HCL.HR

Predložite nove mogućnosti za HCL forum

  • 191 Odgovora
  • 56805 Hitova
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #165 : 06. Siječanj, 2015., 12:02 »
okej, a sad jedno srs pitanje

webm embed kad?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #166 : 06. Siječanj, 2015., 12:11 »
Jesi vidio na forumu nekom baš embedane webm fileova? Mislim, može se to i custom napisat, ali ne bih baš da se "sviraju" kao gifovi, pa valjda postoji već neki plugin za SMF ili nešto slično što bi mogli konvertirat. Doduše, mnogi ne znaju ni šta je webm pa ono, ko će to koristiti :wildboy:

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #167 : 06. Siječanj, 2015., 12:17 »
svi, jednom kad skuže što je lel,,, toliko je bolje od gifova ;_;

nez, ne idem baš previše po forumima pa nez tko sve ima webm embed, ali recimo, 4chan ima dobru implementaciju :hiha:
možda play na hover ili click?

forum bi bio toliko smješniji da imamo webm :((((

al da, smf je govno, sigurno ne postoji način za to bez ručnog programiranja

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #168 : 06. Siječanj, 2015., 14:34 »
Istina, rula webm, probat ću nešto smislit oko toga u budućnost, ne bi trebao biti problem custom nešto napisat da se to fino implementira. Ali ajmo reć da je to neki plan za budućnost, primarno nam je sada srediti forum i sve u pogledu redizajna, pa ćemo onda na taj novi sustav dodavati i neke nove mogućnosti, poput možda ovoga.

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #169 : 07. Siječanj, 2015., 12:38 »
Osim redizajna izgleda, koji nije nešto, teško je bilo što predložiti u smislu buđenja igraće zajednice u HR te govornim područjima koji joj gravitiraju. Zadnjih godina primjetan je pad živosti na forumima i rijetkim portalima, većina toga se pretvorila u žabokrečinu gdje dolazi 20-tak uvijek istih ljudi a vlada atmosfera krčme gdje svi govore a nitko nikoga ne sluša. Ovaj forum ima sreću da ima Igora B., njegov ugodan glas i dobar osjećaj za prezentaciju igara članovima. Ako se želi povećati posjet...? Možda slike golih žena ili video klipovi gdje ljudi izvode svoje bedastoće da bi oni koji ih gledaju ispali pametni? Ne znam.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #170 : 07. Siječanj, 2015., 15:49 »
Mda, sve je to jako depresivno, tužno i užasno... i idemo se svi zajedno najbolje ubit :hihi:

Ne, ozbiljno sad, nije ti ovo baš tema za prijedloge za "buđenja igraće zajednice u HR te govornim područjima koji joj gravitiraju". A nije baš ni za povećanje posjeta HCL-u. Čisto napiši ako imaš kakav normalan prijedlog za neku funkcionalnost na forumu koju bi htio vidjeti. :piva:


*

KANTERBRO

  • n00b
  • 3
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #171 : 07. Siječanj, 2015., 15:52 »
e brale, ja imam jedan prijedlog.
što nema neka Ostalo tema gdje se može pisat o scačemzu pa i ženama ako treba

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #172 : 07. Siječanj, 2015., 15:54 »
Brale, kad malo napuniš normalnih postova vidjet ćeš i takozvanu Lajaonicu, tamo imaš i takve teme, ali generalna preporuka je da ne ulaziš tamo dok se malo ne upoznaš s forumom i forumašima.

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #173 : 07. Siječanj, 2015., 16:04 »
:hiha:




:hihi:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #174 : 08. Siječanj, 2015., 00:19 »
Kao da ga upoznavanje sa forumom može pripremiti za ono što ga čeka u Lajaonici. :hiha2:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #175 : 08. Siječanj, 2015., 10:55 »
Daj brte objavi već jednom taj novi skin za portal. Early Access i beta testiranje su ionako danas normalna stvar. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #176 : 08. Siječanj, 2015., 10:56 »
Pa i bit će beta kad objavimo :) Samo nemoj nikom reć.

