HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73797 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #255 : 13. Prosinac, 2010., 18:10 »
e da ono gore se odnosilo na tipa koji je napisao taj ultra rješavajući od svih dilema komentar, jer sam negdje napisao pa editirao da mislim da sizi sve zna o svemu, možda je pročitao pa da se krivo ne shvati jeli  :wildboy:

auti ljudi i jesu retardirani, zato sam i pobjegao sa auto foruma. englezi su još ok, ali amerika i hrvatska osobito loše i djetinjasto i ako se uvučeš u taj krug, i ti postaneš retardiran, jer hej, moraš biti brži i imati skuplje felge!!1


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #256 : 13. Prosinac, 2010., 18:11 »
Ane, bas sam krenuo pisat englezi > ameri :hihi:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Autici
« Odgovori #257 : 13. Prosinac, 2010., 18:19 »
možda je pročitao pa da se krivo ne shvati jeli  :wildboy:

Ma tebi oprostim sve na ovome svijetu, pa tako i ovaj nestašni post  :ementaler:

al da si se i obracao meni opet bi bio u pravu, u zivotu nisam sjeo za volan  :wildboy: , ali zato moj butler to stalno radi  :hiha:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Autici
« Odgovori #258 : 13. Prosinac, 2010., 18:19 »
auti ljudi su većinom retardirani. možda ti i faca niste :hiha: al velika većina je.

Auti ekipa i teretana ekipa su najgora vrsta ekipa ikad. E getribenšaltung kurac i whej proteini benč triceraptor pička dinamo.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #259 : 13. Prosinac, 2010., 18:20 »
možda je pročitao pa da se krivo ne shvati jeli  :wildboy:

Ma tebi oprostim sve na ovome svijetu, pa tako i ovaj nestašni post  :ementaler:

al da si se i obracao meni opet bi bio u pravu, u zivotu nisam sjeo za volan  :wildboy: , ali zato moj butler to stalno radi  :hiha:

 :ementaler: :ementaler: :ementaler:

&

 :hiha: :hiha: :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #260 : 13. Prosinac, 2010., 18:22 »
+1 na facuu  :b_wildy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #261 : 13. Prosinac, 2010., 18:34 »
Koja je stara teretana ekipa?

Inace nikad ne pricam o teretani sa ne-teretana ljudima. Ni sa teretana ljudima zapravo. Cak ni kad pitaju :hiha2:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #262 : 18. Prosinac, 2010., 10:15 »
Malo sam se zaljubio u Astone. Ne znam koji mi je bolji, V12 Vantage ili DBS:








*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Autici
« Odgovori #263 : 18. Prosinac, 2010., 10:25 »


V8 Vantage. Nekako je..kompaktniji. i nema rendom izdužen izgled.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Autici
« Odgovori #264 : 18. Prosinac, 2010., 10:48 »


lololo :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Autici
« Odgovori #265 : 18. Prosinac, 2010., 11:18 »
Što?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Autici
« Odgovori #266 : 18. Prosinac, 2010., 11:19 »
ispod aston martina, volvo.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Autici
« Odgovori #267 : 18. Prosinac, 2010., 11:43 »
Ford vlasnik i volva i Astona. Bio. Ne znam jel još uvijek. krize rasprodaje ovo ono.
Pa je očito di su štedjeli. Doslovno su keljili aston naljepnice preko volvo znaka na volvo ključevima.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Autici
« Odgovori #268 : 18. Prosinac, 2010., 11:49 »
 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #269 : 18. Prosinac, 2010., 12:04 »


 :hiha:

Pokušavam skužiti kako sam uspio doć doma s faksa, jer ima loše ljetne gume a snijega je bilo pun kurac i ljudi su stajali stalno. Valjda je bio jako suh snijeg pa je ipak bilo gripa, sad sam ga htio ić bočit po parkiralištu, al snijeg dopre do podvozja i moš ga jebat.

Ali mali rula. Kad pretekneš Citroen C-Crosser s lancima uzbrdo, znaš da je poseban  :hug


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9