HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263708 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #465 : 13. Listopad, 2016., 23:01 »
Thalnos je jedna od najzahvalnijih karata u HS-u, igra se u masu različitih dekova i uvijek dobro dođe. Ja sam bio presretan kad sam ga dobio, isto iz Brawla, jer mi je trebao za Mill Roguea :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #466 : 17. Listopad, 2016., 18:42 »
Upravo dobio jos jednog Legendarya, Sylvanas Windrunner..Ovo je sesti po redu, imam Bloodmage Talnos, Reno Jackson, Sylvanas Windrunner, King Krush, Nozdormu i Cthun.

To sam dobio iz kupljenog packa za 100 golda, najcesce ne dobijem nista, al evo u zadnja 2,3 dana sam skupio 2 legendarya.

Lagano kupim karte i pokusavam pronac svoju igru.Imam jako malo karata, a i fali mi jos dosta toga da mogu slozit nesto bolje, al pomalo.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #467 : 17. Listopad, 2016., 19:11 »
Odlicna, Sylvanas se uklapa u gotovo svaki deck, jedan od boljih legendarya po mome misljenju.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #468 : 17. Listopad, 2016., 19:15 »
Slazem se, bas odlicna karta i puno ce mi znacit u igri.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #469 : 17. Listopad, 2016., 21:03 »
Silvač je super, ja je još uvijek nemam. Samo naprijed bartule! :D

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #470 : 18. Listopad, 2016., 10:48 »
Disenchantaj Nozdormua i King Crusha.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #471 : 18. Listopad, 2016., 10:50 »
Mogao bi se rjesit Nozdormua, al King Krush mi je predraga karta, nema sanse da ga disenchantam..

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #472 : 19. Listopad, 2016., 17:23 »
Bogme si sretan, Sylwanas je predobra, upravo mi ona fali u par deckova da budu "savršeni". Ja legendary dobijem jako jako rijetko u packu, a i kad dobijem to gotovo nikad ne bude jedna od onih koje mi trebaju (Tyrion i Grom su izuzeci). Tako da što se legendarya tiče, opskrbljujem se kroz ekspanzije.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #473 : 19. Listopad, 2016., 18:11 »
Otvorim danas 15 packova, 1 legendary i to Illidan. Kojeg sam već imao. Oh well, barem se skupilo 1200 dusta za buduća craftanja.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #474 : 19. Listopad, 2016., 18:16 »
Da, stvarno je odlicna karta i pase u svakom decku.

Meni se neda skupljat gold za ekspanzije, vecinom potrosim sve u Arenama, a tamo nikad ne skupim vise od 3 pobjede, a i to rjetko.

EDIT: Si to kupio sa pravim novcima ili? Ja planiram prvom prilikom kupit 60 packova i vidjet sta cu dobit.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #475 : 19. Listopad, 2016., 19:46 »
Meni se neda skupljat gold za ekspanzije, vecinom potrosim sve u Arenama, a tamo nikad ne skupim vise od 3 pobjede, a i to rjetko.
Kako god izračunaš, isplativije je potrošit tih 700 golda na ekspanziju i siguran si da ćeš dobit barem jednu legendary u odnosu na tih 7 packova koje ćeš otvorit u kojima uglavnom budu karte koje već imaš (ukoliko imaš veću kolekciju karti). Ima toliko karti iz classic packa koje nemam, ali ipak uvijek dobivam iste i iz tog razloga nemam volje da više skupljam za packove. Stvarno ne znam zašto je ljudima toliko mrsko skupljati tih 700 golda, ja samo radim questove i usput igram ranked, za nešto više od sedmice redovnog igranja skupi se to. A i veći mi je gušt otključat to jedno krilo običnim goldom, a ne pravim novcem.
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2016., 19:50 Mademoiselle »
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #476 : 19. Listopad, 2016., 19:49 »
Sazem se, samo se moram odlucit i skupit gold, al bas u zadnjih mjesec, dva nemam neke volje za skupljanjem pa trosim na packove jer stvarno nemam puno karata pa mi svaka dobro dode.Kupio sam jednu ekspanziju i dobio Reno Jacksona, odlicna karta.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #477 : 19. Listopad, 2016., 20:01 »
S obzirom da si novi igrač, svakako ti je bolje neko vrijeme trošit na packove da malo proširiš kolekciju, a kasnije se možeš fokusirati na ekspanzije.
Reno je jedna od onih karti koja u potpunosti može promijeniti ishod meča, znam i sama koliko mi je puta spasla glavu. Bilo je situacija kad sam bila na 1 health, krenem da se predam kad izvučem Renu i na kraju dobijem meč. Bilo je toliko nevjerovatnih i napetih partija u HS-u koje ti baš ostanu u sjećanju, a uvijek ih potkrijepim screenshotom kojih se već nakupilo za ove 2 godine koliko igram.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #478 : 19. Listopad, 2016., 20:05 »
Ti igras vec dvije godine, ja igram tek 4,5 mjeseci tako da sam jos uvjek totalno los, najbolji ranked level mi je bio 18, a i to nije dugo trajalo.

Da Reno je i mene spasio miljon puta, stvarno odlicna karta.Imam ga u vecini deckova.

EDIT:

Dodajte me: bartul9#2403
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2016., 20:51 bartul_9 »

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #479 : 20. Listopad, 2016., 16:38 »
Bolje vam je kupujte ove expanzije za 700 makar znate da ce te dobit korisne karte ili legendary-e koje kasnije disenchantate.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9