HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263713 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #285 : 04. Lipanj, 2015., 19:55 »
Vec neko vrijeme Blizzard govori o alternativnim herojima za klase (samo heroj je drugaciji sve karte i hero poweri su isti) tako da napokon da dolaze!
Bas si mislim kako ce biti zanimljivo igrati s razlicitim herojima ali onda sam procitao da su nabili cijenu 9€ po heroju. :(
Koliko vidim nece se ni goldom moci platiti tako da mi je to bezveze. Barem s goldom bi trebali moci to otkljucavati, bas jadno. :(
a da je goldom nebi imalo previše smisla. čak ni svi skinovi u heroes of the storm se nemogu kupit goldima.

Ne igram Heroes of the Storm pa ne znam sta se tamo dogadja ali mislim da je alternativni heroj je puno veci utjecaj na igru nego skin.
Meni opcenito smeta kad stave stvari koje ne mozes nabaviti na ni jedan drugi nacin osim pljuniti pare, u ovom slucaju su jos i pretjerali jer je 7€ po heroju puno previse.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #286 : 04. Lipanj, 2015., 20:29 »
Vec neko vrijeme Blizzard govori o alternativnim herojima za klase (samo heroj je drugaciji sve karte i hero poweri su isti) tako da napokon da dolaze!
Bas si mislim kako ce biti zanimljivo igrati s razlicitim herojima ali onda sam procitao da su nabili cijenu 9€ po heroju. :(
Koliko vidim nece se ni goldom moci platiti tako da mi je to bezveze. Barem s goldom bi trebali moci to otkljucavati, bas jadno. :(
a da je goldom nebi imalo previše smisla. čak ni svi skinovi u heroes of the storm se nemogu kupit goldima.

Ne igram Heroes of the Storm pa ne znam sta se tamo dogadja ali mislim da je alternativni heroj je puno veci utjecaj na igru nego skin.
Meni opcenito smeta kad stave stvari koje ne mozes nabaviti na ni jedan drugi nacin osim pljuniti pare, u ovom slucaju su jos i pretjerali jer je 7€ po heroju puno previse.
a to ti je tako kod free to play igara. mislim kod onih koje su dobre. bolje da je alternativni "skin" nego novi hero power i nedaj bože bolji

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #287 : 08. Lipanj, 2015., 20:55 »
nova opcija u glavnom meniju. šta mislite šta će dodat. uređivanje heroja nije jer je to biramo u kolekciji.

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #288 : 09. Lipanj, 2015., 07:31 »
Pošto su na tom glavnom meniju samo game modeovi bio bi razočaran da nije game mode. E sad ja se naravno nadam da je ingame tournament mode, ali nebi me iznenadilo da Blizzard ima neki više casual friendly mode u planu.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #289 : 09. Lipanj, 2015., 09:49 »
Pošto su na tom glavnom meniju samo game modeovi bio bi razočaran da nije game mode. E sad ja se naravno nadam da je ingame tournament mode, ali nebi me iznenadilo da Blizzard ima neki više casual friendly mode u planu.
bilo bi super da je to ili 2vs2 mode šta bih više želio da je

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #290 : 09. Lipanj, 2015., 11:33 »
Co-op nije, to je potvrđeno od strane Blizzarda.

Ja ne vjerujem da ce igra ikad dobiti co-op mode. Preveliki je to zahvat u same osnove na kojima je igra rađena i nema šanse da se to zgura na mobilne ekrane.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #291 : 09. Lipanj, 2015., 13:14 »
Co-op nije, to je potvrđeno od strane Blizzarda.

Ja ne vjerujem da ce igra ikad dobiti co-op mode. Preveliki je to zahvat u same osnove na kojima je igra rađena i nema šanse da se to zgura na mobilne ekrane.
a vidio da. :( šteta. teško bi bilo da stavit to na male ekrane.

