HCL.HR

Dobri i loši trgovci HCL oglasnika

  • 314 Odgovora
  • 258690 Hitova
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #285 : 28. Veljača, 2016., 20:35 »
Pohvala za nick. Lepoglava
Nakon mog upita na njegov oglas ne samo da smo se dogovorili bez problema nego mi je izašo u susret iako mu igra koju sam mu nudio za zamjenu nije bila potrebna.
"All for children "
Hvala još jednom :)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #286 : 08. Srpanj, 2016., 23:08 »
Napisao sam već u oglas jer ga čovjek planira održavati, ali evo neka bude ovdje u slučaju da se oglas izgubi. :hug

Naručio sam nedavno New Nintendo 3DS xl preko korisnika Prayer. Svaka pohvala i topla preporuka, čovjek je ugodan, korektan i otvoren. Dok smo čekali da konzola stigne odgovorio mi je iskreno na sve čega sam se sjetio, nemam ga više što pitati o njegovom oglasu i usluzi. Kad je stigla odradio je svoje i poslao ju na željenu adresu isti dan, stigla je idući dan. Nudi daljnju pomoć ako bilo što bude, ali čisto sumnjam da će trebati. Svakako za listu uzornih trgovaca.

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #287 : 13. Kolovoz, 2016., 07:24 »
Kupio 4GB RAMa od korisnika makinamarko,svaka pohvala,sve je bilo za 5!

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #288 : 30. Listopad, 2016., 18:38 »
Kupio miš od korisnika johnjohnwayne, sve je prošlo super, miš radi odlično :)

*

icek

  • *
  • 36
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #289 : 14. Studeni, 2016., 16:39 »
Pohvala za člana damjan1, dogovorili smo se u par poruka oko prodaje igre, novci stigli kroz nekoliko dana preko poštara.


Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #290 : 15. Prosinac, 2016., 13:00 »
Sve moguce pohvale i ordenja za korisnika Yoola (http://www.hcl.hr/profil/yoola/). Covjek prodavao tipkovnicu, cekao me skoro mjesec dana iako je imao drugih ponuda, iznimno susretljiv, pun informacija. Tipkovnicu je slikao prije nego ju je stavio u paket, slikao zamotani paket da vidim da li je to u redu, potrudio se da ju zastiti tijekom transporta, javio da je paket poslan, koji je tracking broj, cak se potrudio da u posti naglasi da je lomljivo. Uglavnom, sve pohvale i ako covjek u buducnosti nesto bude opet prodavao, a ja budem zainteresiran, svakako kupujem i ako bude nesto malo skuplje nego kod nekoga drugoga jer se povjerenje nemoze naplatiti. Toliko o mom iskustvu sa korisnikom Yoola (http://www.hcl.hr/profil/yoola/).

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #291 : 20. Prosinac, 2016., 20:56 »
Pohvala za doctordoc (http://www.hcl.hr/profil/doktordoc/). Došao, vidio, kupio. Pc radi odlično. Čovjek dao sve informacije i sve u vezi Pc-a.

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #292 : 20. Prosinac, 2016., 22:28 »
Sve pohvale za Hrx222
Odličan kupac s kojim se možeš sve dogovoriti
Došao i kupio komp prema dogovoru

*

coksa

  • *
  • 46
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #293 : 29. Prosinac, 2016., 17:28 »
Koštali su me naivnost i povjerenje, korisnik PhetPro i ja smo dogovorili trade njegovog Legion key-a i mojeg uPlay accounta. Poslao sam mu credentialse, dosla obavijest za promjenom maila i tek onda key... reko neda mi se preko mobitela reedemat, nije me valjda zaje*o, pa mu approvam promjenu maila. Dođem doma kad ono key iskorišten. Iz razonode kontaktiram support da vidim kad je iskorišten key, kaže lik earlier today, reko fino. Naravno, sam sam si kriv, ali sam morao podijeliti ovo s nekim. P.S. dam se kladiti da neće smrad ni taknuti taj Legion :hiha2:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #294 : 29. Prosinac, 2016., 18:45 »
Koštali su me naivnost i povjerenje, korisnik PhetPro i ja smo dogovorili trade njegovog Legion key-a i mojeg uPlay accounta. Poslao sam mu credentialse, dosla obavijest za promjenom maila i tek onda key... reko neda mi se preko mobitela reedemat, nije me valjda zaje*o, pa mu approvam promjenu maila. Dođem doma kad ono key iskorišten. Iz razonode kontaktiram support da vidim kad je iskorišten key, kaže lik earlier today, reko fino. Naravno, sam sam si kriv, ali sam morao podijeliti ovo s nekim. P.S. dam se kladiti da neće smrad ni taknuti taj Legion :hiha2:


Kako ste uopće prošvercali acc u dogovore?!? Sam si kriv. Lijepo piše u pravilima da je ZABRANJENA prodaja i/ili zamjena digitalnih računa.
Sam sebi si skočio u usta i ponudio nešto što je kod nas u oglasniku strogo zabranjeno. Zato i postoji to pravilo jer se lako s tim stvarima odigra muljaža...
Idući puta čitaj i poštuj pravila.

*

coksa

  • *
  • 46
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #295 : 29. Prosinac, 2016., 18:54 »
Naravno da sam si sam kriv, ali kako smo prošvercali acc u dogovore??? Frende taj oglas stoji ovdje već dva tjedna, bumpan je 2 ili 3 puta, čak sam pomislio da se radi o nekoj izmjeni pravila kad ga nitko nije maknuo ni upozorio.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #296 : 29. Prosinac, 2016., 19:03 »
Pa čovjek je nudio key i to je legitimno. A ti si mu ponudio svoj acc, a to je zabranjeno.
Ti si sam kriv što si nudio zabranjenu robu...


Ovo ti je njegov oglas:
Citat:

Prodajem key za World of Warcraft®:Legion™. Kod se aktivira putem Battle.net-a.


prodaja ili zamjena keyeva nije zabranjena! Zabranjena je zamjena i prodaja acc (Uplay, Steam, Origin, GOG, PSN, Xbox live, itd.)


Citat:
- prodaja/zamjena korisničkih računa za servise digitalne distribucije igara poput Steama i Origina nije dopuštena. Isto vrijedi i za bilo kakve druge korisničke račune (za igre ili servise) vezane za e-mail račun korisnika. Razlog za ovu promjenu u pravilima E-Marta je što kod prodaje takvih računa može lako doći do prijevara jer je svaki račun obično vezan za prvotni e-mail vlasnika računa.

*

coksa

  • *
  • 46
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #297 : 29. Prosinac, 2016., 21:28 »
Ahaa, makar mi je totalno čudno što je prodavanje key-a dozvoljeno, a accounta ne... Na kraju priče, bolje da sam ostao bez Divisiona (i Assassins Creeda ako se ne varam), nego 120 kn  :geek:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #298 : 29. Prosinac, 2016., 21:36 »
Key mozes svuda normalno i legalno prodati. Isto tako i gift. Mozes ih nabaviti u raznim bundleovima i itd.
Prodavanje keyeva i giftova nije zabranjeno niti na jednoj platformi dok je na svima strogo zabranjena prodaja ili zamjena acc.
Ako si ikada procitao pravila Steama, Uplaya, PSNa, GOGa onda bi to trebao znati.
A svoj acc mozes vratiti preko Ubisoft supporta ako ih kontaktiras.

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #299 : 02. Veljača, 2017., 14:11 »
pohvale za dex19, wireless slusalice stigle ko nove :D sve pohvale
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9