HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263164 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #75 : 25. Siječanj, 2015., 17:37 »
ali hocu ti reci u smislu ne dok ti igras kak se odvija, nego na kraju turna, jer to stvara razlike u igracima, odnosno povecava skill cap.

Sad sam ubro ovo, u pravu si da, to zbilja čini razliku.

ali se vodim onim sto su Kibler i PVDDR izjavili o HSu, imali su slicno misljenje na pocetku, a sada tvrde da je HS uz bok MTGu po stvarima koje se mogu odviti tokom gamea, iako nemaju vaznu mehaniku interakcije sa Graveyardom i slicno.

Ovaj Kibler je u hall of fameu od prije nekih pet godina ako se ne varam, tak da vjerujem ako on to kaže, iako to što se može dogoditi tokom gejma je jako širok pojam. Ovaj drugi nez tko je.
Primjera radi, graveyard recycle mi je jedan od dražih casual buildova u mtg, ono, s 6-7 creaturea u decku (pogotovo ovakvih) + neki jeftini common swamp trikovi (enchantmenti prvenstveno) se da čuda napravit. Stavljam ovo kao primjer jedne skroz jednostavne mtg mehanike oko koje se čitava nauka da složit, čisto za nekakvu usporedbu. Šteta što (još) nema takvih karata tu, kažem još jer mislim da će kad tad bit nekakve kombinacije s grobljem.
Rekao bi da je u HS groblje više kao koš za smeće :mrgreen:

btw, jel ovo referentni sajt za gledat buildove?
http://www.hearthpwn.com/decks
Ili ima neki bolji možda

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #76 : 25. Siječanj, 2015., 18:00 »
Ovaj drugi je nekakav paolo vitor de rosa nesto neki brazilac, pise izuzetno dobre clanke o hearthstoneu.

Da, steta sto nema interakcije sa graveom, valjda ce biti :)

Sto se buildova tice, mislim da je najpopularniji ali ne nuzno i najkvalitetniji :D
Elephants guide me

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #77 : 25. Siječanj, 2015., 21:27 »
Najveći problem u Hearthsu je što u ranked mečevima te spaja sa igračem približno istog skilla kao ti. Npr. rank 15 u pitanju, najbolje 15-ke će igrati sa najboljim, a najgore 15-ke će igrati sa najgorim što će dovesti da će prije neki slabiji igrač iz tog ranka proći u naredni rank nego neki bolji (koji mora igrati sa boljim). Veću glupost odavno u nekoj igri nisam vidio, OK je što u casual te poveže sa približno sličnim igračem jer zato se i zove "casual", ali to treba ukinuti u ranked mečevima. Znači, moj prijedlog bi bio da u ranked mečevima te random poveže sa bilo kojim igračem iz tvog ranka (nebitno jel mnogo bolji od tebe ili lošiji od tebe) na taj način bi sve bilo poštenije tj. rangiranje bi nešto značilo jer bi veći rank značio da si i bolji, što trenutno ne mora biti slučaj. Šta vi mislite o tome?

Ima još jedna stvar o kojoj sam razmišljao i koja mi nije najlogičnija. Jel i vi više volite da igrate drugi (coin + dodatna karta)? Ja mnogo češće pobjeđujem kada sam drugi, ne znam jel do mene ili je stvarno prednost biti drugi. Mislim da bi samo coin za drugog igrača (bez dodatne karte) bilo mnogo pravednije.
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2015., 21:29 Adam Jensen »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #78 : 25. Siječanj, 2015., 22:06 »
Lijepo od strane HCL-a što će organizirati Hearthstone turnire.
Esports hr je neko vrijeme organizirao turnire i odaziv je bio jako dobar. Čak su na posljednjem turniru bile i nagrade za prva dva mjesta i onda odjednom više nema niti jednog turnira u HS od strane Esports hr-a.

