HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73793 Hitova
*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Autici
« Odgovori #15 : 28. Rujan, 2009., 16:13 »
Ili jednostavno naučiš vozit

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #16 : 28. Rujan, 2009., 17:26 »
u hrvatskoj teško. navest ću švicarsku kao primjer, vozao sam po bernu nekih tjedan dana po gradu i po okolici jer imam super kul ujaka...u švicarskoj je UŽITAK voziti.. tamo ako je ograničenje 40, vozi se 40, ako je zec na pješačkom staje se, jeboteled po šumama di ima cesta u blizini su postavljeni senzori ako se neka životinja PRIBLIŽI na 100 m prometnici, svjetlosni signali posvuda, čisto radi opreza...

a u hrvatskoj ako voziš 40 di se i treba vozit 40, trubit će ti, pizdit. Jedino je rješenje stati nasred ceste i ispičkarat boga u takvim ljudima...a to je naravno predramatično i nitko to ne radi..ja sam naučio ignorirat trube, voziš svoju traku i boli te kurac. Ja u ovih godinu dana nisam apsolutno nikakvo sranje napravio, prije sam pravio sranja jer sam se bojao trubi i živčanih kretena... sad me boli kurac.. ako može švicarac sa ferrarijem 360 vozit po ograničenju mogu svi, pogotovo golfovi 3 po našim usranim cestama


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #17 : 28. Rujan, 2009., 17:29 »
E, ne vozim al kako mi je drago čut nekog ovako. Obično je cesta puna smrdljivih balkanaca (orly) kojima se uvijek negdje žuri.

Prva stvar kaću vozit nabavljam palicu pod sjedalom. Nije da sam nasilna osoba i nebi njome udario čovjeka, al vozači su glupi. Nažalost, potrebno je.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Autici
« Odgovori #18 : 28. Rujan, 2009., 17:36 »
Ja ću si ugradit fejzore sa svih strana.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #19 : 28. Rujan, 2009., 17:41 »
ma joj kako bi bilo dobro da smo ti i ja iznad zakona  :ementaler: ne moraš ni vozit da skužiš takve majmune. A stvarno su svakodnevna pojava u rijeci... mislim ja ne vozim puno, 2-3x mjesečno sad kad je faks, i to navečer uglavnom, ali uvijek uvijek se pojavi neka frajerčina sa golfom 3 / alfom 156 / cliom .. i ono trube, nabijaju se na guzice i onda pretiču u najgorim mogućim uvjetima, da bi se opet sreli na idućem semaforu (također obavezna i smiješna pojava)....

i ono, jebote koji kurac. Preletio je preko par pješačkih, znam da je 3 ujutro, mrak, ovo ono, ali šta ako izleti mačka, pas, odbjeglo dete....i šta si umišljavaju s tim autima. Ako ja svoju peticu moram prikočit dok me pretiče, da se sam ne sjebe negdje naprijed i da brže prođe, to nije preticanje....a moja petica ima 40 konja..i onda se dogegam do semafora, i taman zeleno dođe i ja ne moram ni stat nego samo nastavim vozit dalje.... i tko je tu budala?

općenito se ljudi osjećaju kao da imaju neki kurac pod kontrolom kad voze te aute, ono osjećaju se ko isusi za volanima, ja vozim, ja sam bog, ovaj auto je napravljen meni, ja sam ga kupio/la.... nikad neću zaboraviti sad nedavno kad sam bio na granici sa srbijom.. gužva, ja se vozikam normalno, ovi trube, šta ne puštaš pička ti materina, pjena na usta...jebem vam mater idite na jogu....prokleti balkan




"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #20 : 28. Rujan, 2009., 17:51 »
Ae, želim vozit samo da jednom kad mi neko potrubi ne semaforu, posegnem za palicom ispod sjedala, onak imam pljugu u ustima, možda i sunčane naočele, radi overkilla. Izađem iz auta, palica kežuel prek ramena, došečem se ispred auta, ogledam se, značajno bacim pljugu, uzmem palicu s dvije ruke i spucam mu farove.

Onda mogu umrijet sretan.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Autici
« Odgovori #21 : 28. Rujan, 2009., 17:54 »
ili pregažen  :hiha:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #22 : 28. Rujan, 2009., 17:56 »
Al ne, kuiš, ja sam ispred njega parkiran. I ak tip pokuša pobjeć, razbijem mu šajbu ;(

Al ustvari, jebise, ne kvari mi dječački san ;(

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #23 : 28. Rujan, 2009., 17:56 »
i ono trube, nabijaju se na guzice i onda pretiču u najgorim mogućim uvjetima, da bi se opet sreli na idućem semaforu (također obavezna i smiješna pojava)....
Amen brother. Toliko mi se puta ovo dogodilo... ili recimo "varanje" semafora.  Onak, kod nas 99% semafora ima tajmer (ne znam kak je kod vas) i ono, kad dodje 0, moras cekat, naravno. E sad, svaki debil zna da izmedju mojeg crvenog i necijeg zelenog ima par sekundi pauze zbog idiota koje se trude uhvatit zeleno, al ne uspiju. Al ne, opet to rade...