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #292 : 10. Lipanj, 2015., 17:26 »
http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/19508176

Evo, mod je više casual nego kompetitivan što je u skladu s Blizzardovim dizajnom igre. Ipak, siguran sam da ce se i "ozbiljniji" igraci zabaviti.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #293 : 10. Lipanj, 2015., 18:01 »
čini mi se jako zabavan. ko onaj tournament šta je bio kad su igrači morali po posebnim pravilima napravit deckove.
a šta se tiče novih heroja.
malo sam gledao po wowpediji. mage koji ima tako neko perije je Medivh. čak i oni kao rogovi iza dosta bacaju da je on. evo slike: http://vignette3.wikia.nocookie.net/wowwiki/images/7/71/Medivh9.jpg/revision/latest?cb=20100609173528
a hunter može bit bilo koja od elfova. mada ja mislim da je to Vereesa Windrunner ili  Tyrande Whisperwind (moguće da će nju ipak za priesta stavit pošto nema puno preostalih poznatih priesteva pošto su dva od njih karte)

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #294 : 10. Lipanj, 2015., 20:36 »
Ovo sa novim modom zvuci fantasticno! :clap: Jedva cekam isprobati, bas je falio takav neki nacin igre.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #295 : 11. Lipanj, 2015., 07:42 »
evo dobro sam predvidio.
dobivamo Medivha i Alleriu. Tj predvidio sam da je neka od Windrunnera, a Medivh je bio očit. Nije došlo od Blizzarda još. Jedva čekam vidjet nove trailere. Uvijek su zabavni

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #296 : 12. Lipanj, 2015., 17:01 »
Bit ce nekakav reward sistem u tavren brawlu sto mi zvuci dobro, vjerovatno ce naplacivati po tjednoj bazi (tako je nekako najlogicnije). Ako se ne varam rekli su i da ce biti besplatno u startu. :D
Cuo sam i da ce svi heroji morati biti barem lv. 20 sto nece biti problem nama starim igracima. :mrgreen:

Za ovo sa novim herojima sam se razocarao pa mi nije ni 5% napeto ni zanimljivo kad stavljaju te obavijesti i ona sranja u sjeni. :kava:
« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2015., 17:03 Piccolo »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #297 : 12. Lipanj, 2015., 21:59 »
novi patch je na serveru ali nije još live. izmineali su podosta već :D
prenijet ću neke od zanimljivosti.
postoje kao šta su rekli karte koje su samo u taver brawlu. popis je dosta dug.  neke su onako ko i svaka druga ili pojačana verzija postojeće.
pa postoje razni minioni fora imena.

više možete pročitati u novoj vijesti na hearthpwn.com

@Piccolo
tavern brawl će uvijek biti za ništa. samo će se tjedno mijenjat i par dana neće bit dostupan.
trebaš imat jednog heroja ne sve na levelu 20
launch event će nagradit više packova za brawl a kasnije će se dobivat jedan po tjednu. tj kad pobijediš prvi put u novom tjednu dobiješ pack.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #298 : 13. Lipanj, 2015., 11:25 »
novi patch je na serveru ali nije još live. izmineali su podosta već :D
prenijet ću neke od zanimljivosti.
postoje kao šta su rekli karte koje su samo u taver brawlu. popis je dosta dug.  neke su onako ko i svaka druga ili pojačana verzija postojeće.
pa postoje razni minioni fora imena.

više možete pročitati u novoj vijesti na hearthpwn.com

@Piccolo
tavern brawl će uvijek biti za ništa. samo će se tjedno mijenjat i par dana neće bit dostupan.
trebaš imat jednog heroja ne sve na levelu 20
launch event će nagradit više packova za brawl a kasnije će se dobivat jedan po tjednu. tj kad pobijediš prvi put u novom tjednu dobiješ pack.

Stvarno besplatno? Pa super, ja cijelo vrijeme mislim kako ce naplacivati kao u areni samo po tjednu (tj. po promjenama). :thumbs:
Aha, samo jednog heroja. Kriv sam. :bonk:

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #299 : 13. Lipanj, 2015., 12:37 »
Pa koliko sam ja to shvatio nisu još ni sami sigurni kako ce mod funkcionirati nakon početne faze. Jedna je varijanta bez nagrada i besplatno, a druga s nagradama i upadom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9