HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

  • 255 Odgovora
  • 189448 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #90 : 11. Svibanj, 2016., 22:40 »
Ja sam uzeo core verziju koja je gotovo dupla jeftinija. Kvaliteta i slušalice su potpuno iste a jedina razlika je što core ne dolazi apsolutno ni sa jednim dodatkom osim mikrofona, pa tako ni sa kontrolerom zvuka na kablu. Dakle prisiljeni ste pojačavati i smanjivati direktno na kompu, no ne smeta mi jer nisam ni na starima nikad koristio volume control :v

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #91 : 12. Svibanj, 2016., 01:20 »
Pozz svima. Moj headset je riknuo i tražim sebi neki novi. Šta mislite o ovome http://www.speedlink.com/?p=2&cat=283&pid=20655&paus=1. Da li je isplativo za cijenu od 25 eura? i da li imate kakvih boljih preporuka u ranku do 35 eura :v



Ili da keširam 35 eura za ovo - http://www.speedlink.com/?p=2&cat=271&pid=39335&paus=1 
Ako sam dobro shvatio ove prve gore imaju jako dobar mikrofon a ove druge mi djeluju kao da je bolji zvuk

I ovo mi izgleda interesantno - http://www.olx.ba/artikal/15996475/asus-cerberus-rog-gaming-headset-novo-zapakovano/

I za kraj da li vam je ovo ok? http://www.olx.ba/artikal/20974643/steelseries-siberia-v2-gold-slusalice-1-na-stanju/
Cijena u eurima za v2 bi bila oko 42.5 eura. Navedeno je u opisu zašto je tako "jeftina" cijena :)

Ja sam nedavno kupio speedlink medusa 7.1 i mogu ti rec da su najneudobnije slusalice koje sam ikad imo. Na pocetku sam mislio da ce se rasirit ko i sta to inace biva ali nista, doslovce nakon 2-3h na glavi usi me tolko pocnu bolit da je to strasno a kad ih skidam imam osjecaj ko da su mi usi ostale unutre.Mozda ce neki mislit da pretjerujem al doslovce je tako i ak ih netko misli uzet nek razmisli  ugl sad cu ih prodat i uzet logitech g430 :) I zaboravio sam napisat zvuk je inace dosta prosjecan cak i los, ocekivalo bi se vise za te novce.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #92 : 12. Svibanj, 2016., 11:56 »
Također imam HyperX Cloud Core i mogu reći da je mi je zvug neusporedivo bolji od kada sam stavio Asus Xonar DGX zvučnu karticu!



Xonar DGX + Xonar Audio Centar + DFX = vrhunski zvuk...

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #93 : 12. Svibanj, 2016., 13:46 »
Također imam HyperX Cloud Core i mogu reći da je mi je zvug neusporedivo bolji od kada sam stavio Asus Xonar DGX zvučnu karticu!

(Klikni za pregled slike.)

Xonar DGX + Xonar Audio Centar + DFX = vrhunski zvuk...

Cijena?

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #94 : 12. Svibanj, 2016., 14:14 »
Oko 500 KN.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #95 : 12. Svibanj, 2016., 14:27 »
Kolko se sjećam ta kartica je uvijek bila oko 300 kn cca.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #96 : 12. Svibanj, 2016., 14:35 »
Nabavit ću i to kad budem imao viška love jel :v

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #97 : 12. Svibanj, 2016., 15:03 »
Kupi Sennheiser.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #98 : 12. Svibanj, 2016., 15:59 »
Skupo i samo se jedne prodaju u BiH. Dakle, nope

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #99 : 12. Svibanj, 2016., 18:56 »

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #100 : 13. Svibanj, 2016., 00:27 »
Ja sam uzeo core verziju koja je gotovo dupla jeftinija. Kvaliteta i slušalice su potpuno iste a jedina razlika je što core ne dolazi apsolutno ni sa jednim dodatkom osim mikrofona, pa tako ni sa kontrolerom zvuka na kablu. Dakle prisiljeni ste pojačavati i smanjivati direktno na kompu, no ne smeta mi jer nisam ni na starima nikad koristio volume control :v

Po izgledu su gotovo identice, ali po kvaliteti zvuka i izrazde nikako nisu i ne mozes tvrditi drugacije.  Losije su i od prvog Clouda, a ne tek Clouda II.

I dalje odlican headset za te novce, i dosta bolji od nekih skupljih :)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #101 : 13. Svibanj, 2016., 02:19 »
Ja sam uzeo core verziju koja je gotovo dupla jeftinija. Kvaliteta i slušalice su potpuno iste a jedina razlika je što core ne dolazi apsolutno ni sa jednim dodatkom osim mikrofona, pa tako ni sa kontrolerom zvuka na kablu. Dakle prisiljeni ste pojačavati i smanjivati direktno na kompu, no ne smeta mi jer nisam ni na starima nikad koristio volume control :v

Po izgledu su gotovo identice, ali po kvaliteti zvuka i izrazde nikako nisu i ne mozes tvrditi drugacije.  Losije su i od prvog Clouda, a ne tek Clouda II.

I dalje odlican headset za te novce, i dosta bolji od nekih skupljih :)

Reviews kažu drugačije. Ista kvaliteta mikrofona i minimalne, neprimjetne razlike u zvuku. Razlikuju se po dodatnoj opremi koju core uopšte nema dok skuplje verzije imaju čak i dodatne presvlake ono onog govneta za uši pa ih možeš i skidati itd itd

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #102 : 15. Svibanj, 2016., 20:05 »
Ne razumijem se toliko u slušalice sa mikrofonom, a pogotovo o mikrofonima. Planiram si kupiti neki set uskoro pa gledam kakvi sve mikrofoni imaju. Vidim što pišu frekvencije i osjetljivosti. Pa je li mi netko može malo objasniti jel bolje kad su veće ili manje. Koja je marka dobra i tako to... Da nisu neke super-gamerske slušalice. Tek toliko da je mikrofon dobar, da se moj glas čisto čuje. Cijena negdje 150-200kn ako je to moguće.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #103 : 15. Svibanj, 2016., 21:34 »
Mikrofon na papiru ništa ne znači najbolje pogledaj youtube reviewe i vidi kvalitetu i noise cancelation. Od marki najbolje su planctronics ja san ima ove https://www.links.hr/hr/slusalice-plantronics-gamecom-318-crne-100506590 da mi ih hebeni zec nije prigriza trajale bi i danas.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #104 : 16. Svibanj, 2016., 07:46 »
A jesu to sa jednim ili dva priključka? Vidim piše neki adapter.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9