HCL.HR

Internet Zarada - PTC

  • 12 Odgovora
  • 2345 Hitova
*

dinkO14

  • n00b
  • 0
    • Balkan Mafia Gaming Community
Internet Zarada - PTC
« : 05. Veljača, 2010., 21:45 »
Ispricavam se ako sam ovo temom prekrsio bilo koje od pravila foruma,ako jesam izbrisite temu ili me kaznite.(Na vama je odluka ;)  )

Objašnjenje - PTC Internet Zarada

PTC stranice su stranice koje dobijaju novac od raznih firmi kako bi njihove oglase stavili na svoju stranicu.Dio tog novca dobijamo MI PTC Clikceri koji gledamo te reklame,taj dio novca dobijamo od PTC Stranice na kojoj klikamo.

Objašnjenje - Kako se zaraduje na PTC Stranicama

Morate samo kliknuti oglase koji su vam dostupni na PTC Stranici, za gledanje oglasa na samo jednoj stranici dobit cete malo novca stoga vam preporucujem da se uclanite u sve stranice koje cu vam kasnije u ovom postu predstaviti.Ako zelite zaradit jos vise novca morate skupit referale.

Objašnjenje - Referrali

Referrali su ljudi koji kliknu vas link za registraciju i registriraju se na stranicu preko njega, ali nije dovoljno ako se netko samo registrira preko vaseg linka, jer vi tako nista ne zaradjujete, da bi i vi dobili vise novaca referral mora biti aktivan(svaki dan klikat oglase,ili svaki put kada to moze). Referrali se mogu i unajmit ali to kosta novaca, i nitko vam ne garantira da ce rentani referrali biti aktivni stoga su direktni referrali isplativiji.

Objašnjenje - Zarada i Isplate novca na vas racun

Posto na vecini PTC Stranica imate vecinom po 4 linka na dan, a po linku dobijate $0.01 vasa maximalna mjesecna zarada je $1.2(mozda vise posto nekad ima +4 oglasa na dan). To jest vrlo malo, no uz 10 AKTIVNIH direct referrala maximalna mjesecna zarada je $7.2 !Sto znaci vise referrala = vise novaca!
Novac koji zaradite ne isplacuju se vama na bankovni racun, vec na vas PayPal ili AlertPay Internet racun koji morate napraviti i on je POTPUNO BESPLATAN.

Klinkni ovdje za registraciju na AlertPay | Klinkni ovdje za registraciju na PayPal

Krenimo s PTC Stranicama


NeoBux

-Zaradujete 0.01$ po svom kliku i 0.005$ po svakom kliku vaseg referrala
-Isplacuju vas na AlertPay i Paypal
-4+ oglasa za pogledat dnevno
-Instantna Isplata na 2$ (Isplacuju vas isti tren dok vi to zatrazite)




UpBux

-Zaradujete 0.01$ po svom kliku i 0.005$ po svakom kliku vaseg referrala
-Isplacuju vas na AlertPay i Paypal
-4+ oglasa za pogledat dnevno
-Instantna Isplata na 2$ (Isplacuju vas isti tren dok vi to zatrazite)




DevBux

-Zaradujete 0.02$ po svom kliku i 0.005$ po svakom kliku vaseg referrala
-Isplacuju vas na AlertPay i Paypal
-4+ oglasa za pogledat dnevno
-Instantna Isplata na 5$ (Isplacuju vas isti tren dok vi to zatrazite)




JPHFbux

-Zaradujete od 0.001$ do 1.00$ po svom kliku te isti tako po kliku vaseg referrala (Najcesce od 0.0004$ do 0.0030$ mada zna biti i vise)
-Isplacuju vas na AlertPay i Paypal
-16+ oglasa za pogledat dnevno
-Instantna Isplata na 1$ (Isplacuju vas isti tren dok vi to zatrazite)




Bux.ee

-Zaradujete 0,01$ po svom kliku te isti tako po kliku vaseg referrala
-Isplacuju vas na AlertPay i Paypal
-5+ oglasa za pogledat dnevno
-Instantna Isplata na 2$ (Isplacuju vas isti tren dok vi to zatrazite)



Moja isplata sa UpBux-a:


Na ostalima jos malo trebam skupit do isplati,siguran sam 100% da ce mi isplate doc :).
« Zadnja izmjena: 05. Veljača, 2010., 22:18 dinkO14 »
Balkan Mafia Gaming Community
Balkan Mafia RPG[0.3] => 94.23.26.10:8347

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #1 : 05. Veljača, 2010., 21:57 »
činjenica da je i ova isprika gore centrirana mi je genijalna. :(

*

Alex

  • *
  • 28
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #2 : 05. Veljača, 2010., 22:08 »
dinkO14 u sriduuuuu!!!!  :clap:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #3 : 05. Veljača, 2010., 22:16 »
Ajme nisam ni znao da su PPC (ili PTC?) servisi ovako škrti. Za svaki tvoj dolar oni zarade 50$ ili više.

Na stranu što je to potpuno nemoralno (i brijem ilegalno) - ne isplati se. Premale su pare (ako 2$ možeš nazvat parama)....lakše pronać pošten posao. :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #4 : 05. Veljača, 2010., 22:18 »
;)
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

dinkO14

  • n00b
  • 0
    • Balkan Mafia Gaming Community
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #5 : 05. Veljača, 2010., 22:33 »
činjenica da je i ova isprika gore centrirana mi je genijalna. :(

Nisam te najbolje shvatio,ali nebitno.Istaknuo sam crvenim slovima da je uocljivije.

