HCL.HR

radio.hcl.hr by Dj Mike

  • 98 Odgovora
  • 29498 Hitova
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #15 : 23. Ožujak, 2008., 20:22 »
Ja za treću  \:D/

*

Majk

  • *
  • 14
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #16 : 23. Ožujak, 2008., 20:29 »
ma nije stvar u tome dal je legalno al... dobro nek radi ovako zasad,emisije,ajde izrealizirajte nesto ;)
have no fear cause majk is here

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #17 : 23. Ožujak, 2008., 21:27 »
Evo vako:

Prvotno kao zaebancija, ideja o radiju mogla bi prec u zanimljivi projekt ako naravno, postoji zainteresiranost za to.

Naime, malo prije mi se javio Matej (aka Wildboy, not Duksy) pa pitao dal ja to ozbiljno mislim na sto sam mu rekao da ne al da se moze probat.

I sad dosli na sljedecu ideju:

Svakog ponedjeljka u recimo 21:30h puštali bi na onom radiju svoje emisije od nekih 15 minuta (za početak dosta, i previše). Tu emisiju, prije bi recimo snimili kroz vikend i onda bi u ponedjeljak puknuli to gore i DJ bi onda to pustio u zadano vrijeme.

Neka standardna emisija mogla bi recimo izgledati ovako (a mozete dat prijedloge):
Prvo, za zagrijavanje, hit tjedna. Tu bi puštali pjesmu koju bi vi izabrali na forumu. Recimo, u ponedjeljak se stavi anketa za hit tjedna od nekih 5 pjesama. I onda se do petka ili subote glasa za to, tako da ovaj ko radi emisiju stigne ukomponirat.

Nakon hita dana, slijedile bi vijesti iz gaming svijeta, neke zanimljivosti, događanja poput LAN-ova i slicn Mozda kakva najava ili report s nekog eventa i tako.... To bi trajalo nekih pet minuta, pa vec sad imamo nekih 8-9 minuta sadrzaja.

Nakon toga, ide đing i kreće emisija "Gost" il kak god bi se vec zvala. Tu bi svaki tjedan pričali s nekim tipom s foruma ili gaming scene. Od običnik kežualaca, preko cajkaroša do nekih pro gejmera. Kak bi to izveli? Pa, probali bi preko msn-a pričat jel (s mikrofonom afkors) pa to usput snimit ako bi se dalo tako. I onda se to malo uredi i spremi. I tako da tu imamo jos 3-4 minute sadržaja i na kraju nam preostaje za jos neki sadrzaj, neznam ni sam više šta.

 Mozda neke najave događanja u nadolazećem tjednu ili neka posebna rubrika o filmu, glazbi, klađenju il šta već veću populaciju gamera zanima a da je sadržaj napisao/sastavio netko s foruma.

I tako bi se popunilo tih 15 minuta. S vremenom, ako bi nedajbože popularnost ovog naglo porasla i glas se pročuo do Indije, mozete upucat reklame gore pa kakvu lovu pokupit :))))))

Nakon emisije, mogao bi DJ pustit jos par glazbenih zelja koje bi pucali preko irc-a :)

Mislim da i nije tesko izvedivo. Mp3 formati ne zderu recimo ko video pa bandwith nije problem a nakon sto bi se na pocetku napravio pilot sa nekim đinglovima i uvodnom muzikom n'stuff, onda dalje bi se samo ubacivali dijelovi koji se moraju izmjeniti tipa intervju, vijesti i to, a ostalo, oni zvuovi za odjavne špice i slično smao ostavis.

Samo treba imat volje. Ako netko nemoze bas svaki tjedan, mogu se mjenjati voditelji i to. Samo da se prati nekakav zadani koncept. Mislim da nije tesko izvedivo, sad sve ovisi dal ocete il necete :(

...

Ako ste zainteresirani za taku neku zajebanciju, mozete dodati svoje komentare i prijedloge :)
To ne mora biti nista profesionalno, stovise, jos bolje ak bude onak' trash, underground  :hihi:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #18 : 23. Ožujak, 2008., 21:32 »
ja mogu praktički svake subote, malo mi je sjeban četvrti mjesec, ali inače mogu uvijek. ponedjeljak ne mogu :wildboy:

Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #19 : 23. Ožujak, 2008., 21:32 »
ako treba neko ko će upat mjuzu na server i poslagat i tak budem bez problema.

samo ne očekujte elektro govna neg pravu buntovnu-depresivnu glazbu. o da. :)

inače, totalno okej stvar, ovo gore je najzanimljiva stvar što je hcl pokrenuo. ako bi se izvelo ovako kao što blaster predlaže.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #20 : 23. Ožujak, 2008., 21:35 »
ja mogu upat elektro govna ukljucujuci i neke druge zanrove :thumbs:

Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #21 : 23. Ožujak, 2008., 21:39 »
Ako treba neke večeri puštati mjuzu mogu ja. Imam program i sve jel puštam mjuzu i na jednom warez forumu  \:D/

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #22 : 23. Ožujak, 2008., 21:39 »
ja sam isto tu negdje od 7 do 9 mogu puštat. :ementaler:

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #23 : 23. Ožujak, 2008., 22:03 »
Najbolje za biranje pjesme, onako, stavi se 3 dana biranje pjesama koje ulaze u bubanj i 3 dana za votanje i sedmi dan se stavlja, 'fkors, po odabiru ljudi.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #24 : 23. Ožujak, 2008., 22:11 »
ja i blaster smo se slozili da slozimo raspored, dvojica svaki dan da u terminu kda mogu pustaju po sat i po svoju mjuzu. šta mislite o tome?

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #25 : 23. Ožujak, 2008., 22:23 »
ja i blaster smo se slozili da slozimo raspored, dvojica svaki dan da u terminu kda mogu pustaju po sat i po svoju mjuzu. šta mislite o tome?

da samo sta ne vodim ja ovo pa se nemam sta "slagat"  :D
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #26 : 23. Ožujak, 2008., 22:23 »
slozili smo se da je prijedlog damn it :(

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #27 : 23. Ožujak, 2008., 22:24 »
mkay  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #28 : 23. Ožujak, 2008., 23:02 »
Pa zaš ne otvorite topic negdje sa pollom i da ljudi mogu glasati na koji će se način puštat glazba,tko kada može... a ne dvojica ljudi...  :tired:

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: radio.hcl.hr by Dj Mike
« Odgovori #29 : 23. Ožujak, 2008., 23:04 »
lolo pa prijedlog se prvo predlaze skupštini koja ga izglasava. neka blaster otvori poll :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9