HCL.HR

Devil May Cry 4 - PC

  • 98 Odgovora
  • 23970 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #15 : 03. Lipanj, 2008., 23:14 »
PC demo dolazi za dan i pol  \:D/

odbrojavanje do demoa ovdje:
http://www.gamespot.com/event/download/devil-may-cry-4/

min i preporučena konfiguracija:

Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 3 GHz
Memory: 512 MB (1 GB for Vista)
Hard Drive: 8 GB Free
Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 6600 SM3 Required)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

Recommended System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Intel Core 2 DUO
Memory: 1 GB (2 GB for Vista)
Hard Drive: 8 GB Free
Video Memory: 512 MB (nVidia GeForce 8600)
Sound Card: DirectX Compatible
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #16 : 04. Lipanj, 2008., 13:03 »
haha, demo će mi raditi, jedva čekam \:D/

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #17 : 04. Lipanj, 2008., 18:39 »
Jedino soundtrack imam već dugo na kompu i bit će sasvim ok za masovno klanje vragova sa kosama!
Lijepa je vijest da je demo sutra vani.
Loša, i preloša iako već stara-glavni lik nije Dante!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #18 : 04. Lipanj, 2008., 19:06 »
Moći će mi na medium \:D/

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #19 : 04. Lipanj, 2008., 21:24 »
Loša, i preloša iako već stara-glavni lik nije Dante!
dovraga, ovo će definitivno utjecati na kulnost igre :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #20 : 05. Lipanj, 2008., 13:33 »
Skinuo. Odigrao. Predobro.

Puknuo sam max detalje bez AA na 1680x1050.
I igra je radila ko podmazana.
Framerate se vrtio od 25 do 60+ fps(imam vsync upaljen standardno, pa ni ne ide iznad 60 fps).

Fluidno, bez bugova i svaki vulgaris usb gamepad ce radit na igri. Barem je ovdje radio.(odaberite Type 2 za PS2 kontrole kao u DMC3).
U paketu dobivate jednu normalnu razinu iz igre(koja ima time limit od 10 minuta), jedan boss fajt(Berial) i benchmark.
Tak da ono, ako zelite vidjeti jel ce vam ova zvijer od igre radit, pogledajte demo.
I koliko vidim po komentarima svugdje, ovo je prilicno dobro optimizirano.

Dvije igre zaredom portane sa konzola, a obje skoro pa da su bolje od svojih X360 verzija.(Mass Effect i DMC4, jel)
Doduse, to se tek treba vidjeti za DMC4. Ali sudeci po demou, port ce biti i vise nego dobro izveden.
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2008., 13:37 Yuri »

Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #21 : 05. Lipanj, 2008., 13:46 »
Okej, za Mass Effect vidim što je poboljšano, no DMC... pa to je i na konzolama bilo tehnički fenomenalno. I nije trzalo.
A kontrole ne mogu bolje nego na konzolama.  :ementaler:
Eventualno mogu biti jednake ukoliko imate neki kvalitetniji kontroler (ili čak X360 kontroler).

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #22 : 05. Lipanj, 2008., 14:16 »
Okej, za Mass Effect vidim što je poboljšano, no DMC... pa to je i na konzolama bilo tehnički fenomenalno. I nije trzalo.
A kontrole ne mogu bolje nego na konzolama.  :ementaler:
Eventualno mogu biti jednake ukoliko imate neki kvalitetniji kontroler (ili čak X360 kontroler).

