HCL.HR

Predložite nove mogućnosti za HCL forum

  • 191 Odgovora
  • 56800 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #180 : 08. Siječanj, 2015., 14:09 »
Ja mislim da je čovjek na tragu nečega, barem što se tiče ovih prijedloga za kolumne

EDIT: Inače, tema o kuhanju već postoji

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #181 : 09. Siječanj, 2015., 19:05 »
Neke igraće stranice, kao što je Gamespot periodično priređuju turnire u igrama a smatram da je ta ideja primjenjiva i na ovom portalu te da ljudi koji uređuju ovaj forum sposobni organizirati tako nešto i kod nas. Naime ovdje već ima registriranih preko stotinu ljudi koji posjeduju PS 4 konzolu a uskoro izlaze neke igre (kao Battlefield Hardlaine) koje pružaju mnogo prostora da se organizira turnir od par timova po 4-5 ljudi, da se to snimi i onda udjele kakve nagrade. Spomenuo sam četvorku jer nju posjeduje najveći broj ljudi ali slične turnire bi se moglo organizirati i za PC, primjerice u CoH 1 i/ili 2 što bi bilo svakako zanimljivo za pratiti. Mogućnost je i ljudima koji žele učestvovati na turnirima posuditi igru sa kojom se igra (vjerujem da vi dobivate par komada) a nagrada bi mogla biti i sama igra. Žalosno je vidjeti kako se srozao taj natjecateljski duh, tamo 2003-04 kad sam počeo igrati u klanovima na Gameplay forumu je bilo desetak klanova sa desetak i više igrača koji su bili aktivni dok danas niti tu niti na Rebootu gotovo da ne vidim niti jednoga. Ako ne dođe malo svježih ideja i ljudi koji će to progurati ovaj forum će spasti samo na Lajaonicu i deset-petnaest onanista koji tamo ordiniraju a portal će se dugoročno svesti na ono što je sada - povremena vijest i recenzentski video. Jadno i premalo.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #182 : 09. Siječanj, 2015., 19:21 »
Gamespot radi turnire? Češće od nas? Okej :/

HCL radi turnire na razini cijele države još od 2002. godine :)

Sad mi je ovaj pao na pamet jer je čisto nekako najsvježiji u pamćenju:
http://www.hcl.hr/vijesti-donosimo-vam-1000-kuna-vrijedan-bozicni-turnir-u-csgo-12276-17.html

Plus, ovih dana naši momci su i u ESL-u i tamo konstantno imamo neke kupove u nekoliko popularnijih igara. Ne pišemo uvijek o baš svakom našem ESL kupu vijest na HCL-u, ali bit će toga i više kroz ovu godinu. Nije se baš natjecateljski duh srozao, nego čini se da ti samo ne pratiš scenu više. Što je savršeno okej, dok ne počneš davati ovakve prijedloge koji onda na kraju nemaju smisla :)

Sad stvarno, "Predložite nove mogućnosti za HCL forum" je naslov teme, a iako dopuštamo devijacije do razine "imam prijedlog za novi podforum", primarno se misli na TEHNIČKE mogućnosti foruma.
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2015., 19:23 Ementaler »

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #183 : 09. Siječanj, 2015., 19:29 »
Nisam zapazio te turnire, malo ste presamozatajni. Sve je to...kako bih se izrazio...potkapacitirano, na nekoj amaterskoj razini, kao da organiziraju djeca. Ti turniri trebali bi biti bombastični, pristojne produkcije, prenošeni uživo i komentirani. Ovo nije na osobito visokom nivou. Sada bi trebalo pokrenuti nešto i za konzole, dolaze dosta igara oko kojih se vrijedi potruditi da se organizira turnir, neš ti stalno CS i još jednu-dvije igre.

Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #184 : 09. Siječanj, 2015., 19:40 »
Da, trebaju se organizirati profesionalni turniri u Destinyju lol.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #185 : 09. Siječanj, 2015., 19:45 »
Hvatamo se sada za jedan manji turnir organiziran čisto povodom blagdana, al' ajde - http://www.twitch.tv/cshr_tv - tu si mogao pratiti livestream tog turnira, s komentatorima.

Pročitaj opet moj prijašnji post i onda prestani pisat gluposti u ovu temu.



*

Ino

  • n00b
  • 2
  • ⓘⓝⓞ シツ
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #186 : 14. Travanj, 2015., 22:38 »
1) Mentions sistem, to je ono kao na fb-u upišeš @ i kreneš pisati nečije ime, označiš korisnika i njemu dolazi obavijest, postoji SMF mod za to..
2) Naslovna fotografija na profilima korisnika, možda nepotrebno ali lijepo za vidjeti, ako vam oko toga treba pomoć javi te mi se jer sam to već radio.. :D
ⓘⓝⓞ シツ

*

ItzAneL

  • *
  • 10
  • Tek došao na HCL Forum :D
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #187 : 15. Travanj, 2015., 10:31 »
Da se gore u Menu Sajta doda "Vicevi" i "Reakcije" :D Da se smijemo malo :clap:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #188 : 15. Travanj, 2015., 11:11 »
 @Ino dobri prijedlozi, ali bit će takvih opcija na novom dizajnu na kojem se još radi

@ItzAneL Nismo ti mi baš "vicevi" i "reakcije" portal ;)

*

Ino

  • n00b
  • 2
  • ⓘⓝⓞ シツ
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #189 : 15. Travanj, 2015., 17:09 »
Drago mi je da vam se sviđa.. ako vam treba ikakva pomoc oko smf-a javi te mi se, inace se tim u slobodno vrijeme bavim :)
« Zadnja izmjena: 15. Travanj, 2015., 17:38 Ino »
ⓘⓝⓞ シツ

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #190 : 15. Travanj, 2015., 18:19 »
Napraviti Auto-Cenzuru psovki.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

ItzAneL

  • *
  • 10
  • Tek došao na HCL Forum :D
Odg: Predložite nove mogućnosti za HCL forum
« Odgovori #191 : 17. Travanj, 2015., 18:40 »
@Ino dobri prijedlozi, ali bit će takvih opcija na novom dizajnu na kojem se još radi

@ItzAneL Nismo ti mi baš "vicevi" i "reakcije" portal ;)

Pa ne bi bilo loše da se malo i nasmijemo na portalu :) Inače ovako je sve extra! svaka čast za rad i trud uložen u sve ovo! :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9