HCL.HR

DRŽAVNA MATURA hiha

  • 235 Odgovora
  • 21006 Hitova
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #90 : 25. Listopad, 2010., 13:59 »
glug glug glug glug


ribaru mrtvi :tired: :wildboy:

ne prihvaćaju to olako, ali što, ne sviđa im se to, nisu se u tome pronašli, što nije bolje upisati i učiti nešto što voliš dok si još mlad i baciti te 2 godine života koje su potratili te raditi nešto što voliš čitav život ( ili bar što je isplativo, ako ništa drugo ).. nego žaliti radi te 2-3 godine života ? :wildboy:

Uostalom, ta granica od 28 godina za dicu familiju i to se pomiče, sad, i u budućnosti će za to prosjek biti 35godina bar. Ja znam, jer sam sociolog i antropolog :hiha: ":hiha:"
+ znam likova koji sa 27 godina upisuju prvu godinu nečega, s time da su 9, ponavljam DEVET puta bili prva godina nečega i odustali. I sad je pao opet neki predmet taj lik i ponavljat će prvu godinu sociologije.
U biti oću reći da je retaj i da se ne može tako, al to je ekstrem i nije usporedivo s našim momcima ovdje. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #91 : 25. Listopad, 2010., 14:32 »
koji si ti neznam, baš si govnar. baš bi te trebalo po tamburi lol

gle, ne sviđa mi se ovaj faks. skužih u prvom mjesecu, htio se prijavit na maturu al bilo prekasno, jebiga, nisam pratio prije jer mi je prva godina bila kul i tak. druga je bila...neznam. smeće. E sad ak stavimo beskorisnost faksa + nula gušta = smeće. saću ić na drugi i to je to. bar ću imat neku perspektivu, iako će faks bit težak (gdje sam ja to reko da će faks bit lagan  :tired: :tired: :tired: :tired: ) i nadam se da će to bit DOBRO LOL.
neznam zvučiš ko neki smradoje, šta misliš da sam ja super zadovoljan svojom situacijom i kašnjenjem i sve to? jedi kurac ;D
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #92 : 25. Listopad, 2010., 16:04 »
 @depresija: lik koji s 29 godina upisuje prvu godinu nečeg s tim da je 9 godina zaredom fejlao prvu godinu je.... mrtvi idiot :wildboy:
pogotovo jer s 29 studira sociologiju. :wildboy:

al okej. shvaćam šta oćeš reć.


@SOLIDUSSSSSSS: NAPAO SAM TE KAO OSOBU!  :hiha2:
vlaju mrtvi.

šta jebemti, iznosio sam svoje mišljenje, koji kurac to ne mogu napravit? :(
ok još ti i zapi, sjebali ste se, al žizz ( oh, upisat ću fiziku, to je "cool"  :hiha:) i biver sa rendom stavovima su mi.. random.
enivej, moje mišljenje jebeno, morao sam ga dat jer eto, svi su tako "apruv" i "to je okej", pa sam se htio osvrnuti na drugu stranu novčića.


šta me silujete :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #93 : 25. Listopad, 2010., 16:06 »
znam likova koji sa 27 godina upisuju prvu godinu nečega, s time da su 9, ponavljam DEVET puta bili prva godina nečega i odustali.

Pa svi ovdje znaju Facu.  :hiha:

Neg, meni se isto nekako učinilo kao da su Grga i Karlo slučajno upalili Discovery na rendom emisiju o rudarstvu i sad im je to najbolje ikad.
Iako, NE MOGU TO ZNAT PA ME NE NAPADAJTE.  :hiha2:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #94 : 25. Listopad, 2010., 16:23 »
ok još ti i zapi, sjebali ste se, al žizz ( oh, upisat ću fiziku, to je "cool"  :hiha:) i biver sa rendom stavovima su mi.. random.


Nije toliko rendom :( Zapravo prije nego sam se upustio u hotellie vode, mislio sam to upisat al ono, derpa. Mislim gle, kul mi se posložilo ovo s maturom pa imam fino još godinicu za razmislit. I ne berem, po čemu je moj ili biverov zajeb rendomniji od karla ili grge? Ako odem na rudarstvo, oćel bit manje rendom? :hiha2: I plus jedan na Grgura ;(