Ajme nisam ni znao da su PPC (ili PTC?) servisi ovako škrti. Za svaki tvoj dolar oni zarade 50$ ili više.

Na stranu što je to potpuno nemoralno (i brijem ilegalno) - ne isplati se. Premale su pare (ako 2$ možeš nazvat parama)....lakše pronać pošten posao. :(

PPC(Pay Per Click) i PTC(Paid To Click) - mogu se koristit oba naziva.Nigdje nisam jos cuo da je to ilegalan nacin zarade ;).Sto se tice da su 2$ neke pare,naravno da nisu ali ajde malo promisli,u sve sto radis moras ulozit truda,koliko truda ulozis toliko si uspjesan,znaci ako dobro objasnis taj nacin zarade i dobro izreklamiras svoje refferal linkove mozes skupit vrlo velik broj Direktnih referrala sto vec znaci veca zarada,ukoliko kupis premium clanostvo tvoja cjelokupna zarada se udvostrucuje,nakon toga ti preostaje da rentas refferale,sa zaradom premium clanostva i npr. 15-ak referrala mozes kupit sigurno 50 referrala (ako ne i vise,jer uzmimo primjer NeoBux za 50referrala trazi samo 12,5$) i na taj nacin se tvoja zarada sve vise povecava,kada se poveca mozes kupit 100referrala i tako sve vise i vise,Ako zelis mogu ti na PM poslat link balkanskog foruma na kojem balkanci svakodnevno aktivno raspravljaju o ptc nacinu zarade,stavljaju dokaze o svojim isplatama,predstavljaju nove stranice,skupa zaraduju i sl. (naravno ako je dozvoljeno).
Balkan Mafia Gaming Community
Balkan Mafia RPG[0.3] => 94.23.26.10:8347

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #6 : 05. Veljača, 2010., 22:39 »
dobro, probaj herbalife

i biži ća  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #7 : 05. Veljača, 2010., 22:42 »
činjenica da je i ova isprika gore centrirana mi je genijalna. :(
Nisam te najbolje shvatio,ali nebitno.Istaknuo sam crvenim slovima da je uocljivije.
pa ne znam, da se mene pita ja bi te kaznio. žaračem na čelo onako, u capsu napisat da si debil. ;D

ne znam, nema karla da smisli neku apstraktniju i kulniju kaznu :(
« Zadnja izmjena: 05. Veljača, 2010., 22:44 Mr.T »

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #8 : 05. Veljača, 2010., 22:43 »
dinko, daj navrati sutra molim te
ponestalo mi je pokelopti
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #9 : 05. Veljača, 2010., 22:47 »
dobro, probaj herbalife

Lol....ja bio na jednoj prezentaciji i bilo je full dobro.

Ženska: "Reci....misliš li ti osobno koristit Herbalife proizvode ili samo preprodavat?"
Ja: "Pa nisam previše zainteresiran za konzumaciju, mislio sam samo preprodavat."
Ženska: "A da ipak probaš? Ajde probaj....prvi primjerak je besplatno."
Ja: "Nebi, hvala."
Ženska: "Probaj.....vjeruj mi da će ti pomoći"
Ja: "Čudna si ženo".
2 sata života bačeno u vjetar.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

dinkO14

  • n00b
  • 0
    • Balkan Mafia Gaming Community
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #10 : 05. Veljača, 2010., 22:50 »
Vidim da je ovo polako krenulo na sprdanciju,tako da napustam ovu temu.Ako Administratori i ostali nadlezni smatraju da ova tema krsi pravila foruma imaju slobodnu volju radit s temom i mojim accountom sto ih je volja.

Pozz
Balkan Mafia Gaming Community
Balkan Mafia RPG[0.3] => 94.23.26.10:8347

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #11 : 05. Veljača, 2010., 22:52 »
dobro, probaj herbalife

Lol....ja bio na jednoj prezentaciji i bilo je full dobro.

Ženska: "Reci....misliš li ti osobno koristit Herbalife proizvode ili samo preprodavat?"
Ja: "Pa nisam previše zainteresiran za konzumaciju, mislio sam samo preprodavat."
Ženska: "A da ipak probaš? Ajde probaj....prvi primjerak je besplatno."
Ja: "Nebi, hvala."
Ženska: "Probaj.....vjeruj mi da će ti pomoći"
Ja: "Čudna si ženo".
2 sata života bačeno u vjetar.

Heh, ja im dao 50 kuna kao, za neku prezentaciju u Zagrebu, samo da me pusti na miru... pobjegao sam doma glavom bez obzira  :( Čovjek me poslije 4 puta kontaktirao na mobitel (dao sam broj mobitela odmah prije svega) i neke psihodelične poruke ono, jeste li zadovoljni sa trenutačnom platežnom moći? Isuse, najstrašniji period mog života...  :( Sekta prokleta, svi su isti... I istu spiku mi je uvalio taj lik kao i tebi... užas


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Internet Zarada - PTC
« Odgovori #12 : 05. Veljača, 2010., 23:24 »
imaju slobodnu volju radit mojim accountom sto ih je volja.

Pozz

Mogao si napisat: "Hej bok regao sam se na forum čisto da izpromoviram malo svoje ptc linkove pod izlikom da kao pokrećem temu o ptc zaradi, nije me zapravo briga za forum pa možete i obrisati acc nakon što svoje obavim"

Dosta dug kvot, ali poruka je jasna. :@

LOCK

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9