HCL.HR

HCL Chat

  • 74 Odgovora
  • 15118 Hitova
Odg: HCL Chat
« Odgovori #30 : 01. Rujan, 2010., 15:34 »
Uvijek mi je smiješno kad u serijama i filmovima imaju kompjuterske gikovske hakerske fore.  :hihi:

Odg: HCL Chat
« Odgovori #31 : 01. Rujan, 2010., 15:45 »
Jebem ti iruda, prestani :hihi: :hihi:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: HCL Chat
« Odgovori #32 : 01. Rujan, 2010., 15:55 »
kako je numbers najlošija serija ikad.  :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: HCL Chat
« Odgovori #33 : 01. Rujan, 2010., 15:56 »
prestanite postat u ovaj topic  :ave: :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: HCL Chat
« Odgovori #34 : 01. Rujan, 2010., 16:01 »
Ne fora je, onako, underground
topik
ha
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: HCL Chat
« Odgovori #35 : 01. Rujan, 2010., 16:03 »
Skrivamo se.   :hiha:

Odg: HCL Chat
« Odgovori #36 : 01. Siječanj, 2011., 10:58 »
imam pitanje vezano za psp go ali ne znam gdje da postam pa me vi uputite..
vidim da ga algoritam nudi za 2000 i 10 igara uz njega (tj. moraju se skunut s psp store-a)
hoću moć te igre skinut na komp ili moram direktno na psp? šta sve dođe u paketu s njim?  :fpalm:
jel moram kupit kakav dodatni kabal da se spjim na net s psp-a?  :solidus:


Odg: HCL Chat
« Odgovori #37 : 01. Siječanj, 2011., 13:16 »
spaja se na net preko wifi-a tj nekakvog acces pointa. ide direkt na psp, a za popis igara... pa to piše negdje.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: HCL Chat
« Odgovori #38 : 01. Siječanj, 2011., 15:07 »
Hvala na odgovoru. je, popis igara je na algoritmovom webu, tamo gdje je reklama i za psp

Odg: HCL Chat
« Odgovori #39 : 09. Ožujak, 2012., 09:45 »
Svi vjerovatno znate za Kaštelane koji su uhićeni. Čitao sam da su uhičeni zbog reproduciranja odnosno prženja ili uploadanja na internet, a da je po nekom članku ili zakonu kod nas dopušteno skidanje s interneta i uporaba za vlastite potrebe.

Po tome ispada da smijemo skidati kolko želimo? Malo mi je smiješno ali eto, zanima me jel to istina

Odg: HCL Chat
« Odgovori #40 : 09. Ožujak, 2012., 09:55 »
A sta ja znam di, bolje da ovdje neko da otvaram bez veze novu temu

Odg: HCL Chat
« Odgovori #41 : 09. Ožujak, 2012., 10:02 »
"U spomenutom slučaju nije bilo primjene posebnih dokaznih radnji, niti se radilo o podnošenju kaznene prijave zbog 'skidanja' računalnih igrica i filmova s interneta, pa samim time nema niti kontradiktornosti u odnosu na tumačenje MUP-a koje je citirano. Naime, tijekom provedenog kriminalističkog istraživanja je utvrđeno da su dvojica osumnjičenika, protivno odredbi čl. 109. Zakona o autorskom pravu i srodnim pravima, na svojim osobnim računalima neovlašteno reproducirali računalne programe i igrice, bez odobrenja, tj. kupljene licence za reproduciranje, odnosno korištenje računalnog programa, čime su povrijedili autorska prava više autora, odnosno nositelja autorskih prava za predmetne računalne programe i igrice."

Odg: HCL Chat
« Odgovori #42 : 09. Ožujak, 2012., 10:12 »
Pa kao, "smije" se skidati piratluk s neta. Ilegalno je, ali nije kažnjivo.
ZAMP, jel. Plaćaš par lipa/kuna svaki put kad kupiš prazan CD, USB il nešto.
Ako skineš za vlastite potrebe, nećeš ići u ćuzu :D, ali ne smiješ distribuirati.

Al ne vrijedi za softver.
Također, seedanje se smatra distribucijom.

Odg: HCL Chat
« Odgovori #43 : 09. Ožujak, 2012., 10:14 »
Čitao na net.hr, pa me zanimalo.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: HCL Chat
« Odgovori #44 : 09. Ožujak, 2012., 11:12 »
Pa kao, "smije" se skidati piratluk s neta. Ilegalno je, ali nije kažnjivo.
ZAMP, jel. Plaćaš par lipa/kuna svaki put kad kupiš prazan CD, USB il nešto.
Ako skineš za vlastite potrebe, nećeš ići u ćuzu :D, ali ne smiješ distribuirati.

Al ne vrijedi za softver.
Također, seedanje se smatra distribucijom.

al torrent seeda dok ti downloadaš, što znači da je nusprodukt downloadanja (koji nije sam posebi kažnjiv nego ilegalan) kažnjiv? sjebano je. mislim, glupavo mi je smatranje seedanja distribucijom budući da ti nemaš nikakve zarade od toga

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9