I za buduću "referencu", pastuše moj...
PUSTI ME NA MIRU X[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #95 : 25. Listopad, 2010., 16:51 »
rendom je jer je neobrazloženo.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #96 : 25. Listopad, 2010., 16:52 »
Nek ostane rendom onda! HA HA!
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #97 : 25. Listopad, 2010., 18:27 »
rendom je jer je neobrazloženo.  :wildboy:

a kak da ti obrazložim?
da, ono, rodilo se ODJEDNOM, gledo sam history channel i vidio emisiju o rudarima. i rulalo mi.  treba li biti obrazloženije od toga? :wildboy: :hiha: mislim, to je bilo davno, još sam ja razmišljao o tome i nije me pustilo još. pričao sam s par ljudi starijih koji su u struci, informirao se o postotku diplomiranih, poslovima koje mogu radit, šta trebam znat o tome etc...ono, koji kurac oš, oš da diplomiram prije nego uopće uđem na faks? Ono, možda će sakat, možda će bit teško, al jebemu isusa neću to znat prije nego što probam. eto. Oću probat. a ti odi gazi po tuđim snovima! :hiha2:

:wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #98 : 25. Listopad, 2010., 18:36 »
Tvoja struka (rudarstvo jel) + strani jezici = seks
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #99 : 25. Listopad, 2010., 19:05 »
rendom je jer je neobrazloženo.  :wildboy:

a kak da ti obrazložim?
da, ono, rodilo se ODJEDNOM, gledo sam history channel i vidio emisiju o rudarima. i rulalo mi.  treba li biti obrazloženije od toga? :wildboy: :hiha: mislim, to je bilo davno, još sam ja razmišljao o tome i nije me pustilo još. pričao sam s par ljudi starijih koji su u struci, informirao se o postotku diplomiranih, poslovima koje mogu radit, šta trebam znat o tome etc...ono, koji kurac oš, oš da diplomiram prije nego uopće uđem na faks? Ono, možda će sakat, možda će bit teško, al jebemu isusa neću to znat prije nego što probam. eto. Oću probat. a ti odi gazi po tuđim snovima! :hiha2:

:wildboy:

ovo se odnosilo na žiza :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #100 : 25. Listopad, 2010., 19:54 »
@nije_zvone

pa završit ću ja treću godinu. nisam nigdje rekao da neću. al ono, trebam se sad negdi prijavit na maturu, ak mislim ić na nju, polagat ju na proljeće (dok ću još uvijek studirat), da bi kad završim faks u 6. mjesecu sljedeće godine, mogao u 9. upisat taj novi.

zašto mijenjam faks? zato što sam skužio da je užasno bit magistar novinarstva. užasno u smislu besmisleno. dvije godine još studirat da bi poslije pisao za neki random portal za 3000 kn. tako da sam radije ja bacc novinarstva i fino studiram neki lijepi fini drugi faksić koji mi može bit bekap ili nadogradnja na moj faks. tipa ak upišem ekonomiju, filozofski (psihologiju, sociologiju, randomiju), neki jezik to mi može pomoć u novinarstvu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #101 : 25. Listopad, 2010., 20:17 »
to je okej onda. mere. APRUVAM.  :hug
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #102 : 26. Listopad, 2010., 13:28 »
neznam, biver je šta, 3. godina novinarstva? znači kad ovu završi ima nekakav papir kao. al ne, on će ić nešto drugo studirat, pa će se nakon 5 godina vratit i ovo završit. JEA RAJT.  :wildboy:
neznam, odradi ovu godinu, dobij taj neki bakalar kurac pa ajde nešto drugo studirat. neznam, glupo je rendom i neznam. bla.  :wildboy:

ne kužim tu šemu "idem rendom upisat faks pa šta bude". neznam, dosta ljudi upiše nešto, studira, skuži da mu ne odgovara iz nekog razloga, ode na nešto drugo i završi to. to je okej. ono, nije da s 18 moš baš znat šta te zanima, al do 20-te bi triba bar nešto znat, i ako već neznaš šta želiš radit s životom, znat barem koji faks želiš završit. neznam, šta vi mislite studirat do 30te? :(

i ono, zapi i grga s rendom "rudarstvo je najbolje ikad!". okej je to, al mi više pari neko nabrijavanje koje će proć za par mjeseci. :( ono, faks je mrtvih ~5 godina. ozbiljna je stvar.

neznam, nervira me taj neki "lako ćemo" stav. ka da je završit faks ono, pizdarija.  :wildboy:
+1 na cijeli post totalno.

beskorisnost faksa
Beskorisnost filozofije.
Upoznao par ljudi koji idu na rudarstvo & co.
Svi odustali. Pogotovo zato jer nije bio ono šta su očekivali. Tako da ono, sretno s tim. Ako te drži taj entuzijazam jednog dokumentarca duže od 2 semestra možda ti i bude ok
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #103 : 26. Listopad, 2010., 14:26 »
da, ostalo isto ima jebenu perspektivu.  :thumbs:

oh ne, odustali su.  :tired: dur hur, ljudi odustaju od svega. možda ću i ja odustat i bit rendom osoba a...možda i neću. UHUHUHU  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #104 : 26. Listopad, 2010., 14:34 »
Stara ti je na akademiji, voliš fimove, zašto ne probaš? Režiser recimo   :hiha:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9