HCL.HR

P: PSVR ; Aim controller; Move Twin controllers; v2 kamera

  • 2 Odgovora
  • 2004 Hitova
Kao što piše u naslovu, prodajem PSVR uređaj; Aim kontroller; Move Twin kontrolere i v2 kameru za ps4
Zašto? Nemam vremena niti puno volje više koristiti VR na ovoj generaciji konzole a to uključuje da nema
smisla da ostavim aim kontroler, move kontrolere niti kameru.
Na slikama se vidi da je PSVR uređaj kupljen preorderom u siječnju 2017. godine.
Stanje uređaja je jako dobro. Koristili smo ga ali i pazili tako da sve radi bez ikakvih problema.

Na slikama se vidi da su Twin Move kontroleri kupljeni u prosincu 2012. godine.
Stanje oba uređaja je jako dobro. Rade bez problema, kao od prvog dana.

Na slikama se ne vidi da je Aim kontroler kupljen u listopadu ove godine jer račun trenutno nije kod
mene ali po potrebi može se slikati za dokaz kada je i gdje kupljen (Sancta Domenica).

PS4 v2 kamera je kupljena u siječnju 2017, u slično vrijeme kada sam kupio i sam PSVR uređaj.
Ona je također u dobrom stanju, nju nisam slikao ali po potrebi ću i to napraviti.

Osim slika, mogu video uratkom dokazati da svi uređaji spomenuti u ovoj temi rade kako treba, da nema oštećenja i
mislim da više od toga ne mogu.

PSVR bi prodao za 1200 kuna
Aim kontroler sa igrom za 600 kuna
Twin Move kontrolere
a V2 kameru za 300 kuna
Mislim da su cijene fer, tko se ne slaže može mi to reći pa ih korigiramo.
Ako je netko zainteresiran za komplet mislim da je 2000 kuna dosta poštena cijena. Opet, ako se netko ne slaže možemo i nju korigirati do neke granice :P

imgur.com/a/Q7DMm9Z

Inače sam iz zagorja, blizu Zagreba.

Move kontroleri su prodani.
Idemo dalje :D


« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2019., 19:15 bozicni_zeko »

*

Glogy

  • *
  • 70
Odg: P: PSVR ; Aim controller; Move Twin controllers; v2 kamera
« Odgovori #1 : 10. Siječanj, 2019., 14:32 »
Su prodani move kontroleri?

Odg: P: PSVR ; Aim controller; Move Twin controllers; v2 kamera
« Odgovori #2 : 21. Ožujak, 2019., 19:16 »
UP

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9