HCL.HR

crta morala

  • 33 Odgovora
  • 3507 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
crta morala
« : 17. Siječanj, 2010., 22:09 »
Bok.
Jel treba žaliti i RIP-ati ekipu koja se pijana zaleti s autom u neki jarak il nešto? Koja pobere nož jer je bahata i jer joj je došlo do šetnje najmračnijim parkom u 2 sa subote na nedjelju?
Tak te šemice.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: crta morala
« Odgovori #1 : 17. Siječanj, 2010., 22:14 »
Koja pobere nož jer je bahata i jer joj je došlo do šetnje najmračnijim parkom u 2 sa subote na nedjelju?

 :tired:

Inače i nemam baš neku moralnu crtu oko toga, ali hej, falabogu nitko koga ja znam nije tako stradao pa ono, ne moš znati. Pretpostavljam da će večina ekipe ovdje tako reći, budući da smo svi smijeh i br00t crni humor i to.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: crta morala
« Odgovori #2 : 17. Siječanj, 2010., 22:32 »
šta to ima veze s moralom, kralju?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: crta morala
« Odgovori #3 : 17. Siječanj, 2010., 23:11 »
A ono, treba, mislim svima se dogodi da kroz neku životno opasnu situaciju izvuku živu glavu i nauče lekciju zauvijek, ono, više sreće nego pameti jeli... Kao npr ja i prgavljenje skinjarama i još mi se dogodilo par puta da sam malko divljao gradom u sitnim satima pa neki pijanac izleti na cestu i padne... I evo više mi ne pada na pamet ni jedno ni drugo, a mogao sam ostati prebijen (možda i mrtav izboden, tko zna) ili sam mogao ubiti nekog drugog, što sigurno ne bih dobro podnio...

Teško je uvijek znati prave okolnosti ubojstva/prometne sa smrtnom posljedicom, i ono što mi ide na živce je da ljudi često smišljaju svakakve mistične pričice kako bi svi skupa izdrkavali na jadnu osobu, kako bi se trgovi nazivali imenima pretučenih na smrt i slično, jer on je spasioc, mojsije, ne znam šta... glupi ljudi. To me uglavnom najviše živcira...

Tako da ono, teško mi se odlučit i dat konkretan odgovor.  :b_ae:

Život nije bajka, treba učiti iz grešaka drugih ljudi i proživjeti što ugodnije svoj život i usput napraviti nešto društveno/ekološki globalno korisno, a ne facebook grupu...

falabogu nitko koga ja znam nije tako stradao pa ono, ne moš znati. Pretpostavljam da će večina ekipe ovdje tako reći, budući da smo svi smijeh i br00t crni humor i to.

Nije nitko moj ali primjerice bivši od sestre, isto dobar lik, ali jebiga, pijan, crni jugo, drvo, grob. Rekao sam si već tada (10ak godina) da neću pit i vozit i idemo dalje... A svoje najbliže ću RIP-at, naravno... to je ljudski nekako... ono gore napisano se odnosi na random likove i traženje nekakvog ULTIMATIVNOG RJEŠENJA PROTIV NASILJA NA ULICAMA METROPOLA.
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2010., 23:15 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: crta morala
« Odgovori #4 : 17. Siječanj, 2010., 23:20 »
ljudi koji voze pijani su idioti.
i ne kužim ih.

kužim još ljude ono, kao popio 2-3 pive, "mogu ja vozit" ( svejedno su idioti, al ok) al ekipa koja ne može na jebenim nogama stat pa ide vozit, jebem im mrtve matere u kurac.


također, ne kužim ljude koje okružuju pijane vozače - isusati zašto daješ liku koji je očigledno pijan ko šlapa/izbia se iz cipela ("izua se"  :hiha:)/pijan ko majka/mrtav da ide vozit.

*

Zapi

  • Gost
Odg: crta morala
« Odgovori #5 : 17. Siječanj, 2010., 23:27 »
Koja pobere nož jer je bahata i jer joj je došlo do šetnje najmračnijim parkom u 2 sa subote na nedjelju?

Neznam brende, ja sam uvijek taj koji daje šake u vugla, cipelarka i te šmice, tak da me boli racku za to, žišku ja sam siguran na ulicama, a kak i nebi bio pa tamo sam đenro i odraso ;)

A i uvijek sjednom za lanvo kad sam janpi i nikad sranja, dobro vozim kolko god da sam ženzga ;)

Odg: crta morala
« Odgovori #6 : 17. Siječanj, 2010., 23:30 »
izbriši post.

*

Zapi

  • Gost
Odg: crta morala
« Odgovori #7 : 17. Siječanj, 2010., 23:33 »

Neću.



edit
baš me zanima ko je prljavi 4chanovac ovdje :hiha:
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2010., 23:38 Zapi »

*

Zapi

  • Gost
Odg: crta morala
« Odgovori #8 : 18. Siječanj, 2010., 01:38 »
jebem vam boga, fora je zaslužila bar par avea.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: crta morala
« Odgovori #9 : 18. Siječanj, 2010., 01:40 »
Bok.
Jel treba žaliti i RIP-ati ekipu koja se pijana zaleti s autom u neki jarak il nešto? Koja pobere nož jer je bahata i jer joj je došlo do šetnje najmračnijim parkom u 2 sa subote na nedjelju?
Tak te šemice.

Svatko bira svoj put, i koliko god ti frendovi bili, sami su izabrali svoj put.  Eto ti odgovora na zrinjevac i na stup, nadam se da si dobio moralnu poruku koju si ocekivao..
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2010., 01:43 --HS-- »
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: crta morala
« Odgovori #10 : 18. Siječanj, 2010., 01:41 »
 :ave: :ave:

@Zapica: Prerano je. Sutra ti dam jednog. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: crta morala
« Odgovori #11 : 18. Siječanj, 2010., 01:49 »
tek sam sad skužio da sam ovo posto prije onak pola sata. rekob oko 4 popodne. neznam. vrijeme.

Odg: crta morala
« Odgovori #12 : 18. Siječanj, 2010., 11:17 »
Otac maltretira sina psihofizički čitav živt. Sin plane jednog dana i ubije oca. Izbode ga nožem 49 puta.

a) Sin treba trunuti u zatvoru do kraja života. / Samo BOG može oduzeti život. / Ostale lijeve moralne prodike.
b) Medalja sinu.

?

Odg: crta morala
« Odgovori #13 : 18. Siječanj, 2010., 11:18 »
Nemoj ubit oca.  :wildboy:
Why is your...

Odg: crta morala
« Odgovori #14 : 18. Siječanj, 2010., 11:20 »
To je scenarij o jednom liku s posla. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9