HCL.HR

Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR

  • 12 Odgovora
  • 1483 Hitova
Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« : 25. Listopad, 2015., 12:40 »
Zanima me gdje ima kupiti dxracer stolicu u nas.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #2 : 25. Listopad, 2015., 19:05 »
Ja planiram kupit DXRACER stolicu sljedeće godine.
Ima tko kakva iskustva, saznjanja? 

 :ementaler:

Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #3 : 25. Listopad, 2015., 19:44 »
Ako već gledate stolice u tom cjenovnom rangu, ja bi također uzeo u obzir one od AKracing Octane serije, ponajviše radi još veće udobnosti zbog dodatnih jastučića za donji dio leđa i vrat, jednom kad sam to probao rekoh si nikad više ravne stolice, jer ti dijelovi su me najviše boljeli nakon podužeg sjedenja na ravnim stolicama.
Druga stvar je je presvlaka, u ovom slučaju koža koja je na prvi dodir hladnija nego ona sintetička mrežica, al jednom kad se ugrije nema problema. Isto tako lakše se i počisti ako se zaprlja od nečeg zbog glatke površine.
Jedino što je mana tim stolicama kao i većini su po meni one držalice za ruke, prekratke su i ostavljaju dojam da će se slomiti kod malo jačeg pritiska, trebali su to povezati sa cijelim leđnim osloncem al ajd šta je tu je.. Neznam dal sam šta zaboravio al ak se sjetim napisat ću. Eto vi isprobajte, pa odlučite šta vam više odgovara.

Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #4 : 28. Listopad, 2015., 14:21 »
Malo sam se raspitao i neki kazu da AKracing nakon nekog vremena postanu neudobne, tu stolicu planiram koristi vise od 2-3 godine pa bi radije nesto kvalitetnije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #5 : 01. Studeni, 2015., 09:31 »
2500 kuna :ave:

jel i ovdje slučaj da se 1500 kuna naplati gaming karakter ili? mislim za 2500 kn kupiš top masnu direktorsku uredsku s kožom od mlade janjadi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #6 : 01. Studeni, 2015., 10:23 »
logično ba :faca:

Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #7 : 01. Studeni, 2015., 11:40 »
2500 kuna :ave:

jel i ovdje slučaj da se 1500 kuna naplati gaming karakter ili? mislim za 2500 kn kupiš top masnu direktorsku uredsku s kožom od mlade janjadi

Moze se za te pare kupit direktorska ali su meni zbog te direktorske otisla ledja tako da ne dolazi takva u obzir. I di si vidio da neki pro gamer ima uredsku?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #8 : 01. Studeni, 2015., 13:31 »
di si pro gameru?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #9 : 01. Studeni, 2015., 13:38 »
:hihi: ae, stolica će ti deff ispraviti kičmu :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #10 : 01. Studeni, 2015., 17:47 »
2500 kuna :ave:

jel i ovdje slučaj da se 1500 kuna naplati gaming karakter ili? mislim za 2500 kn kupiš top masnu direktorsku uredsku s kožom od mlade janjadi

Moze se za te pare kupit direktorska ali su meni zbog te direktorske otisla ledja tako da ne dolazi takva u obzir. I di si vidio da neki pro gamer ima uredsku?

otišla su ti leđa jer ti je tijelo puding a ne zbog stolice,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Pestilence

  • *
  • 51
  • Consuming Impulse
Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #11 : 03. Studeni, 2015., 21:52 »
Malo deadlifta i problem rešen bre

Iako sam čitao o primjerima ljudi koji baš utuku tako neku cifru u stolice i vele da su se /pre)porodili i da nema šanse da se vrate na uredske ravne klasične stolice. Sad jel to fors ili ne, nemam pojma... :solidus:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Gdje kupiti Dxracer stolicu u HR
« Odgovori #12 : 04. Studeni, 2015., 00:09 »
pa činjenica je da postoje bolje i lošije stolice al generična uredska stolica neće nikom sjebat leđa lol.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9