HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73345 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Autici
« Odgovori #630 : 01. Travanj, 2013., 16:41 »
 :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Autici
« Odgovori #631 : 01. Travanj, 2013., 16:44 »
:tired:

Cuj, ne znam ljudi su svakakve gluposti poceli izmisljat.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Autici
« Odgovori #632 : 01. Travanj, 2013., 16:48 »
:wildboy:



Ovaj se slatkiš nudi uz neki časopis(?) što će koštat samo 24kn(?) za prvi broj
kupujem :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #633 : 01. Travanj, 2013., 16:53 »
Imam pitanje za mlade vozače. Jel vas zaustavila kad policija, a da ste vozili jači auto od dopuštenog? Ako da, što su vam rekli (jezikova juha ili odma kazna)?

Meni je bratić pričao da su ga par puta zaustavili u autu od 150 konja, no nikad mu nisu ništa niti prigovorili.

Kao i u svemu u HR, ovisi na koga naletiš. Ako si govnar sa krivim stavom vjerojatno će te kazniti po propisu, inače sumnjam da će kažnjavati

@kaisersephirot:

link

eventualno thund3rdome bi mogao znati nešto više o temi ako skoči na forum, ali u svakom slučaju proguglaj kakve .ba BMW forume pa tamo pitaj, ako ćeš negdje nać dobar odgovor (i eventualno komplet za prodaju) to će biti tamo

inače, postoje i kojekakvi adapteri koji bi radili sa normalnim, novim mp3 radijima pomoću kojih bi zadržao i komande na volanu, ali ono, nemam pojma koji i gdje...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Autici
« Odgovori #634 : 01. Travanj, 2013., 21:39 »
pronašao rješenje link

drag :hug

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #635 : 02. Travanj, 2013., 16:53 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #636 : 02. Travanj, 2013., 17:25 »
Ja inače zaradjujem na autima. Kupim neko auto za 2000-3000 hiljade i prodam ga za par hiljada ili stotina više ( ne kn nego € ). Onda kada se novci skupe, kupim nešto od 10.000-15.000 hiljada. I sve tako u krug. Prodajem za više novca nego što sam uzeo i posao ide dobro. Imam uvijek neko drugo auto. Znao sam da za 1 tjedan promjenim 4 auta. To je moj rekord. Nego mi zeznuto uvijek radit ovu punomoć. Ima li još auto-dilera na forumu? Realno odličan posao, odlična zarada. Sada imam Pola, 2003. godište. Prešao dosta, uradio mu servis prije par dana. Motor mu je suv k'o barut. Ide dobro, malo troši. Imam sve papire, dakle regularan. Kupio ga za 3000 hiljade u tivtu. Prodajem za 3.500-3700.  Pa ako je neko zainteresiran, neka se javi.

Prvi mi je auto bio Opel. Jedan stari opel. Prodao sam ga za 500 € i uzeo novi mini moris. Ali najbolje auto koje sam imao je Pasat karavan, ni fiat nije loš. Ne volim skupa auta. Ali zato volim radio u kolima. Imao sam takve zvučnike da su mi se prozori savijati kada bih slušao. Rula kada pustiš severinu u autu. Inače nju volim slušat.

A kazne nikada nisam plaćao, imam svoje u policiji. Rođo specijalac, stric saobraćajac, a strina sekretarica preśednika policije. Ako nekome treba neki savjet oko ovih kazni neka se javi. I da trebate auto, obratite se meni! :thumbs:

Hiljada-tisuća
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Autici
« Odgovori #637 : 02. Travanj, 2013., 17:33 »
hdjk wtsz,zk

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Autici
« Odgovori #638 : 02. Travanj, 2013., 17:43 »
Kupi meniFerrari. Firma lako ćemo, za plaću vidit ćemo.

Odg: Autici
« Odgovori #639 : 02. Travanj, 2013., 18:18 »
Rimac Concept_One vs Ferrari 458 Spider

:hiha:
Vidio prije par dana. Možda mi se čini, ali zar nije Rimac imao jump start? :hiha: No dobro, i da je, odlična kola i svaka čast Mati Rimcu.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #640 : 02. Travanj, 2013., 18:22 »
pa u bilo kojem pogledu taj video/situacija je smeće :hiha:

ali evo ja sam čekao takvo nešto otkad znam za taj auto, jer takav publicitet upravo i treba, sad još par službenih testića po kakvoj stazici, eventualno da se pojavi i na 402 gdje će biti brži od >nečeg< i onda će interes porasti... kao i glupi hejteri s teorijama o isplativosti ovoga ili onoga, što je opet pozitivna stvar gledano na dugu stazu

mislim, kod auta u ovom cjenovnom rangu 90% kritika odmah pada u vodu, pogotovo sve ove mudro-hrvatske što se tiče besmislenosti cijelog pogona i da je ne znam što jeftinije


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #641 : 02. Travanj, 2013., 19:00 »
Rimac kaže da interesa za auto ima, najviše na bliskom istoku. Ali da se mene pita, ja bi ga poslao u Top Gear. Sumnjam da bi ga popljuvali (kao što su Teslin auto), a bolje reklame od toga nema.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Autici
« Odgovori #642 : 02. Travanj, 2013., 19:01 »
Teslin auto :)))))))))))))))))))))))))))))))))
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #644 : 09. Travanj, 2013., 20:17 »
Nice :thumbs:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9