HCL.HR

Vaše snimke iz igara i YouTube/Twitch kanali

  • 1758 Odgovora
  • 613463 Hitova
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1350 : 22. Listopad, 2017., 13:29 »
A nije video, slično je ;).
Razmišljam krenut sa casual streamanjem, danas sam testirao samo kak ide to na mom kompu, cca 2 sata Witchera trojke.
Evo kanal, pa možda bacite oko ako nastavim i pokoji savjet/ideju?
Naravno pošto je casual (iz kauča), nema kamere ni mica.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1351 : 23. Listopad, 2017., 10:57 »

*

sprules

  • n00b
  • 3
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1352 : 25. Listopad, 2017., 19:30 »
Evo jedan moj video, radi se o 20-minutnoj kompilaciji svih (bar mislim svih) Assassins Creed Origins trailera, od onih sa Gamescom i E3 sajmova, pa do najnovijih koji su izbaceni doslovno jucer :D Sve u svemu je zanimljivo za odgledati, pogotovo za one hypeane hard core fanove, a i grafika je prekrasna (video sam stavio u 1080p 60fps). :D I ne zaboravite ostaviti lajk hehe. Hvala svima, uskoro stizu novi videi :D

https://www.youtube.com/watch?v=CRPIey0cEFI

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1353 : 26. Listopad, 2017., 02:19 »
Dobijes bolju kvalitetu ako renderas u 30 fpsa. Dapace, sve dok se ne radi o gameplayu neke prebrze igre, snimanje i render u 30 fpsa pruza najbolju kvalitetu. Jos vaznije, ako ti kanal nije dovoljno popularan, tada ce ti Youtube dat los i zastarjeli codec avc1/mp4a, takoder ti daju i vrlo slab bitrate. To sve mozes zaobic i dobit bolji codec vp9/opus i duplo visi bitrate ako renderas u 2560x1440p. To ne znaci da ljudi trebaju gledat u toj rezoluciji, nego ce Youtube omogucit puno bolju kvalitetu cak i za 1080p. Znaci, dobijes univerzalnu kvalitetu samo zato jer renderas u rezoluciji visoj od 1080p pa Youtube nema izbora nego omogucit visoku kvalitetu. Ako renderas u 1080p, oni to ne smatraju ozbiljnim pa te prikrate, osim ako ti je kanal popularan pa se ne moras s tim zezat. To sve mozes provjerit desnim klikom na video-stats for nerds. Takoder, kad tek uploadas video, najcesce treba proc nesto vremena da ti omoguce bolji codec i visi bitrate. To moze bit nekoliko minuta ili nekoliko sati.

*

sprules

  • n00b
  • 3
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1354 : 26. Listopad, 2017., 11:36 »
@Drunkenstein puno hvala za savjet :D

*

driveshaft

  • *
  • 65
  • Drunk'n'Play reviews alkoholičar
    • Drunk'n'Play REVIEWS
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1355 : 28. Listopad, 2017., 09:04 »
Pogledajte kako Blowfish rastura u megapopularnom Overwatchu i pritom je *jebe Driveshafta ni pola posto.

! No longer available

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1356 : 30. Listopad, 2017., 06:18 »
http://youtu.be/KK6EkjEFERo
Evo i mene sa još jednom kompilacijom.

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1357 : 31. Listopad, 2017., 14:26 »
Jedno pitanje zar ne treba imati dopustenje developera i izdavaca za upload gameplaya na youtubeu?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1358 : 31. Listopad, 2017., 17:05 »
Ne, sam naziv igre je već zaštićen i čim ga uploadaš pod tim nazivom (a i na YTu izabereš o kojoj je igri riječ) oni su automatski kreditirani.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1359 : 31. Listopad, 2017., 17:36 »
Dobijes bolju kvalitetu ako renderas u 30 fpsa. Dapace, sve dok se ne radi o gameplayu neke prebrze igre, snimanje i render u 30 fpsa pruza najbolju kvalitetu. Jos vaznije, ako ti kanal nije dovoljno popularan, tada ce ti Youtube dat los i zastarjeli codec avc1/mp4a, takoder ti daju i vrlo slab bitrate. To sve mozes zaobic i dobit bolji codec vp9/opus i duplo visi bitrate ako renderas u 2560x1440p. To ne znaci da ljudi trebaju gledat u toj rezoluciji, nego ce Youtube omogucit puno bolju kvalitetu cak i za 1080p. Znaci, dobijes univerzalnu kvalitetu samo zato jer renderas u rezoluciji visoj od 1080p pa Youtube nema izbora nego omogucit visoku kvalitetu. Ako renderas u 1080p, oni to ne smatraju ozbiljnim pa te prikrate, osim ako ti je kanal popularan pa se ne moras s tim zezat. To sve mozes provjerit desnim klikom na video-stats for nerds. Takoder, kad tek uploadas video, najcesce treba proc nesto vremena da ti omoguce bolji codec i visi bitrate. To moze bit nekoliko minuta ili nekoliko sati.
Ovaj moj novi video ima jedva 60 pregleda a VP9 je,svatko ga može forsirati tako što klikne edit i onda ona poboljšanja u samom YT-ubu,nemora se ćak ni promijeniti nista samo spremiti ,YT će ga nakon 15 minuta do par sati (npr ovaj moj video je 4 giga bio i trebalo mu je jedno sat i pol da ga yt prebaci u VP9.
Moja kvaliteta i nije baš bajna ali je to radi toga što je moja native rezolucija 1680x1050 pa vegas mora nadopunit pixele do 1920x1080.

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1360 : 01. Studeni, 2017., 17:47 »
 :kava:

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1361 : 02. Studeni, 2017., 08:17 »
Koja komedija ovaj youtube, jutros me docekalo na poslednjem klipu: "Limited or no ads due to content identified as not suitable for most advertisers. "  :hihi:
Garant zbog reči "Shooting" u naslovu klipa.

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1362 : 02. Studeni, 2017., 14:23 »
koliko dug gameplay video treba biti jel 10 minuta dosta?
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2017., 15:05 nikola65478 »

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1363 : 02. Studeni, 2017., 15:22 »
Evo naš novi video :D pomalo hh  :faca:

http://youtu.be/An5ASiHSe4U
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2017., 16:13 Raptileos »

 

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #1364 : 03. Studeni, 2017., 18:52 »
Ovaj moj novi video ima jedva 60 pregleda a VP9 je,svatko ga može forsirati tako što klikne edit i onda ona poboljšanja u samom YT-ubu,nemora se ćak ni promijeniti nista samo spremiti ,YT će ga nakon 15 minuta do par sati (npr ovaj moj video je 4 giga bio i trebalo mu je jedno sat i pol da ga yt prebaci u VP9.
Moja kvaliteta i nije baš bajna ali je to radi toga što je moja native rezolucija 1680x1050 pa vegas mora nadopunit pixele do 1920x1080.

To je vise iznimka nego pravilo ili je barem tako bilo do nedavno. Meni ta metoda dosad nije funkcionirala, a upload povise 1080p me nije iznevjerio. A osim toga, na taj nacin i dalje dobivas slab bitrate, nedostojan 1080p cak i ako ti daju bolji codec. Uploadas u visoj rezoluciji i uvik dobijes najmanje 3 puta visi bitrate za 1080p.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9