Onda ovo: vozim ja, lijevom trakom (koja je kao, "brza" jel), brzina oko 70, ogranicenje na putu jebenih 60km/h. I nadje se lik iza mene, trubi ko mutav, onak "sta vozis tako sporo". Na kraju je preticao s desna jebeni debil, sto je samo po sebi prekrsaj i opasno, da ne pricam o brzini kojom je to ucinio...

Kako kaze Dragster, ignorirati trube i to je to. Kad sam poceo vozit skenjao bih se ako bi mi netko zatrubio, sad samo vidim sta hoce i u 99% slucajeva odjebem ga...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #24 : 28. Rujan, 2009., 18:07 »
e vidio sam takve semafore u srbiji... ma svejedno, nađu se dvije takve budale na raskrižju i poginu, ostave djecu, ženu radi čega? Ja ne znam...

ovo za brzu traku je sasvim po pravilima i ja bih tako činio, ali eto, pazi sad, skužio sam da i ja radim gluposti i sklanjam se u desnu traku koja po pravilima ima 20km/h nižu najveću brzinu.. znači ja kad bih vozio 70 na toj cesti tvojoj i ako nema nikoga vozio bih sa desne strane, radi budala i da me mogu obilaziti bez problema... ali samim time bih sebi povećao kaznu za 1000kn u slučaju da me štopaju za brzinu... dok bi se na lijevoj traci 70 toleriralo... tako bi bilo u švicarskoj, s tim da tamo nitko ne vozi loše. Doslovce. Nevjerojatno, ali ipak se u tjedan dana može stvoriti nekakva slika...

i svi novi vozači se plaše drugih, "boljih i pametnijih"..znam to po svojoj ženi i sebi kad sam tek položio....ali ako se podvoriš idiotu iza sebe, gori si od njega i nesiguran u svoje postupke....

Mislim promet i organizacija istoga je toliko uznapredovala i sve je po pravilima nekako, ima neku paternu, svi ti semafori, trake, ograničenja služe vozačima kako bi sprečavali sranja... ja sam siguran da svi poštuju osnovna pravila što se tiče brzine, držanja razmaka, poštivanja prednosti, nikad ne bi došlo do nesreće sa smrtnim posljedicama...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #25 : 28. Rujan, 2009., 18:11 »
e, ja bi mogo filipa zamislit ko oca svoje djece, već 15 put to pomišljam (neznam dal sam reko). Najsavjensnija i odraslija osoba ovdije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #26 : 28. Rujan, 2009., 18:17 »
hvala karlo :( ali da je to istina, ne bih pošao u pohod za ženama i pauzirao faks kako bih pao godinu  :hiha: sad sam se valjda stabilizirao  :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Autici
« Odgovori #27 : 28. Rujan, 2009., 19:35 »
ne obaziri se i vozi dalje. rulja se nabrijava na semafore, a tak i tak je vecina prometnijih raskrizja isprogramirana da s 60 prolazis, tj reda ti se zeleno, ali ipak ima rulje gas do poda, cekaj, gas do poda,cekaj , gas do poda. i cude se kako auto od 6L trosi 12..
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #28 : 28. Rujan, 2009., 19:50 »
hvala karlo :( ali da je to istina, ne bih pošao u pohod za ženama i pauzirao faks kako bih pao godinu  :hiha: sad sam se valjda stabilizirao  :hiha:

ako nisi pao godinu, nisi ništa napravio, ja kažem :hiha:

mislim nisam još pao, al ono, sutra ću.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #29 : 28. Rujan, 2009., 19:55 »
 :mrgreen:

niš strašno, al nepotrebno, ono... jeben sam si bio tad, sad malo manje...doduše sad su svi moje godište, pa se kao sve izjednačilo  :mrgreen:...samo što je bilo boljih žena u originalnoj generaciji  :wildboy:

ne obaziri se i vozi dalje. rulja se nabrijava na semafore, a tak i tak je vecina prometnijih raskrizja isprogramirana da s 60 prolazis, tj reda ti se zeleno, ali ipak ima rulje gas do poda, cekaj, gas do poda,cekaj , gas do poda. i cude se kako auto od 6L trosi 12..

to.  :wildboy: M5 može biti ekonomičan, jako ekonomičan ako ga lijepo voziš..žalosno je što neki moji stritrejser frendači misle da su im auti bolji ako više troše....  :wildboy:.. kao gladna beštija ovo ono.. tužno zapravo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9