HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263140 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #45 : 26. Prosinac, 2014., 20:52 »
Zdravo svima, ovdje xerox137
Ako igrate heathstone i nemate frendova u igri, slobodno me dodajte.
Nick mi je:"Verttot"
Mogli bi suradjivat, slagat se i pomagat jedni drugima..

Nadam se da cu dobiti kakav zahtjev \:D/

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #46 : 26. Prosinac, 2014., 23:38 »
Obzirom da je Hearthstone tema rivajvana, pa evo da podijelim neke zanimljive situacije u koje sam "upao" u skorije vrijeme:

Frajer u jednom potezu izbaci 4 ove 8/8 mrcine u teren, btw nisu mu pomogle da izbjegne poraz :mrgreen::


Sa jednog maratona:


Protiv secret mastera :mrgreen::

*

defiler89

  • *
  • 12
  • Kept you waiting,huh ?
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #47 : 27. Prosinac, 2014., 14:34 »
Obzirom da je Hearthstone tema rivajvana, pa evo da podijelim neke zanimljive situacije u koje sam "upao" u skorije vrijeme:

Frajer u jednom potezu izbaci 4 ove 8/8 mrcine u teren, btw nisu mu pomogle da izbjegne poraz :mrgreen::
(Klikni za pregled slike.)

Hahah, kaj htio je pokazati da ih ima ? :D

Bolje bi mu bilo da je bacil tauntove,al ocito ih nije imal ;)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #48 : 21. Siječanj, 2015., 20:01 »


Ovo se dogodi kad popapate Feugena i Stalagga u isto vrijeme s void terrorom :ementaler:

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #49 : 21. Siječanj, 2015., 22:37 »
Ja odigrah 6 sati u komadu i odtad ni da pipnem, ali kakve partije sam ja dobijo, a kakve sam prilike promašio, nisam uslikao na zalost... Ali sjajna je igra...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #50 : 24. Siječanj, 2015., 20:08 »
Pošto vidim da se napravio podforum i portal samo za ovu igru onda valjda vrijedi nešto. Budem ju i ja isprobao. :)
"Keep that hair short, Clem."

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #51 : 24. Siječanj, 2015., 20:22 »
Igra je trenutno uz bok LoL, WoT, CSGO, DOTA2, a prednost je sto je jednako kvalitetna za one hardcore competitive igrace, kao i za casualce koji zele ubiti pola sata dnevno.

Svakako isprobaj, ukoliko ti je potreban koji savjet slobodno pitaj OVDJE, a za pocetak si mozes prouciti jedan kratak osvrt u igru koji mozes pronaci na PORTALU

 :piva:

Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #52 : 24. Siječanj, 2015., 20:37 »
Dosad jedina kartaška igra koju sam igrao u virtualnom svijetu je YU-GI-OH!.  Od tad nisam ništa slično igrao osim pokera, nadam se da mi se bude svidjelo.
Možeš mi reći koliko inače traje runda?
"Keep that hair short, Clem."

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #53 : 24. Siječanj, 2015., 20:41 »
Takoder kao i ja, igrao sam YU-GI-OH, te daaaavno Pokemon TCG sa jednim starim userom sa foruma - beaver hunterom :)

Vjerujem da ce ti se igra svidjeti, jer mehanika je poprilicno jednostavna kad shvatis tko di sta i kako, nemoras brinuti o resursima kao u MTGu ili Pokemonu.
Prosjek mojih zadnjih 100 partija na ladderu je 12 minuta po partiji, s time da ja igram control deckove koji obicno traju duze.
To su ujedno poznati kao i najsporiji deckovi, pa je 12 minuta za "spor" match poprilicno malo.
Ako se igra agresivnijim deckovima, partije mogu kroz par minuta biti gotove.
Inace trajanje turna jednog igraca u igri je max 1:30, ali rijetki su ti koji koriste max vrijeme svaki krug.
Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #54 : 24. Siječanj, 2015., 20:55 »
Woohooo, hcl.hr hearthstone forum :D
igram dnevno 1h u prosjeku nekad vise, obicno sam oko ranka 2-3 (nemam volje grindat legend), igram od rane bete pa ak neko za poneki match slobodno me doda: djPtica#2245


*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #55 : 24. Siječanj, 2015., 21:24 »
Ja igram, kao što se vidi iz prethodnih postova, no ne kompetitivno nego za svoj gušt pa se neću uključivati u ostale teme jer za mene samoga to nema nekog smisla

Inače, evo link do RECENZIJE igre koju sam napravio po njenom izlasku pa ako želite zaigrati, svakako preporučujem da se prvo tamo informirate o igri.
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2015., 21:26 Me666 »

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #56 : 25. Siječanj, 2015., 02:34 »
Pozdrav kartasi, igram i ja ovog od closed bete i to svaki dan po 1-2 sata i jako volim prcat ljude sa Zoo Warlockom :D

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #57 : 25. Siječanj, 2015., 11:55 »
Ja igram, kao što se vidi iz prethodnih postova, no ne kompetitivno nego za svoj gušt pa se neću uključivati u ostale teme jer za mene samoga to nema nekog smisla

Inače, evo link do RECENZIJE igre koju sam napravio po njenom izlasku pa ako želite zaigrati, svakako preporučujem da se prvo tamo informirate o igri.

Kako nema smisla, car ove igre je upravo u tome da je pogodna i za casualce i za kompetitivce, jer svi igramo s istim/slicnim kartama i deckovima, samo neki igraju vise sati dnevno od ostalih :)
Upravo zato volim Hearthstone ko igru.

Sto se pak recenzije tice, odlicna je (dobio si me sa uvodima u sekcije :hihi: ), procitao sam ju prije jos, samo se nebi slozio sa zadnjim odlomkom, jer je dosta poznatih CCG I TCG igraca (MTG, Pokemon, WOWTCG) preslo na Hearthstone jer je podjednako kompleksan a jednostavan za shvatiti. Jedina mana mu je sad mala baza karata naspram MTG-a i inih.
Elephants guide me

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #58 : 25. Siječanj, 2015., 12:05 »
Doduše, recenzija je pisana i prije Curse of Naxramass i Goblins vs Gnomesa, koji su dodali dosta novih karata u igru... što je meni zapravo zakompliciralo cijelu stvar :)
 
Jer kao totalno casual igrača taman sam se naviknuo na svoj "pomno slagani" Priest deck s kojim sam čak do ranka 15 jednom došao i onda odjednom protivnici počeli imat neke lude Curse of Naxramass karte i počeo sam gubit :wildboy:

Taman me sad ovaj podforum i turniri koje dolaze potaknuli da se malo vratim igri. Inače, igram isključivo na puš pauzama na iPadu :)

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #59 : 25. Siječanj, 2015., 12:22 »
Malo je, a malo su dodani tzv "power cardovi", odnosno karta koja ubije sve ostale u svom mana costu ( tipa Dr.Boom za 7 mane, rijetko ko ce igrati drugu kartu za 7 mane :) )

Kazem jos jednom, meni je igra super za sve, kad sam full tryhard mode, kad sam na wcu i obavljam gradansku duznost, i slicno :D
Elephants guide me

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9