Budem se vjerovatno na svaki prijavio ukoliko nemam nekih obveza u RL.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #79 : 25. Siječanj, 2015., 22:57 »
Hearstone je tolko ovisan o sreći da to nisu istine, lik je imao sto puta bolje karte od mene i izgubio  jer nije u dobro vreme dobijao karte te ih nije mogao kombinirati pa ga oderem i ostalo mi je 25 helta.
Isto tako mene sledeću partiju pobedio lik na sreću.
Ja se iznervirao i uinstall. :thumbs:
Minut posle sam ga opet instalirao.
Zarazna igrica...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Switch

  • n00b
  • 3
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #80 : 26. Siječanj, 2015., 01:08 »
Ima još jedna stvar o kojoj sam razmišljao i koja mi nije najlogičnija. Jel i vi više volite da igrate drugi (coin + dodatna karta)? Ja mnogo češće pobjeđujem kada sam drugi, ne znam jel do mene ili je stvarno prednost biti drugi. Mislim da bi samo coin za drugog igrača (bez dodatne karte) bilo mnogo pravednije.

Uvijek bih birao da igram drugi kad bi to bilo moguće. Ako igram aggro deck, coin i karta više je neprocjenjivo!

Jel igra tko na androidu? Ja sam na LG G2 upogonio i radi ko sat!

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #81 : 26. Siječanj, 2015., 13:19 »
pa zar nije dostupno samo na tabletima?

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #82 : 26. Siječanj, 2015., 13:26 »
pa zar nije dostupno samo na tabletima?

Prvo je bilo na PC-u, pa kasnije i na tabletima a uskoro će biti dostupno i na smartphonima.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #83 : 26. Siječanj, 2015., 13:40 »
Igra se već sad može igrati na smarthphonima. Ima mnogo guidova na redditu kako instalirati i igrat fluidno na svom mobilnom uređaju.

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #84 : 26. Siječanj, 2015., 13:42 »
Ima još jedna stvar o kojoj sam razmišljao i koja mi nije najlogičnija. Jel i vi više volite da igrate drugi (coin + dodatna karta)? Ja mnogo češće pobjeđujem kada sam drugi, ne znam jel do mene ili je stvarno prednost biti drugi. Mislim da bi samo coin za drugog igrača (bez dodatne karte) bilo mnogo pravednije.

Mislim da je Blizzard objavio podatak da je nesto tipa 51%/49% omjer pobjeda prvog igrača i drugog.
Pazi, neki deckovi tipa Miracle Rouge su sretni ako su drugi, ali u nekim matchevima jednostavno zelis biti prvi i biti aggresor.
Elephants guide me

*

jimmeey

  • n00b
  • 3
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #85 : 26. Siječanj, 2015., 18:25 »
Jel se to samo meni dešava, ili svaka šuša ima 14 legendarnih karata u decku? pa to je postala *ebena poplava, otvorim start meni i iskoči mi ysera.
Di se dijele, koji obrazac treba ispunit i jesam li ja u krivom redu?

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #86 : 26. Siječanj, 2015., 18:28 »
:loludara:

Vjerojatno krivi red da :)

Ma moras uzeti u obzir da je igra dugo vani, i da vecina ima potrebne karte, pa igraju svakojake deckove :wildboy:
Elephants guide me

*

jimmeey

  • n00b
  • 3
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #87 : 26. Siječanj, 2015., 18:38 »
jasno mi ja da su svi skupili ove česte karte, al zašto su ove rijetke tako česte? ja sam to zamišljao kao kad ti netko baci legendu, usereš se u gaće, screenshotas, stavis za cover sliku na fejsu i tjedan dana ne prestaješ o tome pričat.
To je ko da u svakoj školi visi jedan originalni Picasso...

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #88 : 26. Siječanj, 2015., 19:01 »
To su ti pare frende, oni koji ih imaju imaju Yseru

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #89 : 26. Siječanj, 2015., 19:09 »
Tako nekako :mrgreen:

Pazi bile bi rijetke da ih nemozes craftat. Ovako zamisli da postoji u svakoj skoli opcija "Daj 30 losih slika i dobit ces Picassa" :D

Upravo zato jer postoji taj crafting system, nijedna karta nije "rijetka", vec im rarity iskljucivo zavisi kao sansa da otvoris u booster packu.
Elephants guide me

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9