HCL.HR

Posteri

  • 8 Odgovora
  • 1597 Hitova
*

Ben

  • *
  • 104
Posteri
« : 03. Kolovoz, 2009., 12:50 »
Hej... zanimalo me da li itko ovdje kupuje postere? Pod tim mislim na one većih formata (61x91cm, pa i veće). Ako kupujete ili ste do sad već imali iskustva s kupovinom online, s koje ste web stranice naručili? Želio bih naručiti više komada, pa ono, ako znate negdje gdje ima dobar deal na poštarinu, slobodno recite. Posjedujem PayPal acc. Ne bih kupovao više u Hrvatskoj budući da su cijene u Americi dosta drugačije (govorim o tome da sam u WalMartu kupio par većih postera i svaki me je izašao po $3, dok sam iste kupovao ovdje u Profilu i sl. i došli su me nešto manje od 100kn)...

Re: Posteri
« Odgovori #1 : 04. Kolovoz, 2009., 15:45 »
Ja sam si htio kupiti orginalne retro postere od Nove nade, Imperija i Povratka, te ih uokviriti u svjetleće neonske okvire, plavi za Nadu, crveni za Imperij i zeleni za Povratak.

Skužio sam da bi posao i rezultat bio premrtvo geekovski i da s tim više nikad ne bi jebo.

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Posteri
« Odgovori #2 : 04. Kolovoz, 2009., 15:55 »
Al očito bi ispravnije bilo umjesto "više" u drugoj rečenici staviti "zasigurno"..  :hiha: :wildboy:


Nemam puno postera, al imam jedan od Angeline za Laru Croft, 61x91cm,. Jebob + gikizam u istome. jeij. :ementaler:

*

Zapi

  • Gost
Re: Posteri
« Odgovori #3 : 04. Kolovoz, 2009., 15:57 »
Ja sam si htio kupiti orginalne retro postere od Nove nade, Imperija i Povratka, te ih uokviriti u svjetleće neonske okvire, plavi za Nadu, crveni za Imperij i zeleni za Povratak.

Skužio sam da bi posao i rezultat bio premrtvo geekovski i da s tim više nikad ne bi jebo.

kriste ;(

jel smijem otet ideju ;(

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Posteri
« Odgovori #4 : 04. Kolovoz, 2009., 16:01 »
Ti posteri koštaju ko bubreg i po.
I od Blade Runnera. Savršeno očuvan. Dva bubrega i metar krvnih žila.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Posteri
« Odgovori #5 : 04. Kolovoz, 2009., 16:02 »
imam od pulp fictiona uokviren već odprije par godina...sad sam u procesu uokviravanja skoro metar ipo visokog konana  :approve
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Posteri
« Odgovori #6 : 04. Kolovoz, 2009., 16:05 »
Ti posteri koštaju ko bubreg i po.
I od Blade Runnera. Savršeno očuvan. Dva bubrega i metar krvnih žila.

Postoje novi printovi starog arta. lol :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Posteri
« Odgovori #7 : 04. Kolovoz, 2009., 16:29 »
Blues Brothers originalni (originalna slika tj. poster je naravno nov), Hitman i V for Vendetta kod kuce.

Blues Brothers drugi, V for Vendetta isti i Coltrane u stanu.

Kod nas su oko 25kn al nije bas preveliki izbor.

*

Zapi

  • Gost
Re: Posteri
« Odgovori #8 : 04. Kolovoz, 2009., 16:41 »
Ja sam jednom vidio rocky horror picture show u profilu, u katalogu..al pidsalo je da ima, i pitam ženu..

i pregledo sam doslovno par tisuća postera..bio sam sat5 i nešto tamo..i napokon nađem..al ono, nije to rhpc..žena mi veli, a nekad krivo brojeve stave ;(

tak da ništa ;(

to je jedini kul poster koji sam vidio ;(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9