Kontrole na PCu ne mogu biti dobre kao u konzola? jel se zajebavas ili ti je sunce udarilo u glavu ili si sljepi fanboy?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #23 : 05. Lipanj, 2008., 14:25 »
S obzirom da pričamo o DMC-u portanom s konzola, dosta je logično da kontrole ne mogu bit BOLJE nego na konzolama.
Inače, promjeni nick, već sam mislio da Xplosiv opet fejla.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #24 : 05. Lipanj, 2008., 14:26 »
Sto se tice svih igara koje su izasle pod Games for Windows sranjem, jedva 10% ih je podrzavalo ijedan drugi gamepad osim official X360 gamepada.
DMC4 podrzava sve. Sad, nisam igrao DMC4 na X360, ali igrao sam DMC3 na PS2. I kontrole su jednako dobro izvedene.(a tamo su bile savrsene)

I uostalom, DMC4 je (za razliku od naprimjer Assassins Creeda) fenomenalno optimiziran. U tom kontekstu sam to napisao. Jer je skoro svaki X360 port dosad bio prezahtjevno sranje, s obzirom na ono sto je nudio.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #25 : 05. Lipanj, 2008., 15:17 »
Sto se tice svih igara koje su izasle pod Games for Windows sranjem, jedva 10% ih je podrzavalo ijedan drugi gamepad osim official X360 gamepada.
DMC4 podrzava sve. Sad, nisam igrao DMC4 na X360, ali igrao sam DMC3 na PS2. I kontrole su jednako dobro izvedene.(a tamo su bile savrsene)

I uostalom, DMC4 je (za razliku od naprimjer Assassins Creeda) fenomenalno optimiziran. U tom kontekstu sam to napisao. Jer je skoro svaki X360 port dosad bio prezahtjevno sranje, s obzirom na ono sto je nudio.

Taj "Games for Windows", a kamoli još "Live" su prosto rećeno najveća sranja koja je Microsoft upotrijebil u nakani da pridobije tržište igara za sebe!
U DMC serijalu nema se kaj tražiti bez gamepada.
Taj XBox 360 gamepad je i na puno drugih igara naveden kao najbolji (i defaultni) i  njegova slika stoji tamo kod "štelanja" kontrola.
Jadno, sve puno official foruma bijesnih ljudi kojima ne rade vrhunski Logitech gamepedi jer su igre optimizirane za "aliena"!
Zakaj ne stave onda recimo Wii kontroler ili PS2/3 gamepad kao "glavne", ili možda od Sege nekod starijeg!!!!
Jadno je da za PC igru reklamiraju pojedini gamepad kao najbolji, a on to nije!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #26 : 05. Lipanj, 2008., 15:51 »
Ti si Šedovfakse, lik ipo. Znam da bi ti najrađe da ti tamo stoji Sux Axis, ali jebiga, ništa od toga.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #27 : 05. Lipanj, 2008., 17:16 »
Jesi li ti ikada držao Xbox 360 kontroler u rukama?
Mislim, ne znam baš za Logiteche i slične (jer ne kupujem kontrolere za PC), no boxov kontroler je fenomenalan. Od ergonomije do kvalitete izrade.

I čisto sumnjam da je najbolji u bilo kojem području, no isto tako mislim da je sasvim logično da Microsoft promovira svoj kontroler na "svojoj" platformi. Ne vidim tu ništa neobično.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #28 : 05. Lipanj, 2008., 17:28 »
Jesam i ne velim da nije dobar, suprotno od toga, odličan je!
Samo je previše otišel u "krive vode" čemu nije kriv sam gamepad.
Logitech ima uvjerljivo najbolje gamepade po izboru gamera i kritike.
Evo ti primjera; U novoizašlom Gridu, glavna faca je također XBoxov gamepad. Rezultat; veliko negodovanje samih igrača jer najbolji gamepad, Logitech Rumblepad 2 nije niti podržan.
Ak ne vjeruješ, odi na communitiy.grid forum pa pogledaj. Već je izbačena lista popravaka u uskoro nadolazećem patchu, a prva i najvažnija je full support za Rumblepad 2!
Još si pogledaj od Logitecha gamepad zvan Chillstream-sličan XBoxovom ali bolji- is njim sam igral.

ON Topic:

Upravo krećem na skidanje demoa!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Devil May Cry 4 - PC
« Odgovori #29 : 05. Lipanj, 2008., 17:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9