpalm:
Hvala na razumjevanju, ali me ipak pusti da i dalje hodam po mraku neznanja... :kava:

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #9 : 16. Travanj, 2013., 20:57 »
Kakvu igru imas u planu?
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #10 : 16. Travanj, 2013., 22:40 »
Ako si ti konceptualni crtač ja sam lead programer. Nemojmo se razbacivat titulama koje nismo zasluzili pls.

Ako ti tako kažeš, vjerovaću ti. =D>
A sutra ću svog šefa pokušati ubijediti da je ono što ja radim za njega, nešto skroz drugo. I da on kao izdavač, nema pojma što je to konceptni dizajn, a bogme ni kako to izgleda.
:fpalm:
Hvala na razumjevanju, ali me ipak pusti da i dalje hodam po mraku neznanja... :kava:


Pls, daj pokazi nesto od tih konceptualnih radova da to vidimo. Jer ako je to ono iz drugog topika onda stvarno ne kuzim kako ti imas """posao"".
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2013., 23:25 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #11 : 17. Travanj, 2013., 08:53 »
Dobro, šta ja ovo? Odkud tebi zvone motivacija da se tu boriš za nekakvu "pravednost"? Da tako neugodno tražiš od ljudi da se dokažu, iako te se ništa od ovoga ne tiče?

Izbrisani neki postovi koji su apsolutno nepotrebni. Može se reći da je i dio ovoga što je ostavljeno nepotrebno, ali ajde - donekle je vezano uz temu.

Uglavnom, nastavite kulturno i normalno.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #12 : 17. Travanj, 2013., 16:49 »
@Ementaler: Hvala na razumjevanju. ;)
A ovim radoznalim i nepovjerljivim momcima ću ja na svom topicu okačiti ono što su tražili, danas sam malo zatrpan sa poslom jer me handre rokovi, ali nadam se da sutra stignem.

@Dino: Našao sam neke svoje stare sketchbook-ove sa nekoliko stotina skica i razrada, pa kad budeš uokvirio sam komcept igre- javi se slobodno, možda se nešto od toga može i iskoristiti.

:kava:

Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #13 : 17. Travanj, 2013., 18:43 »
Hvala admine.

@Korisničko ime: Pa u planu sam imao recimo jednu društvenu igru za Facebook ili zombie survival s puno featurea i SURVIVALA, još nisam siguran za koju platformu, ali sam već počeo raditi u/za HTML5.

@Metalni: It's a deal ;)

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tražim suradnike za izradu igara
« Odgovori #14 : 19. Travanj, 2013., 09:34 »
Evo, za radoznale i nepovjerljive forumaše- okačio sam nešto radova, pa tko želi neka baci oko.
Ili ciglu... :bonk:

http://www.hcl.hr/forum/grafika/da-nacrtamo-nesto!/45/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9