Odg:
« Odgovori #177 : 08. Siječanj, 2015., 11:53 »
Pod frazom " predložite nove mogućnosti za HCL forum" krije se zapravo krik upomoć redakcije HCL koji želi privući nove članove i sponzore a ovaj smokvin list od tako sročenog prijedloga samo je neuspješan pokušaj da sačuvaju barem trunku dostojanstva i da to sve skupa ne liči na moljakanje. Pa počnimo sa prijedlozima! Kako bi rekao moj idol Al Bundy: "SISE!" Da gospodo, ovom forumu očajnički nedostaje par dobrih duda a šta bi bilo ljepše kad bi čovjek i gejmer ujutro otvorio svoj omiljeni portal i ugledao zgodnu gejmericu odjevenu u Evin kostim kako se predano bavi svojim omiljenim hobijem: držanju vibrirajućeg gamepada i igranju! Svi igraći portali zadnjih godina rabe isti trik da privuku što više poklonika pa ne vidim razloga zašto bi HCL tu bio iznimka.
Druga stvar koju ovaj forum treba jesu rubrike o ekologiji i ljudskim pravima. Za ovo prvo mogli bi honorarno angažirati nekog iz ORAH-a makar mi se čini da oni više naginju crvenoj nego zelenoj boji.
Što se tiče ljudskih prava tu se bez rezerve najviše prostora mora posvetiti pravima na istospolne brakove i LBG zajednici. Najljepše bi bilo kad bi se to spojilo sa igranjem pa se napravilo par reportaža tipa "od RPG-a do LBG-a" i "kako sam igrajući Duka Nukema shvatio da sam gej". Pa zar ima išta dražesnije od slike muškarca obučenog u žensku odjeću, sa natapiranom kosom i lijepom haljinom koji drži gamepad u ruci i predano igra neki brzi FPS? Mislim da nema.
Za slijedeću temu reći ću samo jednu riječ: TAROT!!! Da gospodo, dobro ste pročitali - Tarot! Da starodrevna umjetnost proricanja pomoću karata mora naći svoje mjesto na ovom portalu. Nema više glupih pitanja tipa - koji je bolji MMRPG - "Baritza-žena u godinama" ili "HOLDING-uskrsnuće" ili beskrajnog traganja za runama i magičnim knjigama po cijeloj igri već će tarot majstor pogledati u karte i ekspresno ponuditi odgovore. Kasnije se ponuda može i proširiti na pitanja tipa "da li ću ikada imati djevojku" ili "da li su na muškom licu curama ljepši miteseri ili bubuljice?"
Moj zadnji (ali ne i posljednji) prijedlog tiče se još jedne umjetnosti čije je znanje nužan preduvjet da se prosječan gejmer razvije u razarajuću igraču mašinu: kuhanje. Tu bi se ja ponudio kao učitelj budući da sam sa godinama razvio poprilično majstorstvo u dotičnoj djelatnosti te bih mogao voditi radionice radnog naslova "kuhajmo sa Mladenom". Učilo bi se sve - od predjela koje su jeli naši preci pod rimskom upravom; od ova frixa.oenogarata iliti frigana jaja sa vinom i garumom do modernog prvomajskog sushija koju je nova boljševička milanovićevsko-josipovićevska elita zamjenila za passe grah a fine restorane za druženjem sa radničkom fukarom.
Daleko da ja imam nešto protiv graha - moje gravče na tavče sa porilukom i karameliziranim šećerom ugodno je nadraškalo ne jedno nepce.
Toliko za sada, a ostale molim da se ne libe ostaviti svoje prijedloge jer treba pomagati potrebite - u ovom slučaju redakciji našeg omiljenog HCL-a.

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #178 : 08. Siječanj, 2015., 11:57 »
E. Smiješno.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #179 : 08. Siječanj, 2015., 12:34 »
Sigurno je jako ponosan na sebe.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9